LEEP Sonrası Hpv'nin Tekrarı, 2. Kolposkopi

Doktorların bu konuda hala bilgisiz olmaları çok canımı sıkıyor.
Ortaya şu çıkıyor
Leep de yaptırsanız ileride tekrar edebiliyor., Smear temiz de çıksa
Kolposkopide bambaşka bir sonuçla karşılaşabiliyoruz sanki?

merhaba sizin yaş kaçtı acaba benimde cin 1 geldi sonucum ama yaşım 41 olduğu için leep uygulayalım dedi iki doktora göründüm

merhaba sizin yaş kaçtı acaba benimde cin 1 geldi sonucum ama yaşım 41 olduğu için leep uygulayalım dedi iki doktora göründüm
Merhaba 35 yaşındaydım. Sizin riskli olan tipleriniz nedir? Genellikle doktorlar tip 16-18 olanlardan sonuç cin1 bile gelse leep yapıyorlarmış.

Merhaba geçmiş olsun smear sonucu neydi kolposkopi sonrası mi cin1 cıktı benim smear sonucu lsil çok korkuyorum ilkkez böyle birşeyle karşılaştım ne olacak sonuç çok korkutuyorbeni yardımcı olabilir misiniz

Daha onceki smearleriniz nasildi? Hep temiz miydi?

merhaba benim smear testim düşük dereceli skumöz İNTRAEPİTEL LEZYON (LSIL) buşekil çıktı sonra kolposkopi yapıldı hpv pozitiftim 6 parça aldı sadece 1 tanesinde cin 1 dedi pazartesi leep olacağım

Benim hpv sonucun belli olmadi daha siz nerde kolposkopi yaptırdınız işleminiz nerde olab

merhaba benim smear testim düşük dereceli skumöz İNTRAEPİTEL LEZYON (LSIL) buşekil çıktı sonra kolposkopi yapıldı hpv pozitiftim 6 parça aldı sadece 1 tanesinde cin 1 dedi pazartesi leep olacağım
Benimde aynı sonuç cıktı öğrendiğim günden beri aşırı derecede panik durumdayım günlük hayatımı dahi etkiledi kolposkopi 10 mayısta olcak ama çok korkuyorum kötü birşey mi çıkar bu sonuçtan diye

Smear düşük çıkmış inşallah kolposkopide
Benim hpv sonucun belli olmadi daha siz nerde kolposkopi yaptırdınız işleminiz nerde olacak
Benim hpv sonucun belli olmadi daha siz nerde kolposkopi yaptırdınız işleminiz nerde olacak
Erdem hastanesinde yapıldı kolposkopi şimdi leep işleminide aynı doktor yapacak benim

Smear düşük çıkmış inşallah kolposkopide

Erdem hastanesinde yapıldı kolposkopi şimdi leep işleminide aynı doktor yapacak benim
Çakmak erdem

Yok korkmayın şikayetiniz varmıydı veya varmı kötü birşey yoktur zaten düşük çıkmış smear bişi çıkmaz inşallah stres yapmak daha kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…