LEEP Sonrası Hpv'nin Tekrarı, 2. Kolposkopi

benim de smearler normaldi. hpv 31 ve 45 olduğu için kolkoskopi yapıldı ve sonuç cin 1. bana da geriler dediler. ama ben aşı, jel, vitamin ne okuduysam çabalıyorum. biraz korkuyorum ilerlemesinden
Merhabalar bende de 45 çıktı smear temizdi.hepv yeni çıkınca 3 farklı doktorla görüştüm birisi ketemden girince acil olarak sadece smear alıp 45 önemli değil 3 ayda bir smear yapalım dedi. Bugün başka doktora gittim bana resmen ölecekmişim gibi muamele edip hiç iyi görünmüyor acilen kolposkopi olman gerekiyor dedi bende 3 ayda önce smear yaptırdğımı söyleyince bi afalladı sonra ama iyi görünmüyor dedi bende 3 ayda ilerler mi diyince evet ilerleyebilir dedi.aynı gün özele ilk smeari yapan doktra gittm o da görünürde bişey yok dedi hangisi doğru söyledi bilmiyorum.devlet hast.sindeki emin konuştu önemli diye of of kafam allak bullak oldu resmen.

Haklısınız her doktorun tedavi şekli farklı... aynen lezyon olmasının sebebi hpv pozitif olması ben de bağışıklığım için düzenli vitamin propolis kullanıyorum.
Vitamin ve propolis isminide yazarmısınız bende almayı düşünüyorum

Rahim ağzında yaranız var mı ondan oluyordur belki. Bende de 45 çıktı rahim ağzında yara enfeksiyon ilişkiden sonra yanma sızlama kanama hepsi var. Rahim ağzını iyi görmedi doktor bugün kolposkopi istedi. İlk gittiğim doktor önemli bişey yok demişti smear yaptı temiz çıktı ama bu nasıl iş şimdi. Biri başka biri başka söylüyor. Artık moralim alt üst oldu iyi görünmüyor rahim ağzı kolposkopi olman gerekiyor hemen dedi

Kolposkopi uyutularak mı yapıldı

Ahhcyi nerden sipariş verdiniz ve fiyatı ne kadar

Rahimi komplr alsalar kurtulanabiliyor mu acaba bi bilginiz var mı benimde hpv 45 çıktı rahim ağzında yarada var enfeksiyon hepsi birden doktorun biri iyi görünmüyor diyor biri kçtü bişey göremedim ben diyor.be yapacağımı şaşırdım.kolposkopiyi bayıltmadan olsam çok ağrı acı olur mu acaba

Nerde oldunuz kolposkopi birde bayılttılar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…