Laparoskopi olanlar bilgilerini paylassin

Kendi isteği izlemi baktirdiniz lsparaskopide kayıt falan oluyormu mesela yapılan işlemi diğer doktora gösterebilmek icin

Merhabalar. Konumun uzerinden birlac ay gecmis ama olsun ben daha yeni oldum laparoskopi 7 cm cikolata kistim alindi tek tarafli. Kist tupu kapamis ama zamanla acilabilir uzerindeki baski kalkti artik o yuzden dokunmadim temizledim dedi doktor. Ne agri ne sizi hic birsey olmadi 1 gece her ihtimale karsi hastanede yattim ondada hep ayaktaydim kolidorda yurudum durdum bunye ve el cihaz farki olabilir agri sizi cekenler icin. Cok sukur atlattim sira simdi cocukda insallah 6 aylik surec icinde mujdeli haberi saglikli bir sekilde aliriz tum bekleyenler alir umarim. Gerci bu surecte hamile haberini kimseden duymadim ama umarim burasi vesile olur duymak icin

Merhaba. Konunun uzerinden çok zaman geçmiş ama muhtemelen görürsünüz mesajımı. Sağ tüpünüz hidrosalpenks nedeniye alındı yazmışsınız. Histereskopi neden oldunuz peki? Bir de sanırım anne olmuşsunuz doğal yoldan mi gebe kaldınız? Operasyon sonrası ne kadar süre korundunuz

Merhaba histereskopiyi rahmimde perde vardı o nedenle histereskopi oldum hatta iki kez oldum histereskopiyi
2.kez histereskopiyi olma nedenimde ilk gittigim doktor bu işlemlerden sonra 3 yada 4 aydı sanırım korunmamiz sonrasında doktor değiştirdim. Bu gittiğim doktor ise ultrasonla gördü biraz perde kalmis onu alalim dedi oylelikle oldum. Tüp bebekle evladımı kucağıma aldım.

Yanıtınız için teşekkür ederim Allah evladınızı size bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…