lanet olsun evlendigim güne....

canım benim aynı yollardan bende geçtim,kaç kez boşanmayı düşündüm ama eşimi seviyordum.savaşmayı seçtim şükür huzurluyum.emin ol evliliğin eskidikçe bazı şeyler tam rayına oturuyor,artık ben sevdiğim sevmediğim şeyleri söylüyorum.eşime hiç annesinden bahsetmem kendi işimi kendim görürüm şimdi allah izin verirse 2.çocuğumuz olucak ilk çocuğumda kaynananam evimden çıkmazdı,yatmadan yatmaya evine çıkardı 2.de asla yapamaz yarı tatlı yarı acı söylerim sölicemi...

nasil söyliyeceksin ? kirilmiacakmi ?

offf gerçekten çok zor yaaaa...nelerle karşılaşıyoruz evlendikten sonra oysa ne umutlarla evleniyoruz çeyizlerimizi hazırlıyoruz evimizi düzüyoruz....yok ya ne kadar anlaşırsan anlaş evlenmeden önce sonrası mutlaka farklı oluyo...bu ailelerede gerçekten uyuz oluyorum lafa geldimi büyükler yaşamışlar tecrübeliler anlayış sıfır ama...

nasil söyliyeceksin ? kirilmiacakmi ?

biz çok sorunlar atlattık canım ve hepsi kaynananmın sayesinde en son benim tepem attı ne var ne yok söyledim,yani benim onu zırt pırt istemediğimi biliyo,eşimde annesine anne gel ama,tadında bırak diyor.gerekirse ben söylerim ama benim eşim arkamda,abartmadığı sürece annesine gelme demicemi bilir.bide ben kaynanamın huyunu sonunda çözdum bana surat asma yeter diyo,surat asıp derdimi anlamasını bekliceme direk söylyorum sonra yine hiç birşey olmamaış gibi konuşuyorum.

X