labioplasty ameliyatı oluyorum.

13kelebek13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
106
21
Arkadaşlar merhaba uzun araştırmalar ve gereken parayı denkleştirmem sonucunda Ebru Zülfikaroğluna perşembe günü ameliyat olacağım. Daha önce bu ameliyatı olan arkadaşlardan tavsiyeleri bekliyorum.Mesela o gün nasıl bir kıyafet giysem rahat ederim? Bir de üç saat yolculuk yapmam sorun olur mu? Yanıtlarınızı bekliyorum.Gelişmeleri gün gün yazacağım.Şimdiden teşekkürler.

Teşekkürler. Siz bu operasyon konusunda bilgiliyseniz tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.

ben kendim olmadım teyzem oldu yanında eşlik etmiştim
biz bayagı bişey sanmıştık ama yarım saat uzandı ve sonra dolmuşla eve gidip komşularıyla kahve içmiştik
sonrasında gayet memnundu hafif kanama ve sızlama yaşamıştı diye hatırlıyorum ama güzel görünüyor demişti
yurtdışındaki kocasına süpriz yapacaktı :)
üzerinden 6 yıl geçti canım sonrasında ben bir kere iç dudaklarda yeniden büyüme oldumu diye sormuştum şikayeti yoktu
tecrübelerim bunlar :)

Çok teşekkür ederim.Böyle güzel sonuçlar duymak insanı cesaretlendiriyor. İnşallah benim de sonuç çok iyi olur:) Yanıtınız için teşekkürler

Ebru hanım hakkında cok guzel yorumlar var burda umarım sizde mutlu olursunuz sonuçtan. Kendisi Ankara'daydı diye hatırlıyorum o yuzden direk elemiştim ben. Ücreti nedir acaba? Cok geçmiş olsun..

Ebru hanım hakkında cok guzel yorumlar var burda umarım sizde mutlu olursunuz sonuçtan. Kendisi Ankara'daydı diye hatırlıyorum o yuzden direk elemiştim ben. Ücreti nedir acaba? Cok geçmiş olsun..
Çok teşekkürler ben de gidip gelicem 3 saatlik yol canım ama başka çarem kalmadı fiyatını henüz bilmiyorum gittiğimde mutlaka yazarım size

bende heyecanlandım bak şimdi.. bizde haber bekliyoruz olmak isteyen aarkadaşlarla.. sonuçtan memnun kalırsan bende olmak istiyorum en kısa zamanda .. süreci bizimlede paylaş lütfen

fiyat vermedi mi .. ya beklediğinden fazla birşey olursa
Fiyat operasyona göre 4-6 bin civarı canım ben ona göre hazırlıklı gideceğim biraz pahalı ama olmuşken iyi olsun diye düşünüyorum üstelik şu an gidebileceğim en makul şehir Ankara o yüzden mecbur kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…