labioplasty ameliyatı oluyorum.

Bende cok bunalmış durumdayım ve artık uçuk fiyat dusunucek halde değilim. Yıllardır aylin kurt diye yanıp tutuşan ben 6 bini duyunca yıkılan ben çok farkli doktor arayışına girdim. İstanbul da burcu aslan kardaş var burdan tanıştığım ve cok sevdiğim bi arkadaşım ona oldu gayet memnun 3500 fiyat veriyo. Sizde bendensiniz madem düşünün derim
Arkadaşlar işinin ehli bir doktor bulun ücretten ziyade buna bakın derim gerçekten çok hassas bir yer. İyileşme süreci de çok dikkat istiyor.Doktorun kullandığı dikiş ipi bile önemli lütfen iyi araştırın öyle kötü sonuçlarla karşılaşan var ki. Real Self adlı siteye kayıt olup oradan bilgi edinebilirsiniz bana çok yararı oldu.

Sakın ama sakın arkadaşlar. Ebru zülfikaroğlu vakası yaşanmasın. Burdaki reklamlara kanıp da bizim gibi maddi kayıp yaşamayın. Görüntünüzü de psikolojinizi de bozar mazallah. Sakın!!

Sakın ama sakın arkadaşlar. Ebru zülfikaroğlu vakası yaşanmasın. Burdaki reklamlara kanıp da bizim gibi maddi kayıp yaşamayın. Görüntünüzü de psikolojinizi de bozar mazallah. Sakın!!
Hanımefendi niyetim kesinlikle reklam değil sonuçtan da açıkçası çok memnun kalmadım sol tarafta asimetri problemim var. Ben gerçekten başıma gelenleri yazdım. Şimdiki aklım olsa o kadar para verip ona gitmez daha uygun ve daha iyi bir doktor bulurdum. Lütfen beni yapmadığım şeyle suçlamayın. Sevgiler

Hanımefendi niyetim kesinlikle reklam değil sonuçtan da açıkçası çok memnun kalmadım sol tarafta asimetri problemim var. Ben gerçekten başıma gelenleri yazdım. Şimdiki aklım olsa o kadar para verip ona gitmez daha uygun ve daha iyi bir doktor bulurdum. Lütfen beni yapmadığım şeyle suçlamayın. Sevgiler
Son durumu bilgi verseydiniz keşke :/ çok üzgünüm kelebek. O kadar çok acı çektim ki, artık kısa ve reklam amaçlı yazanlara kızıyoruz haliyle. Size şaşırmadım doğrusu. Ebru zülfikaroğluna aneliyat olup da memnun olanı görmedim. Çok çok geçmiş olsun.

X