labioplasty ameliyatı oluyorum.

bende olmak istiyorum fakat esim izin vermiyor gerek yok diyor ,gerek olmayabilir ama ben rahatsizim, epilasyona bile izin vermiyor da yazin cok zor oluyor

Arkadaşlar labioplasti deneyimimi ayrıntılarıyla sizlerle paylaşacağım belki benim gibi bu dertten muzdarip arkadaşlarımı kurtarmak İçin vesile olurun

Önce Şehir dışından taksi ayarladım üç saatlik mesafe için gidiş geliş 450 tl ye patladı tabi iki saat de beni bekledi orada neyse muayenehaneye geldim Randevu saatimden yarım saat kadar sonra doktor hanımın asistanı bir krem verdi o bölgenin uyuşması İçin iğneleri çok duymayayım diye keremi sürdüm beş dk sonra odaya alındım

Muayeneye girince hazırlandım alt tarafımı tamamen çıkarıp üzerime bir örtü örtüp masaya yattım ebru hanım çok sıcak kanlı davrandı iğneleri yaparken canım çok yanmadı sadece bir iki tanesini hissettim sonrası uyuşuk oluyor zaten hissetmiyorsun

İğnelerle uyuşunca ebru hanım işleme başladı sohbet eşliğinde işlemi yaptı bir taraftan anlattı ben hiçbir şey hissetmedim tabiki işlem birtiğinde giyinmem için beni yanlış bıraktı asistanı yardımcı olacaktı ama olmadı şahsen asistanından çok haz etmedim

İşlem yaklaşık bir saat sürdü işlem bittiğinde giyindim ebru hanımın ofis odasına geçtik bana dikkat etmem gereken şeyleri söyledi ilaç yazdı evsen habersiz çıktığım İçin ilaçları alamadan döndüm yolculuğum üç saat sürdü kaykılarak oturdum kahvaltı dışında bir şey yememiştim döndüğümde saat 8 di tuttuğum taksiciden beni nöbetçi eczaneye bırakmasını istedim eczaneye gittim ilaçları hazırlarken birden gözüm karardı hafif bir baygınlık geçirdim insanlar yardımcı oldu şeker yedirdiler sanırım tüm gün bir şey yemediğim için kan şekerim düşmüş iğnelerin etkisi geçtiği için baya acı hissetmeye başladım o sebepten kliniğe gidip ebru hanımın verdiği ağrı kesici iğnelerden birini oldum Biraz hafifletti ayrıca buz kompleksi uygulamaya başladım belki şişkinliği önler diye acıyı da biraz azaltıyor sanki

Aileme söylemediğim için ayağıma bir bandaj sarıp burktuğumu söyledim bir kaç gün düzgün yürüyebilecepimi sanmıyorum . Arkadaşlar şunu söyleyeyim kesinlikle bugün ameliyat ol ertesi gün işe git bir durum değil bunu bilin gün gün gelişmeleri yazacağım sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…