Labioplasti Yaptırmayı Düşünüyorum yardım lütfen

bana doktorum altı hafta dedi
Banada doktorum üç hafta dedi. Ben estetik cerahına oldum ama hatamı ettim bilemedim. Kadın hastalıkları doktoruna mı olmalıydım
Ben oldum 1 seneye yaklasti. Esra çabuk cömert yapti ameliyatımı. İlk aylarda korkabilirsin ama 3 ayi doldurunca hicbir sikayet kalmiyor. Sonuctan memnunum sorularini cevaplarim yaz bana.
Çok tedirginim kırk günlük evliyim ameliyat olalı 8 gün oldu dikişim çok gibi çirkin bi görüntü var. Ben cinsel hayatımı etkilediği için olmuştum bu hali dahadamı etkiler bilemedim.

beyaz sabun ile yıkayabilirsin
Aynen dokturuma sordum yıkabilirsin dedi.bir an evvel iyileşeyim istiyorum.son şeklini çok merak ediyorum.Biraz endişeliyim ama sabır gerekiyor.şuan 2 hafta olmasına rağmen dikiş izlerim çok belli değil ilerde iz ile ilgili sorun yaşayacağımı düşünmüyorum ama tabi şimdiden bişey diyemem bekleyim görücez.

Bende 4 gün önce oldum hala şişkinlik var sanki pek iyi olmadı gibi hissetim sizde de böyle birşey varmıydı
Daha durun o goruntu cok cok kotu olacak ama sonra sislikler inecek ve dikisler dokulecek daha hicbiseyi anlayamazsiniz.Bu surenlcin tamamlanmasi 2 3 ayi buluyo 1 ayda iyileseceksiniz 3.ayda tamamen sislikler inecek.Bosuna evham yapmayin bekleyin zaten sonucu alinca eger doktorunuzda dogru uyguladiysa bakinca begeneceksiniz.

Suan daha durun iyilesene kadar 1 ay gecmesi lazim

Dogal sabunla yikayabilirsin saf sabunlardan alip kullanabilirsin.

Merhabalar, ben de dün hasan yıldıza labioplasti oldum. Dün gerçekten bayıltacak kadar bir ağrı oldu ama bugun daha iyi gibi birde krem falan vermedi olanlar varsa hangi kremi önerdi acaba doktor?

Geçmiş olsun, kime ameliyat oldunuz?

Bütün iyi doktorlar Ankara'da galiba :) İstanbul Anadolu yakasında bir doktor arıyorum ama mesajlar arasında kayboldum...
Ankaraya gelme durumunuz varsa düşünün derim ,sabah erken girdim ameliyata akşam on gibi çıktım ve dönüşte arabayı ben kullamdım(mecbur) sizin böyle bir durumda bir gece kalıp yakınınızla geldiğinizde çok rahat atlatırsınız hastane ortamım doktorum ve hemşirelerden çok çok memnun kaldım doktorum zaten dünyalar iyisi tavsiye ederim

Merhabalar, ben de dün hasan yıldıza labioplasti oldum. Dün gerçekten bayıltacak kadar bir ağrı oldu ama bugun daha iyi gibi birde krem falan vermedi olanlar varsa hangi kremi önerdi acaba doktor?
Merhabalar geçmiş olsun umarım herşey istediğiniz gibi olur.Bende Cumartesi günü oldum.Doktorum bana ağrı kesici antibiyotik baticon bide furacin merhem verdi günde 3 kez pansuman yapıyorum.2 gün su değdirmedim şırıngaya batikonu çekip dikişli bölgeye sıkıp tampon yaparak kurutuyorum sonra bölgeyi kapatacak kadar gazlı bezin dikişe gelecek yerine merhem sürüp dikişin üzerine kapatıyorum.Dikişler rahatsız etmesin diyede ince bir pamuğu gazlı beze sarıp üzerine koyuyorum.İlk gün aralıksız 2. Ve 3. Gün yarımşar saat arayla 1 saat buz koydum.Şişlik ödem oluşmasını engelliyor ve ağrı acı hissini azaltıyor.3. Günden beride ılık suyu temiz bi sürahiye koyup klozette hafif geri doğru yaslanarak su dökerek yıkayıp kurulayıp pansuman yapıyorum.Dünde duş aldım önce başımı yıkadım sonra vücudumu hemen yıkadım pansumanı tekrarladım.Bu arada sürekli yatıyorum dinlenmek önemli kendimi zorlamıyorum oturamıyorum zaten.bol proteinli beslenmeye çalışıyorum dikişlerin çabuk iyileşmesi için.Yumurta et balık kemik suyuyla yemekler.Bide özellikle kabız olmamaya dikkat edin bol su meyve forum çayları çorba falan tükettim iyi geldi.Şimdilik tecrübelerim bu kadar paylaşmak istedim.Sizin süreç nasıl gidiyor?

Bugun 3. Günüm sık sık buz koyuyorum batikonla temizliyorum ama yine de hijyen konusunda tedirginliklerim var ne de olsa zor bir bölge, hele ki regl olunca nasıl olacak hiç bilmiyorum. İlk iki gün acı çok fazlaydı bugun de kaşıntı ve batmalar başladı anlamadım ben bu işi umarım bir an önce istediğimiz sonucu alırız

Günden güne benimde batmalarım artıyor evet hijyen olarak zor dikkatli olmak lazım.Krem vermemiş size belki o yüzdende batma hissi olabilir.Regl konusundada ben regl bitimine denk getirdim ameliyatı şimdilik bi 20 gün daha rahatım inşallah o zamana kadarda biraz düzelir.Düzelmezsede artık ilaçla geciktirmeyi düşünüyorum.Herşey bi rüya gibi geliyor.Çok zahmetli bi işlem ama sonuca değecek gibi önceki sıkıntılarımı düşününce.

Travazol kullanıyorum bakalım nasıl olacak ama dediğiniz gibi gerçekten her şey bi rüya gibi geliyor. Bu operasyonu olmadan önce ayrı takardım şeklini oldum daha da çok takıntı yapmaya başladım biraz da yorumları okuya okuya evham yapmaya başladım. İnşallah çok güzel ve istediğimiz gibi olur ama şuna eminim ki psikolojik açıdan zor bir süreçmiş

Merhaba ben yaklaşık 6 ay önce oldum hiç iz kalmadı beklediğimden daha güzel oldu klitorisin üzerini de açtı doktorum aynı zaman da işlemi yaptırdığım ilk gün akşamı biraz ağrı sızı oldu ama sonrası rahat geçti 3 kez kontrole gittim 4000 TL yaptırdım ama çok memnun kaldım bi arkadaşım bayan bi doktora gitmeyi tercih etti sonuç kötü oldu iç kısım parça parça oldu ((

Siz nerede yaptırdınız?

Çok takma iyi düşün iyi olsun.Bende ilk 3 gün hala burdan yorum okuyordum nolacak diye sonra kendi kendime dedim sen rabbimden iyisini istedin oda en güzeliyle verecek dedim.Sadece iyileşmeyi bekliyorum artık.Başa gelen çekilir misali ama şimdiden sevdim görüntüyü.o eski halinden sonra Dahada bişey belli değil görüntü az çok belli ediyor gibi önemli olan işlevi Stres yapma sende olan oldu artık hamdolsun atlatıcazda inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…