Labioplasti Yaptırmayı Düşünüyorum yardım lütfen

sibelsalbas

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2017
9
10
Merhabalar arkadaşlar daha önce labioplasti yaptıran lar doktor önerilerinizi bekliyorum sürecinizi. Merak ediyorum lütfen paylaşırmışsınız

Ben oldum 1 seneye yaklasti. Esra çabuk cömert yapti ameliyatımı. İlk aylarda korkabilirsin ama 3 ayi doldurunca hicbir sikayet kalmiyor. Sonuctan memnunum sorularini cevaplarim yaz bana.

Ben de oldum bir ay oldu hafif şişliğim var ama o da geçer insallah ben de cevaplarım sorularini

Bende 10 gun oldu yaptıralı turkıyede yaptırmadım biraz kan sızıyor arada onun dısında hiç bir sıkıntım olmadı ama işten izin aldım iki hafta gitmeyeceğim ne olur ne olmaz diye evde yatıyorum iyileşmesini bekliyorum

Aynen öyle yapın en az iki haftayı evde geçirmeniz lazım kanama normal bende de oldu tereddüt etmeyjn

Merhabalar arkadaşlar daha önce labioplasti yaptıran lar doktor önerilerinizi bekliyorum sürecinizi. Merak ediyorum lütfen paylaşırmışsınız
Merhaba canım ben sali günü oldum şuan icin ağrı sızı yok ama çok sis bisey anliyamiyorum. Dr öncesi sonrasını gösterdi resimde istediğim gibi ama ben şuan sislerden bisey anlamiyorum

Op Dr Zeynep Türkşene yaptırdım sol taraftaki dikiş izim hafif belli oluyor daha ama zamanla oturur diye düşünüyorum bir ay sonra tekrar görelim dedi doktorum salı günü gitcem bakalım ne diyecek
Merhaba, ne kadara oldunuz acaba? Memnun musunuz sonuçtan? Ben yaptırmışken barbie vajina yaptırmak istiyorum. Siz de ondan mı yaptırdınız?

Merhaba canım ben sali günü oldum şuan icin ağrı sızı yok ama çok sis bisey anliyamiyorum. Dr öncesi sonrasını gösterdi resimde istediğim gibi ama ben şuan sislerden bisey anlamiyorum
Merhaba, ne kadara oldunuz acaba? Memnun musunuz sonuçtan? Ben yaptırmışken barbie vajina yaptırmak istiyorum. Siz de ondan mı yaptırdınız?
Ben sonuçtan memnunum bqrbie vajinaya yakın bir görüntü var diyebilirim 3500 TL ödedim iki kez de kontrolüm oldu istediğin zaman Gelebilirsin dedi doktorum

Haziran başında oldum. 4gun evde geçirdim, sonrasında işe başladım. 4haftadan sonra görüntüsü korkunçtu sabrettim bakmadım ve 2.aydan sonra ortaya çıkan görüntüye aşık oldum. Yaklaşık 7 yıldır aklımda olan , araştrdığım bir konuydu. Şu an iyiki yaptirmisim diyorum. Cok mutluyum . Çektigimiz acıya değiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…