Labioplasti Yaptırmayı Düşünüyorum yardım lütfen

Cinsel ilişki 1buçuk aydan itibaren acısız başlayabilirsiniz. 2haftadan sonra tüm acısi geciyor sadece dikisler iyilesirken kasinma ve yanma oluyor. 3.aydayim halen iyilesen yerler var. Bunyeye gore degisiyor.

Merhabalar arkadaşlar daha önce labioplasti yaptıran lar doktor önerilerinizi bekliyorum sürecinizi. Merak ediyorum lütfen paylaşırmışsınız

Merhabalar. Ben adana da 4 gün önce oldum. İlk iki gün ağrım yoktu fakat dünden beri oturamiyorum hareket etmekte zorlanıyorum. Bunlar dişinda şişlik morarma ödem olusmadi denecek kadar az.

Merhaba,

Bu işlemi yaptırmadan önce İnternetde çok yorum okudum yalnız sıkıntı şu ki çok fazla reklam ya da abartı yazı var ondan kendi deneyimimi paylaşmak istedim. 10.09.2020 tarihinde operasyon oldum yaklaşık olarak 1-1.30 saat arasında sürdü. Lokal anestezi ile oldum. uyuşturmak amaçlı yaklaşık 20 iğne olmuşumdur yalnız 10 dan sonrasını hissetmedim. Operasyondan sonra pansuman yapıldı yarım saat sonra ayağa kalktım yalnız sünnet çocuğu misali bir yürüyüş oluştu tabiki buz kompresi yaptım. yaklaşık 3 saat sonra lokal anestezi etkisi geçti ve işte o zaman nasıl bir yanma acı var derin nefesler yaklaşık bu ağrı ve acı 4 saat sürdü. ben buz kompresini hiç bırakmadım. ilk 48 saat küçük adımlar(tuvalet mutfak v.b) dışında hiç bir adım atmadım. pansumanımı 4 saat de bir yeniden yaptım. Buz sürekli var. 3. gün kan sızıntısı azaldı hafif bir morarma oldu ama şişlik hala var. 4. günde kesinlikle oturmuyorum pansuman devam buz kompresi hala devam oturamasam bile yürüyebiliyorum en azından biraz daha normal bir şekilde. Kontrole rahat bir şekilde gidebildim. Doktorum sağolsun hiç bir sıkıntı yok dedi. 5. gün işe geri döndüm kesinlikle oturamıyorum yaylanarak hep pansumana hala devam. Şu an sekizinci günüm ağrım çok %20 rahat oturabiliyorum (ilk kez pantolan giydim ama geniş) kaşıntı %70 ama dayanılmayacak gibi bir sinek ısırığı kaşıntısı değil yani. Yalnız şunu belirtmek isterim 4 sene boyunca iğneli epilasyon yaptırmış bir insanım ayrıca göz kapaklarıma bile kalıcı makyaj yaptırdım(oda iğne benzeri bir alet ile olur) acı eşiğim yüksek olduğunu düşünüyorum.

kendi deneyimi özet geçersek;
*Kesinlikle en az 5 gün boyunca yatmanız gerekli minumum hareketle yaşamanızı devam edin. ilk saatler acı hissetmiyorum diye fazla hareket yapmayın.
*Pansumanızı ertelemeyin buz kompresini bırakmayın.
* oturmaya veya pantolan giymeye çalışmayın. Evde rahat rahat gezin.
* uyurken ben bacaklarımın arasına yastık alıp yan uyuyorum. sırt üstüne yatamadığım için

benim ikinci ayım. Özgür kartala oldum ne şişlik ne de acı kaldı. ama ilk ay çok kaşıntım olmuştu şimdi her şey yolunda
Merhabalar, ilk kez buraya üye olup yorum yapacağım. Ben yurtdışından bu iş için Özgür bey ile görüşmeye geleceğim tesadüfen sizin yorumunuza denk geldim. Klitorist üstü ve iç dudaklar için yaptırmak istiyorum. Ayrıca renk açtırmak. Özgür beyden memnun kaldınız mı ayrıca fiyat ortalaması nedir şimdiden çooook teşekkür ederim yorumunuz benim için çok çok önemli olacak ❤

benim sarkık yerlerim koyu renkteydi, özgür bey koyu renkleri oldukça aldığı için pembe kaldı. 8000 tl ye oldum ben tip3 tü, tip4 en ucuzu 6000 sanırım bilmiyorum yani onu merak ettiğiniz bir şey varsa sorun lütfen

Kime ne kadara yaptırdınız? Doğal bir görüntü mü istemiştiniz yoksa barbie vajina denilenden mi?

Siz kime yaptırdınız? Şu an ne durumdasınız

Siz kime yaptırdınız? Şu an ne durumdasınız
Ben Antalya da yaptırdım. Şu an için pansumanı dün itibariyle pansumanı bıraktım. Acı yok sadece kaşıntım oluyor. hala şişlik ve morluğum var ama lavabo ihtiyacım olmadığı sürece operasyonu bile unutmuş durumdayım

merhabalar bayanlar,bende bu ameliyatı bir yıldır düşünüyordum ve en sonunda cesaretimi toplayıp iki günde karar verdim ve oldum bugün beşinci günüm doktorum daraltma yaptı ve iç dudaklarıda küçülttüğünü söyledi,eşim yurtdışına çıktı ertesi gün ben ameliyata girdim ve korkulacak bir ameliyat değilşimdi iyileşme sürecindeyim iç ve dış dikişlerim var biraz hassas bi bölge olduğu için hafif yanmalar oluyor tabi ama kaç günde tam anlamıyla düzelirim hiç bilmiyorum.pazartesi doktorum kontrol edecek ve bazı dikişleri alacak(iz kalmaması içinmiş) pansumana ve kabız olmamaya dikkat ediyorum şimdilik bu kadar

Ben oldum 1 seneye yaklasti. Esra çabuk cömert yapti ameliyatımı. İlk aylarda korkabilirsin ama 3 ayi doldurunca hicbir sikayet kalmiyor. Sonuctan memnunum sorularini cevaplarim yaz bana.
Bende 4 gün önce oldum hala şişkinlik var sanki pek iyi olmadı gibi hissetim sizde de böyle birşey varmıydı

çok özel olmazsa birşey sorabilirmiyim ,

ilişki nekadar süre yasak acaba ,

Bende 4 gün önce oldum hala şişkinlik var sanki pek iyi olmadı gibi hissetim sizde de böyle birşey varmıydı
canım benimkide 9 gün oldu şişlikler azalıyor,bir gün önce benim dikişler alındı şimdi daha rahatım

Benim asıl merak ettiğim şişkinlik Bitmesi tam görünüm ne zaman oluşur acaba şu anda 20 gün olucak ama küçük bir asimetri var gibi duruyor. Panik yapmamak ve yapmak arasında tereddütteyim.

Benim asıl merak ettiğim şişkinlik Bitmesi tam görünüm ne zaman oluşur acaba şu anda 20 gün olucak ama küçük bir asimetri var gibi duruyor. Panik yapmamak ve yapmak arasında tereddütteyim.
3 ay deniyor vucuda gore degisiyor benim 2bucuk ay oldu suan goruntuden cok memnunum sislik kalmadi gibi.Sertlikte gitti panikleme ilk ay kotu goruntuyu hepimiz gormusuzdur.

Merhaba, ben de labioplasti ameliyatı oldum. Şuan itibari ile 2 hafta oldu. İyileşmeye çalışıyorum.görüntü tam istediğim gibi değil ama zamanla iyi bir görüntüye ulaşacağımı umut ediyorum.dikişlerimde açılma oldu. Doktorum 1-2 hafta içinde kendiliğinden kapanacağını söyledi.korkacak bişey yok dedi. Benim sormak istediğim kızlar siz ameliyat bölgenizi sabunla yıkıyor musunuz?ben şuan için sadece su ile yıkıyorum ama sabunlamak istiyorum.

beyaz sabun ile yıkayabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…