Labioplasti Yaptırmayı Düşünüyorum yardım lütfen

Çok takma iyi düşün iyi olsun.Bende ilk 3 gün hala burdan yorum okuyordum nolacak diye sonra kendi kendime dedim sen rabbimden iyisini istedin oda en güzeliyle verecek dedim.Sadece iyileşmeyi bekliyorum artık.😅Başa gelen çekilir misali ama şimdiden sevdim görüntüyü.o eski halinden sonra🙈 Dahada bişey belli değil görüntü az çok belli ediyor gibi önemli olan işlevi 😂😂 Stres yapma sende olan oldu artık hamdolsun atlatıcazda inşallah.
Ya inanın dediğiniz gibi olalı 5 gün oldu ama şu sitede labioplastiyle ilgili okumadığım tek bir yorum bile kalmadı 😀 az biraz benzer psikolojide oluyor demek ki bu operasyonu geçirenler, yani dediğiniz gibi zaten artık olan oldu bende her gün dua ediyorum bundan sonrası iyileşme süreci artık ama hala oturamıyorum, oturmayı özledim resmen 😄 çok sağ olun gerçekten içimi rahatlattınız 😊

Ya inanın dediğiniz gibi olalı 5 gün oldu ama şu sitede labioplastiyle ilgili okumadığım tek bir yorum bile kalmadı 😀 az biraz benzer psikolojide oluyor demek ki bu operasyonu geçirenler, yani dediğiniz gibi zaten artık olan oldu bende her gün dua ediyorum bundan sonrası iyileşme süreci artık ama hala oturamıyorum, oturmayı özledim resmen 😄 çok sağ olun gerçekten içimi rahatlattınız 😊
Aynen öyle iyi bişey okuyorum oh tamam diyorum bi olumsuzluk okuyorum acaba mi diyorum 😄ama herkesin bünyesi farklı bakışı farklı süreci farklı hatta işte çok kolaydı 1 haftada normale döndüm diyenlere inanasım gelmiyor.benim 1 hafta oldu hala oturamıyorum çok ayakta durursamda baskı hissi artıyor yürüyüşüm biraz düzeldi cızırdamaya başladı dikişler bugün. Bide antibiyotik mantar yapmış sanırım oda acıştırıyor.🥴Daha neler görecez bakalım 😂😂 Artık 2 ay bitmez bu çene 🤣🤣🤣

Şuan ne durumdasınız bilgi verebilirmisiniz.
Merhaba benim hiç bir sıkıntım yok kaşıntı olmadı ameliyat sürecimde çok güzeldi doktorum barış Korkmaz’dan çok memnunum tavsiye ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara iz kalma yada kaşıntı hiç bir şey olmadı sürecim çok güzeldi arkadaşlar 🌸

Merhabalar arkadaşlar daha önce labioplasti yaptıran lar doktor önerilerinizi bekliyorum sürecinizi. Merak ediyorum lütfen paylaşırmışsınız
Merhaba ben normal doğumdan sonra labiyoplasti ve daraltma işlemini birlikte yaptırdım çok memnunum hiç korkma benim sürecim çok kolay geçti.

Merhaba benim hiç bir sıkıntım yok kaşıntı olmadı ameliyat sürecimde çok güzeldi doktorum barış Korkmaz’dan çok memnunum tavsiye ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara iz kalma yada kaşıntı hiç bir şey olmadı sürecim çok güzeldi arkadaşlar 🌸
Bende Barış beye daraltma ile birlikte oldum labiyoplasti ameliyatını çok memnunum doktorumuz birmiş bursalılara selam 🙋🏻‍♀️

Merhaba ben normal doğumdan sonra labiyoplasti ve daraltma işlemini birlikte yaptırdım çok memnunum hiç korkma benim sürecim çok kolay geçti.
Merhaba ben bir şey danışmak istiyorum şuan nişanlıyım ve 6 -7 ay kadar sonra evleneceğim bu problemimi nişanlıma hiç bahsetmeden halletmek istiyorum ameliyat olmaya kesin karar verdim fakat kafama takılan ve size sormak istediğim şu ki bu geçirmiş olduğum operasyon daha sonra bir yerde karşıma çıkar mı ? Özel bir yerde olacak devlet (Sgk) karşilamayacak buna rağmen herhangi bir sağlık veri tabaninda bu operasyonum kayit altinda olur mu? Bilginiz var ise çok ihtiyacım var..

Merhaba ben bir şey danışmak istiyorum şuan nişanlıyım ve 6 -7 ay kadar sonra evleneceğim bu problemimi nişanlıma hiç bahsetmeden halletmek istiyorum ameliyat olmaya kesin karar verdim fakat kafama takılan ve size sormak istediğim şu ki bu geçirmiş olduğum operasyon daha sonra bir yerde karşıma çıkar mı ? Özel bir yerde olacak devlet (Sgk) karşilamayacak buna rağmen herhangi bir sağlık veri tabaninda bu operasyonum kayit altinda olur mu? Bilginiz var ise çok ihtiyacım var..
Merhaba, benim e nabız sistemimde görünmüyor.devletin başka sistemlerinde görünür mü? Onu bilmiyorum.bir de doktoruna söylersen bildiğim kadarıyla başka tanı üzerinden de girişini yapabiliyorlar.bartolin gibi.devletin başka sistemlerinde de görünmemesi için ameliyat olduğun hastaneyle görüş belki kaydını silebiliyorlardır.

Merhaba, benim e nabız sistemimde görünmüyor.devletin başka sistemlerinde görünür mü? Onu bilmiyorum.bir de doktoruna söylersen bildiğim kadarıyla başka tanı üzerinden de girişini yapabiliyorlar.bartolin gibi.devletin başka sistemlerinde de görünmemesi için ameliyat olduğun hastaneyle görüş belki kaydını silebiliyorlardır.
çok teşşekkür ederim :) peki siz memnun kaldınız mı operasyonunuzdan ? iyileşme süreceniz nasıl geçti, istediğiniz görünüme ulaştınız mı ?

Merhaba ben özelde oldum devlet yapmıyor zaten kayıtlara geçilmesini bende istememiştim Bursa’da Op.Dr. BARIŞ KORKMAZ yaptı ameliyatımı kayıtlara geçmedi sonrasında hastaneye gittiğimde devlette bu işlem çıkmadı özel yerler kendi kayıt sistemlerini kullanıyorlar çünkü için rahat olsun ameliyat çok önemli ama iyi bir doktor şart burdan mesajlar geliyor bana hep başka yerlerde yaptırıp çok pişman olmuşlar ben çok memnun kaldım her konuda

X