Labioplasti olanlar toplaşıp son durumlari yazalim mi

Çok sevindim benim ilk günden beri var kaşıntım hafif çok delirtmiyor ama rahatsız ediyor tabiki bugün tam bir hafta oldu daha iyi hissediyorum çok şükür günlük hayatıma da devam ediyorum hatta kızıyorum kendime azcık naz yap diye

Sevindim geçmiş olsun ben Ankaradayım ve Esra Çabuk'a olmayı düşünüyorum.Muayene için gittim ve benim için yeterli açıklamayı yaptı.Olduğumda bende paylaşıcam inşallah.

1 sene önce kardeşim oldu, onu görünce ben de oldum. ay iyiki olmuşum
Merhaba. Ne kadar oldu ameliyat olali? Tamamen iyilestiniz mi? Benim 40 gun oldu ve hala kasinti ve tek taraf siskinligi var. Hala pantolon giymedim korkuyorum. Birde dikis yerleri cok sert. Sizde oldu mu böyle durumlar?

ilk hafta kaşınmıştı. normal demişti doktor. 1 ay oldu
Merhaba. Ne kadar oldu ameliyat olali? Tamamen iyilestiniz mi? Benim 40 gun oldu ve hala kasinti ve tek taraf siskinligi var. Hala pantolon giymedim korkuyorum. Birde dikis yerleri cok sert. Sizde oldu mu böyle durumlar?

Ben Cuma günü ameliyat oldum ama hala oturamıyorum, kilom yüksek diye mi acaba? Ertesi gün işinin başına dönenleri hayretle okuyorum da

ben tam 14 gün oldu. İyileştim galiba .. deride hafif hashaslık var. 2 tane çıkışım kaldı. ilk 4 gün biraz dikkat etmek gerek. Ben çabuk iyileşenlerdenim. Doktorum bile şaşırdı. Şiş var ama hafifledi. İlk günler eyvah demiştim. Artık şekil oturdu ve çok mutluyum ) özgür kartala oldum ben

arkadaşlar doktor ismi ve fiyat bilgisi de verirmisiniz burda bütün başlıkları pkuyup karar vermeye çalışan okadar çok kişi var ki.

Ben de yaptırdım ama öyle 6 ay falan sürmedi.. 1 ayda düzeldi neredeyse.. İşlemin büyüklüğüne göre de değişiyodur tabi ama 6 ay garip geldi bana

Ben de yaptırdım ama öyle 6 ay falan sürmedi.. 1 ayda düzeldi neredeyse.. İşlemin büyüklüğüne göre de değişiyodur tabi ama 6 ay garip geldi bana
6 ay gerçekten uzun bir süre . ben sürekli çalışan biriyim. iş hayatına nasıl döneceğim ? insanı bunun verdiği acı ve psikoloji mahveder iyileşme sürecinin bu kadar uzun olması cok tuhaf bayy pass olan hastalar bile daha erken iyileşiyor

Canım çok uzun sürmüyor.. Hayatını mahvedecek bir ağrı değil. Öyle olsa uzun süre yatırırlardı. Aynı gün çıkıyorsun ve normal yaşamına dönüyorsun, tamamen iyileşene kadar ufak ağrılar oluyor sadece..

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben ameliyatı olalı 6 ay geçti.İlk bir ay bitmeden şekli oturmuştu. Ameliyattan sonraki ilk 10 gün kaşıntı problemi biraz zorladı sonrasında tamamen geçti. Ameliyattan sonra 4. Gün işimin başındaydım. Şu andaki görüntüsünden de gayet mutluyum. Ben Ankara’da Esra Demir Yüzer’in kiliniğinde oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…