Labioplasti olanlar toplaşıp son durumlari yazalim mi

Şuan son durumunuz nedir

Merhaba canım ya ameliyat olmşsn labioplastı şuan nasıl benımde 17 günüm kilotoris aşağisi hepsi top top nu normal mi meraktan delirecem

Esitlendi mi peki her iki taraf? Benim sol taraf daha cok sis ve dikis yerleri cokk sert sizde de var miydi bu sertlik, varsa ne zamamn geçti acaba?
Benim de ameliyat olalı beşinci günüm dikiş yerinde sertlik var bide küçük top top sertlik var sizde geçti mi bu durum ne zaman geçti geçtiyse normal mi

Herkes bayağı muzdarip sanki? Ben üç işlem birden yaptirmayi planlıyorum. Riskli mi sizce?

Merhaba bende Esra hocaya oldum bugün ikinci günüm ama çok ağrım var oturup kalkarken zorlanıyorum yanmalarım hiç geçmiyor. Sizde de böyle olmuş muydu? Kaç gün sürdü ?

Benim de ameliyat olalı beşinci günüm dikiş yerinde sertlik var bide küçük top top sertlik var sizde geçti mi bu durum ne zaman geçti geçtiyse normal mi
Gecmis olsun. 5 günde cok normal bunlar. Benim 3 ay sonra 1 yil dolacak. Nornale döndü sislikler, sertlikler gitti ama bir taraf hala daha buyuk zamanla geçecektir daha cok yeni yani sislikler falan benim ancak 6. 7. Ayda falan geçmişti

Sertliklerim geçiyor gibi çoğu geçti dikiş yerleri kaşıntısı ile başım dertte şimdi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…