La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBİM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

***Kızlar Zeyneb21 icin okuyoruz niyetim hayirli saglikli salih bi evlat sahibi olmak icin Rabbim hepinizden razı olsun..

1. Zeyneb21 --- 7000+7000
2. S Sakura07 --- 7000
3. @BabamIn_KIzIyIm --- 7000
4. @ikaross --- 7000 (1800 okundu)
5. M mersin mk --- 7000
6. damla_22 --- 7000
7. @umutsuzcuk --- 7000

8. D Debusi --- 7000
9. @istanbulunsultani --- 7000
10. Z Zeynepelmira --- 7000

Okunan=64300

Kalan=5200

Herkese sırayla toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 7bin düsüyor. Son gun cumartesi.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

Ayyy ama çok ayıp güvenip yola çıkıyorsun sonra yarı yolda bırakılıyor.. Belki makul sebebi vardır bilemem ama ben rahatsız oluyorum böyle durumlarda bende çalışıyorum hem yorucu hem vardiyalı bir işim var ve söz verdiğim için gece bile ne okursam ki çokta zor bişey değil keşke baştan kendini hesaplayıp katılsa

Evet canim sen bastanda demistin hatta hatirliyorum iste o arkadasnda okulu basliycakmis yetistiremiyorum katilip okuyamaynca kendimi.kotu hisseddim dedi diger listede olmayi uygun gormedi... ctesi ancak basliycaz sana bak daha bitmedi bile

Evet canim sen bastanda demistin hatta hatirliyorum iste o arkadasnda okulu basliycakmis yetistiremiyorum katilip okuyamaynca kendimi.kotu hisseddim dedi diger listede olmayi uygun gormedi... ctesi ancak basliycaz sana bak daha bitmedi bile
Okulun başlayacağını yeni öğrenmedi değilmi ... Yani herkesin ne işi olduğu durumu bellidir hani acil bişey olur Allah korusun hastalık vs anlarım ama bu tarz bahaneleri anlamam haa sonraki katılamayacağını söylemesi iyi olmuş Yarıda bırakmamış oldu

Aynen canim napalim ya olsun diger gidenide ben cektim zaten kalanida cekemedim simdi cekicem biter yarina ctesi sana baslayalim, sende cekebilirsin 2bin cek banda 3200 kalsinmi

Tamam denerim çekince haber ederim
Kusura bakma cnm dun haber verirsin demistnya kalinca o yuzden yazdim, sende calisip yoruluyosun zaten birde vardiyali isin seni zora sokmayayim, ben tamamlarim, sana gectgmzde sayiyi belirten msj aticam zaten herkese

Aynen canim napalim ya olsun diger gidenide ben cektim zaten kalanida cekemedim simdi cekicem biter yarina ctesi sana baslayalim, sende cekebilirsin 2bin cek banda 3200 kalsinmi
Cnm 1000 tanesini ben alayım şimdilik bende fırsat buldukça okuyorum sakuranın dedigi gibi serviste öglen yemek aralarında okuyorum anca akşam eve geldigimde okuyabiliyorum

Cnm 1000 tanesini ben alayım şimdilik bende fırsat buldukça okuyorum sakuranın dedigi gibi serviste öglen yemek aralarında okuyorum anca akşam eve geldigimde okuyabiliyorum
Yok vanım ne demek okuyorum ben eve şimdi geldim büyük ihtimalle okurum sen Sıkma Canını sonuçta söz verdik tamamlıcaz

Bosver canim sizlerde is guc yorgun oluyorsnz kendinize duseni zaten okudunuz Allah razi olsun, ama iste aksilikler de oldu ben tamamlarim sagolun tekrar

Yok canım herşeyi hesap ederek katıldık değilmi çocuk değiliz ki aman ben çıkıyorum deyip yani çok ayıp öyle şeyi olur kendine güvenmeyen katılmasın kimseye zorla gel demedik herkes Alalh Rızası için yapıyor
Canim ustune duseni zaten okudun zorlanmayin bosver Allah razi olsun ♥
yok vanım olurmu öyle şey başladım bile büyük ihtimal bukete 1000 yarında 1000 okurum

Bosver canim sizlerde is guc yorgun oluyorsnz kendinize duseni zaten okudunuz Allah razi olsun, ama iste aksilikler de oldu ben tamamlarim sagolun tekrar
Hayatım allah sendende razı olsun yorgunlukla alakadı yok ben dualara katılıp okudukça mutlu oluyorum böyle eksik kaldıgında tabiki birbirimize yardımcı olup eksigi tamamlayacagız

Tamam canım okudum 1000 tane yarında okurum 1000 tane Allah tan bir mani çıkmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…