La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

S Sakura07 Tamam canim bnce yinede okuyalimda fazladan yarin eksik.kalirsa ona katariz cumada sana geceriz olurmu

T
Olur canim ister simdi katil bize istersen yada cuma gunu S Sakura07 arkadasimiz icin okuycaz o zaman basla nasil istersin hosgeldin bu arada :)
Sagol canim ben ozaman cuma baslayim siz paylasmissiniz zaten sayilarinizi karistirmayim.simdi niyet edip sakura icin okumaya baslasam ben olur mu.yoksa hepimiz ayni anda mi baslamaliyiz

T
Sagol canim ben ozaman cuma baslayim siz paylasmissiniz zaten sayilarinizi karistirmayim.simdi niyet edip sakura icin okumaya baslasam ben olur mu.yoksa hepimiz ayni anda mi baslamaliyiz
Isyersen beraber baslayalim canim sayi suan 7 bim dusuyor ama belkide degisick bu aksam belli olur

1500 daha okudum cnm kalan 500 akşam tamamlarım

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBİM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

***Kızlar Zeyneb21 icin okuyoruz niyetim hayirli saglikli salih bi evlat sahibi olmak icin Rabbim hepinizden razı olsun..

1. Zeyneb21 --- 7000+7000
2. S Sakura07 --- 7000
3. @BabamIn_KIzIyIm --- 7000
4. @ikaross --- 7000 (1800 okundu)
5. M mersin mk --- 7000
6. damla_22 --- 7000
7. @umutsuzcuk --- 7000

8. D Debusi --- 7000
9. hedef 2016 --- 7000
10. Z Zeynepelmira --- 7000 (6500 okundu)

Okunan=64300

Kalan=5700

Herkese sırayla toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 7bin düsüyor. Son gun cumartesi.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

"Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe'l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve'l-hayyü'l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü't-tevbete ve'l-mağfirete ve'l-hidâyete lenâ, innehû, hüve't-tevvâbü'r-rahîm."

Yüce Allah'ı tevhid (bir kabul etmek), O'nun eşsiz varlığını bilip tasdik etmek, farz olan en büyük bir görevdir.Bundan sonra farzların en büyüğü ve en önemlisi namazdır.

Namaz, imanın alametidir, kalbin nurudur, ruhun kuvvetidir, mü'minin miracıdır. Mü'min bu namaz sayesinde Yüce Allah'ın manevî huzuruna yükselir. Yüce Allah'a yalvararak manevî yakınlığa erer. Mümin için ne yüksek bir şeref..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…