La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

Hayatım allah sendende razı olsun yorgunlukla alakadı yok ben dualara katılıp okudukça mutlu oluyorum böyle eksik kaldıgında tabiki birbirimize yardımcı olup eksigi tamamlayacagız

Tamam canım okudum 1000 tane yarında okurum 1000 tane Allah tan bir mani çıkmazsa

1200 adet okudum cnm

Günaydın kızlar,hayırlı cumalar,Allah sizden razı olsun vallahi ne desem az bende biraz rahatsızdım bitiremedm ama bugun bıtıyo insallah..
Z Zeynepelmira 1200
S Sakura07 1000
bende 3000 cekerım kızlar cok tesekkur ediyorum size hakkınızı helal edin Rabbim bu güzel günde gönlümüze göre versin

Selamun aleykum
Bu mubarek zikire beni de alirmisiniz ?
Aleykum selam arkadasım hayırlı cumalar..Hosgeldin aramıza yarın S Sakura07 arkadasımız için baslıycaz kişi başı 7 bin tane zikir düşüyor senide listeye alıyım ama aksama olmaz dimi canım hani sonradan yapamıyorum denilince biz zorda kalıyoruz o yuzden yanlıs anlama lütfen

Âmin canım Hayırlı Cumalar Allah hepimizden Razı olsun. Mübarek Cuma günü hürmetine inşallah Rabbim hayırlısıyla dualarımızı kabul eder

Kızlar bitirdim hocamıda aradım duasını yapıcak Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder Allah hepinizden razı olsun gönlünüze göre versin..Yarın S Sakura07 arkadasımız için okuyoruz listeyi aksam paylasırım hayırlı günler hepinize

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBİM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

Kızlar S Sakura07 için okuyoruz.Niyeti ölmüşlerinin,kendinin ruhu için,sağlıklı,hayırlı bir evlat sahibi olmak ve arkadasımızın hastalığına şifa için..

1. Zeyneb21 ---7000
2. S Sakura07 ---7000
3. @BabamIn_KIzIyIm ---7000

4. damla_22 ---7000
5. pozitifhatun ---7000
6. D Debusi ---7000
7. @istanbulunsultani ---7000
8. Z Zeynepelmira ---7000

9. nisa1234 ---7000
10. mirac75 ---7000

Herkese sırayla toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 7bin düsüyor.Son gün perşembe.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

Evvelallah aksamaz cnm...
ALLA kabul buyursun...

1000 okudum canim

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBİM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

Kızlar S Sakura07 için okuyoruz.Niyeti ölmüşlerinin,kendinin ruhu için,sağlıklı,hayırlı bir evlat sahibi olmak ve arkadasımızın hastalığına şifa için..

1. Zeyneb21 ---8000
2. S Sakura07 ---7750
3. @BabamIn_KIzIyIm ---7750
4. damla_22 ---77500
(1000 okundu)

5. pozitifhatun ---77500
6. D Debusi ---7750
7. @istanbulunsultani ---7750
8. Z Zeynepelmira ---7750
9. mirac75 ---7750

Herkese sırayla toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 7.750 düsüyor.Son gün perşembe.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

414 tane okudum bugun. Bir gunde 1000 tane okunmuyormus hizli ilerlemiyor dedim. 10 gunde bitirsek 7 gun yerine dedim ve listeden cikartildim. Cok katiymis bu gurup dua ederken bu kadar sertlik neden anlayamadim. Okudugum sayi 414 bunu dusersiniz. Sakura07 insallah dileklerin kabul olur hayirlisi ile.

KIZLAR 9 KİŞİ KALDIK 7750 OKUNUYOR......
İNŞALLAH DAHA VAZGEÇEN OKUYAMIYORUM VAKTİM YOK vs. DİYEN OLMAZ

canım sen 1 haftada bitirmek gerektiğini bilmiyordum demişsin 1000 tane denedim olmuyor demişsin bende katılmak istemediğini düşündüm yani zaten bugun baslandı perşembe aksamına kadar 7 bin adet bitiyor genelde ama sen denedim okuyamadım diyince listeden cıkarym o zaman dedim

katılıktan değil zorlada okunmuyor zaten faydalarını okurken zaten süre yok ama kimimiz çocuk için okutuyoruz tedavi baslanıyor mesela o sırada okunmak isteniyor o yüzden 1 haftada veya 6 günde 7 bin kime gruba göre az yada cok grup arası rekabet yok zaten kimin duası kabul olur bilinmez

ayrıca yine yazıyorum 1000 tane okuyamadım denedım olmadı ve 1 haftada bitmesi gerektğni bilmiyodum denilince listeden cıkmak istediniz sandım..kırmısım onun içinde özür dilerim benim amacım zorla 1 haftada bitecek bu dua değil amac önce Allah rızası, bi düzen içerisinde gitmekte hepimizin isteği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…