La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBİM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

***Kızlar Zeyneb21 icin okuyoruz niyetim hayirli saglikli salih bi evlat sahibi olmak icin Rabbim hepinizden razı olsun..

1. Zeyneb21 --- 7000
2. S Sakura07 --- 7000 (1200 okundu)
3. @BabamIn_KIzIyIm --- 7000
4. Turta Yagmuru --- 7000 (1300 okundu)
5. M mersin mk --- 7000
6. damla_22 --- 7000
7. @umutsuzcuk --- 7000

8. D Debusi --- 7000
9. @istanbulunsultani --- 7000
10. Z Zeynepelmira --- 7000 (4000 okundu)

Okunan=48500

Kalan=21500

Herkese sırayla toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 7bin düsüyor. Son gun cumartesi.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

Son düzenleme:

1.000 adet okudum allah kabul etsin

Canım ben bitirdim 7000 tane okudum . Allah kabul etsin inşallah..

Haklısınız düşünceniz öyle olabilir zikir çekmek önemli sayısı değil Düşüncenize saygımız var elbette
Ama o zaman keşke Katılıyorum demeseydiniz çünkü taa başında Say'ı belirtildi sizde katıldığınızı belirtiniz ve ona göre Say'ı bildirildi yine de okumak zorunda değilsiniz tabi mi biz kalanını tamamlarız

Kizlar cok tesekkur ederim Allah razi olsun dualarimiz kabul olsun insallah , yarina bitr gibi S Sakura07 arkadasimiza geceriz insallah

DUALARIMIZIN KABULU ICIN, ÖLMÜSLERIMIZIN RUHLARI ICIN, HASTALIKLARIMIZA SIFA ICIN 70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBİM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

***Kızlar Zeyneb21 icin okuyoruz niyetim hayirli saglikli salih bi evlat sahibi olmak icin Rabbim hepinizden razı olsun..

1. Zeyneb21 --- 7000+7000
2. S Sakura07 --- 7000
3. @BabamIn_KIzIyIm --- 7000
4. Turta Yagmuru --- 7000 (1800 okundu)
5. M mersin mk --- 7000
6. damla_22 --- 7000
7. @umutsuzcuk --- 7000

8. D Debusi --- 7000
9. @istanbulunsultani --- 7000
10. Z Zeynepelmira --- 7000 (5000 okundu)

Okunan=62800

Kalan=7200

Herkese sırayla toplam 70 bin okunuyor, kisi başı 7bin düsüyor. Son gun cumartesi.Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin..♥♥

Allah razi olsun cektigin zikirler okudugun dualar icin, Rabbim gonlune gore versin seninde yuzunu guldursun ne muradin varsa en kisa zamanda olsun insallah..
ama her topikte oldugu gibi hem topikte olmasada uygun olani 70 bin zikir ha isteyen kendi kendine 5 tanede ceker 100 bin tanede... ama ben topigi acarken sayi belirttim Allah razi olsun katilmak istediniz , pzt baslayalim dedik ve herkese.tek tek msj attim 8 kisiydik 9 olduk 10 olduk yine herkese tek tek msj attim sayi belirttim sende hatta tamam dedin ama ben simdi zikirlerin bagisini yapicam sen sayi onemli degil diyorsun neyse canin sagolsun arkadasim kimin kime duasi gecer bilemeyiz insallah dualarimiz kabul olur hayirli geceler M mersin mk

[QUOTE="mersin mk][/QUOTE]

Allah razi olsun cektigin zikirler okudugun dualar icin, Rabbim gonlune gore versin seninde yuzunu guldursun ne muradin varsa en kisa zamanda olsun insallah..
ama her topikte oldugu gibi hem topikte olmasada uygun olani 70 bin zikir ha isteyen kendi kendine 5 tanede ceker 100 bin tanede... ama ben topigi acarken sayi belirttim Allah razi olsun katilmak istediniz , pzt baslayalim dedik ve herkese.tek tek msj attim 8 kisiydik 9 olduk 10 olduk yine herkese tek tek msj attim sayi belirttim sende hatta tamam dedin ama ben simdi zikirlerin bagisini yapicam sen sayi onemli degil diyorsun neyse canin sagolsunarkadasim kimin kime duasi gecer bilemeyizinsallah dualarimiz kabul olur hayirli geceler

Yüce Allah buyuruyor: “Kullarım sana, beni sorduğunda (söyle onlara): Ben çok yakınım. Bana dua ettiği vakit dua edenin dileğine karşılık veririm. O halde (kullarım da) benim davetime uysunlar ve bana inansınlar ki doğru yolu bulalar”(Bakara: 186). Bil ki Allah, senin nefsinden sana daha yakındır. Dua ettiğin zaman seni duyar, duanda samimi olman şartıyla yapacağın duayı kabul eder. Zira duada samimiyet ve ihlas duanın kabulu için en önemli şarttır. Öyle ise duanda samimi olduğunu nasıl bilirsin? Kendine şu soruyu sor: Ben bu dua ile ne istiyorum; Eğer cevabın: Allahın rızası ise, o zaman Allah duanı Kabul edecektir. Yok eğer hedefin insanlara zarar vermek veya tamahkarlık veya dünya sevgisi ise, bu durumda Allah belki duanı Kabul edecektir, fakat ahirette bu duadan bir nasibin olmayacaktır. Gerçek şu ki; eğer duanda samimi olursan Allah’ın izniyle kabulunu da çabuk bulursun.

[QUOTE="mersin mk]

ama her topikte oldugu gibi hem topikte olmasada uygun olani 70 bin zikir ha isteyen kendi kendine 5 tanede ceker 100 bin tanede... ama ben topigi acarken sayi belirttim Allah razi olsun katilmak istediniz , pzt baslayalim dedik ve herkese.tek tek msj attim 8 kisiydik 9 olduk 10 olduk yine herkese tek tek msj attim sayi belirttim sende hatta tamam dedin ama ben simdi zikirlerin bagisini yapicam sen sayi onemli degil diyorsun neyse canin sagolsunarkadasim kimin kime duasi gecer bilemeyizinsallah dualarimiz kabul olur hayirli geceler[/QUOTE]

Son düzenleme:
Aminnn canım cümlemize inşallah Allah hepinizden Razı olsun ben çekmeye devam ediyorum eğer eksik kalırsa haber ver oldumu.. Ne kadarsa eksik tamamlarız Allah'ın izniyle...[/QUOTE]
Canim Allah senden okuyan herkesten bin kere razi olsun 7200 kaldi ikaros ve elmirasu yarin tamamlar sana geceriz insallah veee nur topu gibi bi evladin olur

Aminnn canım cümlemize inşallah Allah hepinizden Razı olsun ben çekmeye devam ediyorum eğer eksik kalırsa haber ver oldumu.. Ne kadarsa eksik tamamlarız Allah'ın izniyle...
Canim Allah senden okuyan herkesten bin kere razi olsun 7200 kaldi ikaros ve elmirasu yarin tamamlar sana geceriz insallah veee nur topu gibi bi evladin olur [/QUOTE]
Aminnnn cümlemizin inşallah eksik kalırsa haber ver oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…