La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

Selamün aleyküm kızlar benide aranıza alır mısınz 3 yıldır evliyim 1 senedir çocuğumuz olmuyor bütün kürleri denedim nerdeyse faydasını göremedim.. bnde problem yoktu ama bu ay yine hormon testine falan girdim bide adetimin 21. günü progestanı ölçürtcem..eşimide sonunda ikna ettim 8 hazranda teste gtcek oda.. bende duanın gücüne inananlardanım şayet dualar sayesinde neler atlattım neler.. bikaçtane duaya başlycam şimdi çocuk için.. banada dua edin hamile anneler.. Allah size sağlıkla doğurmayı nasip etsin.

Merhaba herkese arkadaşlar
Ilk zamanlarda ki arkadaşlar Tanır beni dualarımızı tevhidi benek sahıbi olmak için istemiştim
Rabb'ime Şükürler olsun hamileyim dua edenlerden Allah bin kere Razı olsun
Rabbim isteyen tüm kardeşlerime hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Merhaba arkadaşlar topik gerçekden çok güzel bende tüp bebekle çocuk sahibi olmaya çalışıyorum bu perşembe dondurulmuş 2embriyom transfer edilecek bugün 707 defa ya varis esmasına başladım inşallah benim içinde dualarınızı esirgemezsiniz

Merhaba arkadaşlar topik gerçekden çok güzel bende tüp bebekle çocuk sahibi olmaya çalışıyorum bu perşembe dondurulmuş 2embriyom transfer edilecek bugün 707 defa ya varis esmasına başladım inşallah benim içinde dualarınızı esirgemezsiniz
HAYIRLISI OLSUN .GUZEL HABERLERINI PAYLAS INSALLAH...

Merhaba herkese arkadaşlar
Ilk zamanlarda ki arkadaşlar Tanır beni dualarımızı tevhidi benek sahıbi olmak için istemiştim
Rabb'ime Şükürler olsun hamileyim dua edenlerden Allah bin kere Razı olsun
Rabbim isteyen tüm kardeşlerime hayırlısıyla nasip etsin inşallah
hayırlı olsun canım benim saglıklı kucagına almayıda nasip etsin Allahım

Insallah pozitif olur sonucun canim.
Senin icin ayetel kursi okudum.Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hepimize

konu sahibinin helalliğini isteyerek bildiriyorum.
Bir aksama olmaz ise çarşamba günü günahların affı,duaların kabulü için Hatm-i Tehlil e geçiyoruz.her arkadaşımız için toplamda 70.000 kelime-i tevhid okuyacağız.listede ki sayımıza göre bölüştürülecektir.aramıza katılmak isteyenleri bekleriz.Allah yar ve yardımcınız olsun...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...be-estagfurullah.897339/page-63#post-45032536

X