Göz Makyajı Kzlar gerekten kalarz istediiniz gibi dolgunlaacak..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ğaylaşım için tşk.canım yaaa ama çok merak ettim bunu kipriklerimize sürsek nasıl olur acaba CADIARZU işe yararmıki yoksa 2 3 tel olan kipriklerimide döker mi acaba ne dersiniz hanımlar kafamçokkarıştı

paylaşım için tşk.canım yaaa ama çok merak ettim bunu kipriklerimize sürsek nasıl olur acaba CADIARZU işe yararmıki yoksa 2 3 tel olan kipriklerimide döker mi acaba ne dersiniz hanımlar kafamçokkarıştı

Arkadaslar nooldu?emekli kullanmaya basladın mı canım? Kullan arkadaslarr menun muu?

gerçekten merak ediyorum şimdi ama alsanmı ki yada sarımsakda aynı işi görürmü ki

sadece 2 tel kirpiğin dökülse iyi gözünün kör olmasına nedersin lmaz: sakııın öyle bi hata yapma gözüne kaçarsa çok pişman olursun. 2 tel kirpik için böyle bi çılgınlığa değmez. kimyasal bu. sakııııınkaydirigubbakcemile

arkadaşlar ben bugün tv de izledim trt de bir doktor saç dökülmesi konusunda anlatıyodu. dünyada 2 tane saöç için ilaç olduğunu söyledi bunlardan bi tanesi minoxidil miş ama kullandığında yalnız etkisini görebiliyormuşsun ve kullanmadığın zaman tekrar eski haline dönüyomuş

bioxcin sürüyordum bende.en son forte aldım kaşımada sürdüm kızardı derim yandı bir daha sürmedim dökmesinden korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…