Göz Makyajı Kzlar gerekten kalarz istediiniz gibi dolgunlaacak..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

H_E_N_D

stay Strong
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
320
1
41
kızlar benim eşim minoxıdıl %5 diye bi ilaç buldu internetten bende düzenli olarak sabah akşam kaşlarıma sürdüm gerçekten işe yaradı eşiminde saçları çıktı şu anda ikimizinde istediği oldu 6 kutu şeklinde satılıyo ve fiyatıda uygun bence saçlarınızada uygularsanız iyi olur hem sıklaştırıyo bu dediğim ilaç hemde çok çabuk uzamasını sağlıyo sakın başka yerlerinize bulaştırmayın çünkü çok etkili bi ilaç tüy çıkmayan yerlerden bile tüy çıkartıyo........

Arkadasim ben bu urunu internette arastirdim biraz ,sadece erkekler icin,bayanlar kullanmasin diyor????

Arkadasim ben bu urunu internette arastirdim biraz ,sadece erkekler icin,bayanlar kullanmasin diyor????

canım ben kullandım yani o yüzden söylüyorum faydasınıda gördüm yalnız dediğim gibi kaşlarınızın dışına sürmeyin çünkü çok etkili kim diyorsa onu yalan ne alaka yani ben hiçbir zararını görmedim..

merhaba h_e_n_d ben yeni üyeyim bu arada ya bende çok merak ettim kaşlarına ii mi geldi inşallah en kısa zamanda kaşlarının resmini koyarsın bende alabilirm faydası warsa gerçekten

merhaba bende merak ettim kaşlarını h_e_n_d en kısa zamnda kaşlarının resmini koyarsın inşallah

kızlar resimleri koyucam ama ben yaklaşık iki aydır kullanmıyorum saçlarımın rengi sarı olduğundan bıraktım koyulaşmasın kaşlarım diye ama inanın bu bile çok çıkmış hali hiç kaşım yok denecek kadar azdı çünkü yalnız kusura bakmayın cep telefonu olduğu için görüntüler pek iyi deil

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar biliyorum pek net deil ama bu gün tekrar kullanmaya başlıycam bir ay sonra yeni fotoğraflarımı koyarım daha iyi anlarsınız benim kaşım varmı yokmu hiç belli bile değildi bu bana göre çok bile yani

Son düzenleme:
peki fotoda ki kaşlarınızda boya warmı öyle gbi druyo yanlış anlamayın...değlse kaşım yok dıyosunuz bukadar cıkarmıssa kesinlikle cok ii bi ilaç diyeceğim yani

canım kesinlikle yok zaten sabah kalktım nete girdim aklıma geldi çektim yani ben şiddetle tavsiye ediyorum tutup niye yalan söyleyim burda sonuçta kalem çekecek olsam daha dolgun kaşlı bi arkadaşımın resmini koyardım ilacıda ben satmıyorum ama dediğim gibi istediğin gürlüğe geldiğinde arada bi yinede sürmen gerekiyo yoksa neredeyse eski haline geri geliyo ben saçımın rengini açtırdığım için kullanmayı kestim çünkü koyulaşıyo çıktıkça rengide yani kısacası benden demesi sonra yok bize niye söylemedin falan demeyin

eşime sordum şimdi biliyormuş bu ilacı!a.sdiyarbakırda çok kullanan varmış:1no2: hiçbir işe yaramadığını söyledi!:1no2:acaba erkeklerde daha az mı tesirli?:uhm:çünkü eşim kaçırmazdı böyle bir şeyi!...

canım evet hemen hemen herkes bilir bu ilacı ama düzenli kullanmak lazım benim eşimdede bendede işe yaradı ve çevresindeki bütün arkadaşları kullanıyo(kel olma aşamasında olanlar)çokta memnunlar..

bayanlar için %2 lik minoxidil var. ben bunu en az 3 ay saçlarım için kullandım saçlarım çıktı hatta kaşıma sürmediğim halde kaşlarımı bile etkiledi. neyseki kaşlarım seyrekti :)
kesinlikle tavsiye ederim paranız boşuna gitmez

ay benimde ihtiyacım vardı .....bakıyım bende netten çok sağol

aman kızlar dikkat edin kaşa sürcez diye elimize gözümüze bulaşır bide vücutta azmış gibi onla uğraşmayalım :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…