Göz Makyajı Kzlar gerekten kalarz istediiniz gibi dolgunlaacak..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
aman kızlar dikkat edin kaşa sürcez diye elimize gözümüze bulaşır bide vücutta azmış gibi onla uğraşmayalım :roflol:

canım başta neenini yazmıştım çok dikkatli olmak lazım benim gözaltlarım bile tüylendi inanabiliyomusun şöye az bişey kirpik uçlarımıda sürüyüm dedim bir ay sonra gözlerime inanamadım gözaltlarımda tüylenme vardı bu ilacın içindeki maddeyi internete yazıp araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız..

wooww o kadar etkılımı yanı denemek lazım bunu benımde kaslarım seyrek ve uzun bosluklar var hep umarım ıse yarar fıyatı nedır bunun pekı?

wooww o kadar etkılımı yanı denemek lazım bunu benımde kaslarım seyrek ve uzun bosluklar var hep umarım ıse yarar fıyatı nedır bunun pekı

canım değişiyo fiyatı ama o kadar pahalı deil kutu adetine göre internettten araştırabilirsin ama çok dikkatli olun her yerdende almayın bazıları içine başka bişeyler katıp satıyolar o yüzden iyi ve emin bi yerden temin edin...

YA ARKADASIM SEN HANGı SıTEDEN ALDIN BANA OZELDEN YAZARMISIN BURDA BELKı YASAKTIR :s BENıM EŞıM 2 AY BıOXSıNMı NE ONU KULLANDI SAC MAC CIKMADI AMA EŞıM SAC KOKLERıNı KONTROL ETTıRDı VE SAC CIKMA OLASILIGI YUKSEKMıŞ SAC KOKLERıNE RASTLANMIS BıLEMıCEM YA :KK43: BUNUDA DENESEKMı ACABA ? BıRDE BENıMDE KAŞLAR ALMAKTAN KALMADI ACABA BENDEMı KULLANSAM :KK43:((

ay sıparıs ettım ınternnetn sımdı ama korkuyorum bı yan etkısı olur mu dıye

ya elıme gectı sen ne kadar surdun

geldim canım
şimdi avucunun içine az bişey püskürtmen yeter böyle ik pıs pıs kadar sonra bi kulak çöpüyle al ordan sür kaşlarına yedirerek biraz kaşıntı yapabilir sakın kaşıma ama böyle parmak ucunla dokun çok kaşınırsa sonra kaşlarını yıkamadan üzerine gene aynı şekilde sür sabah kalkınca yıka tekrar sür bu şekilde devam ediceksin canım..

kızlar bence kullanmayın çünkü minoxidl erkeklerin kullanımına uygun, bayanlar için olanının yüzdesi, kimyasal yapısı farklı galiba, çünkü dermatolog bi yakınımız söyledi bunu, meslea genelde daha çok erkeklerin saçları dökülür, bayanlarda dökülen daha azdır kellik derecesinde, burdan bile anlayabilirsiniz aradaki farkı o yüzden bu ürünler erkeklere özgü yapılıyor, yani arkadaşa hakikaten iyi gelmiş olabilir tesadüftür belki, size kötü gelebilir...

kızlar bence dikkatli kullanın bu tür ürünleri.ben de bir ara roaccutane kullanırken kaşlarım dökülmeye başlamıştı doktorum ısrarım üzerine(kaşlarım gür olduğu için pek önemsememişti :eek:) bir ilaç verdi.Sadece 10 gün kullanmamı söledi cunku kortizonlu olduğu için göz cevresine pek sürülmemesi gerekiyomuş belki minoxidil de göze zararlı olabilir bir doktora danışın derim.

X