Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

yerüm ben oni bakalım benimkinin ne dertleri olacakkaydirigubbakcemile3 aman sağ salim gelsinde dertli olsun varsın bende öpüyorum fıstığını

ay funda töbede kız allah seni neyapmasın niye dertli oluyomus yavrun allah korusun eksik dilek dileme canım
suzan gecmiş olsun canım ii 3 haftada iylessln melegin insallah
bozo nörüyon gı
ulen kimseyi bulamıyom haa

aferin kimse yok çalışın hadi:)))))))))))))))))))

eee artık yavaş yavaş başliim bende :))))))))))))
hadi sende......

yok ben izin verdim bu akşam :kedi:kaydirigubbakcemile3 benim dündü bidaha yarı olur...yumurtlama da hergün olur diye düşündüm ama bugün olmadı malesef çok üşüyorum grip olucam sanırım:sinifsinif:

hadi bakalım bacım hayırlısı ben dün dinlendim boş duranı allah sevmez çalışmam şart:)))))))))

günaydın arkadaşlar.
hepiniz sağolun kızlar.
kızım sabahın köründe beni ayağa dikti şimdi uyuyor.eşimde uyuyor.ben yatmaya kalksam kesin kız uyanır.en iyisi ben oturayım kız uyusunkaydirigubbakcemile3 nasılsınız bakalım.
fundacım töbe de kız.kızının hiçbir derdi olmasın.

heyooo bugün 4 aylık olduk.:sm_cool::dance::teytey: her ay yeni bir umut benim için kızım acayip cadı belki düzelir
darısı hepinizin başına cadılığı hariç tabi.

Suzanım kızının bal yanaklarıöp tez zamanda sağlığına kavuşur geçmiş olsun..

heyooo bugün 4 aylık olduk.:sm_cool::dance::teytey: her ay yeni bir umut benim için kızım acayip cadı belki düzelir
darısı hepinizin başına cadılığı hariç tabi.

Maşallah zaman geçiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…