Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

selam kızlar nabersiniz? kıızzz goncaaaamm ösledimm seni nerelerdesin kaçak şehir dışlarına açılmışsınız opuyorumnanaktan

heee severcim şöle az kaldı son demlerimizi yaşıyoruz tadını çıkarın bu sakin günlerin 2010 a herkez hamile bu topikte okadar.........

ohhhhhhhhh ağzına sağlık ztn 2010 hamiş girmezsek vay halimizemi diyeyeim düşünemyrm halimizi:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

allah allah bak hele herkez burda bereketli geldik ruhiyle ben:)))

selam kızlar nabersiniz? kıızzz goncaaaamm ösledimm seni nerelerdesin kaçak şehir dışlarına açılmışsınız opuyorumnanaktan
evet anacım dar geldi buralar attım kendimi dışarlara bende özledim sizi çoookkkk
ay kızzzzzzzzz başla hemen kürlerezemuszemuszemuszemus

kızz ne diyorum sana adam doğal kür oldu zaten bu gazla biz bu ay tamamız:)))))))))))

evet anacım dar geldi buralar attım kendimi dışarlara bende özledim sizi çoookkkk

kızz ne diyorum sana adam doğal kür oldu zaten bu gazla biz bu ay tamamız:)))))))))))

kız vrya bi alemsin ha:)ekim ayında umutluyuz sendne ha ona göre ona göre çalışşşşşsositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…