Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

selam kızlar nasıslınız? gene grip oldum yatıyorum ben. hiç keyfim yok. bu arada yeni bişi buldum benim gittiğim hastanede kaldığım odada doğum yapabiliyolarmış ameliyat odasına gitmeden yani, bende öle yapıcammm zemuszemus

selam ayşe ciğim yok bu ay hamilemiz çıkmadı...hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşllh...duaların kabul olur inşllh

amin bozocum darisi basiniza insallah.. günler yaklastikca iyce bunalima giriyorum.. gelsin artik yeter diyorum.. esim dün ne cabuk unuttun hamile kalamiyorum diye agladigin günleri dedi.. sizler geldiniz aklima.. cok aglamistim bende zamaninda.. ama herseyi yasamak gerekiyormus.. bu yüzden hergünün degerini bilin..

kızlaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr.......?????????
nerdesiniz?????
ayıp oluyo ama yaaaaaaaa!!!!!!!!!
:mymeka: :mymeka: :mymeka:

aaaaa terkedilmiş burası ne kaa ayıp ne kaa ayıp. terbiyesizler sizi. millet ben size söliim bunlar toplaşıp msn de kaynatıyolar aralarında bende varım ama sizede söyliim yaneee opuyorumnanaktan

amin bozocum darisi basiniza insallah.. günler yaklastikca iyce bunalima giriyorum.. gelsin artik yeter diyorum.. esim dün ne cabuk unuttun hamile kalamiyorum diye agladigin günleri dedi.. sizler geldiniz aklima.. cok aglamistim bende zamaninda.. ama herseyi yasamak gerekiyormus.. bu yüzden hergünün degerini bilin..

Ahh ayşem hergünün değerini nasıl bilelim 1.5 sene oldu mesela benim sence Nasıl günlerimin değerini anlayabilirim
Şimdiden hayırlı Doğumlar a.s.

aaaaa terkedilmiş burası ne kaa ayıp ne kaa ayıp. terbiyesizler sizi. millet ben size söliim bunlar toplaşıp msn de kaynatıyolar aralarında bende varım ama sizede söyliim yaneee opuyorumnanaktan

demek msn de kaynatıyonuz heee:eek:klava:
sizi siziiii çok ayıp çooooook
topik yalnız kalıyo bari bi saat belirleyinde burda toplaşalım yahuuuuu
vereliniortak

ya doktor bana bazı ilaçlar verdi de tedavi amaçlı değil anladığım kadarıla hamileliği kolaylaştırmak için
bir de bayağı kesin konuşuyor gerçi gaybı Allahtan başkası bilemez inşallah bu ilaçlarla 2-3 ay içinde hamile kalırsın dedi
bu doktor bizi çok rahatlattı..kistim için de doğum kontrol hapı vermedi
diğer doktora bayağı kızdı "siz işleyen yumurtaları neden dondurasınız ki"dedi
bu tür kistler kendi kendine gözlem altında erir dedi erimezse o zaman son çareyi uygularız dedi
alttan ve üstten muayne etti ikisi de kist hariç herşey normal
hormonlarda temiz yumurtalık testimde
eşimkilerde
aamma benim anlayamadığım şu nasıl bu ilaçlara bu kadar güveniyor anlayamıyorum
isimlerini vereyim de bir bakın arkadaşlar
kusura bakmayın biraz uzun yazıyorum ama...
BıRı MONODOKS
DıĞRı DE 3 GÜNLÜK ıĞNE FORSEF
BU ANTıBıOTıKLER MANTAR YAPABıLıR OLURSA DA GEBELıĞı ENGELLEMEZ KORKMAYIN DEDı
ONUN ıÇıN DE FıTıL VERDı
EE NE DıYORSUNUZ BıLGıLı ARKADAŞLARIM???

Sızı gıdıler sızı demek msn desınız hı???
AŞmıŞ bunlar yaa....ama kÜstÜm sıze benım sıze ıhtıyacım var sız gıdıyorsunuz.........................

güldecim gecmiş olsun canım yenibi tedavinede cok sevindim hayırlıs olsun bacım insallah ilaclar yarar sana
güldem hec sorma valla msn de görüsürlersede görüssünler zorla güzellik olmaz bazı sahısların bende msn si varda ne oluyoki kimse selam bile vermiyo aralarında grup yapmıslar galiba verddiğim selamı alan bile yok kimisi hep cevrim dısı ama diğer arkadaslarla görüstüklerini bile biliyorum amann napim arkalarındanmı kosalım kendileri bilir :umursamaz:
ceylan sende isyanlardasın bakıyorumda kolay değil demi benim 3. yılım dertli kederli konusuncada kızıyosunuz ay gene baydı deyip gidiyosunuz ama eldemi allah tez zamanda versin bebeklerimizi ben yanmimde kim yansın amann dogru dürüst kimseyle dertlesilmiyoki baya soguk bi topik valla ne yalan söylüm

X