Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

funda eminim hamilleiğinde akıntın oldu bu akıntının nasıl olduğunu ve nasıl başladığını anlatırmısın bana
seni yormazsam eğer canım sonuçta hamilesin fazla durmaman lazım burda ama bulmuşken sorayım dedim:))

benim 7 günüm kaldı çalışma felan yok
hayırlısı olsun canım

valla eskisi gibiydi beyazımsı benim belirtim olmadıki hamişliğimi öğrendim öğrendikten sonra belirtilerim başladı gögüslerim değişikti bi tek akıntı felan aynıydı

hımm anladım fundacığım sen kaçıncı haftandasın şimdi??

yavaş yavaş sonuna yaklaşıyorum kızlar Allahın izni ile tabiki rabbim hepinize tattırsın bu duyguyu inşallahopuyorumnanaktan

kızlar kadişten ne haber bayadır görünmüyo yaa en son dün girmiş ama buraya girmiyomki?

selam kızlar
benim kırmızılar kesin gelicek çok sancım var mafoldumben:gitme:

benim 17 ekim sanırım kırmızılar gelicek

inşllh klomen işe yarar...regliyken gidip takibe mi başladı dr

npıyım canım aynı değişklik yok gün saymaya başladık...senin ne zaman regli tarihin

evet adetin ilk günü gittim ikinci günü klomen verdi hergün 2 tane içtim ilaç bitince 2 gün sonra gittim sonra 2 gün(cumartesi) sonra gene gittim pazartesi gel dedi gittim biri çatlamış dedi çatlama iğnesi verdi o gün ilişki dedi bakalım sanırım iğneden 14 gün sonra adet olmama lazımmış sen biliyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…