Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

esra deme öle yaaa biliyoruz k herşey yazılıyo doğduğumuzda daha haklısın acıtsada içini sabretmek erdemliktir unutma belkide sabrımızı deniyo rabbim ama...

esracım kusura bakma uzun zamandır giremiyordum. sende öyle yazınca hamilesin sandım kusura bakma
bunun kusurumu olur canım allah belki senin ağzından duyar

esra deme öle yaaa biliyoruz k herşey yazılıyo doğduğumuzda daha haklısın acıtsada içini sabretmek erdemliktir unutma belkide sabrımızı deniyo rabbim ama...

ya aslında çok sabırlıyımdır ama her ay değişik bişi yaşıom bu yordu beni en son piskoloğa göndercekler beni

hadi ben kaçtım namaz kılıyım öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

bozom teşekkür edrim canım kirazın için:))))))))))

esracım kendi kendine dik durmaya çalış iyiy düşün iyi olsun yapma böle salma kendini sakın

slm kızlar nasılsınız iyisiniz inşalah bende gördüm meryemin bebişini maşallah çok tatlı inşallah benimkinide görmek nasip olur:kedi:

kızlar geçmişe bir bakayım dedimde çeşitli yiyecek isimleri yazmışsınız günah bana amaaaa ((((((
ne görsem ne duysam canım istiyoooo
o yüzden yemek konularına bile giremiyorum
önceden yemekteyiz programını hiç kaçırmazdım şimdi onu bile izleyemiyorum

günaydın arkadaşlar, güzel bir gün ve güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…