Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ben öyle yattım bu sefer bakalım ne olucak...ama sen biliyordun dimi hangi taraftan yumurtladığını

funda valla bilmiyorum baş ağrılarım sık oluo bu aralar. bulantılar azaldı çok şükür. cmt dr a gitcez ikili testimiz var nasıl yapılıo anlat bakim azcık.

onu ben olmadın olmadım diyede azar işittim tabii para alamadılarya lmaz:çok geçmiş olsun sana dikkat et kendine bebişe taamam

ayy sağada yatsam solada yatsam amuda da kalksam olmuyo anacım
sıpaa gelemedi bi türlüü

ecrin iyi valla bide baş aşağı gelirse inşallah dahada iyi olucak bakalım birazdaha vaktimiz var bebişini görüyon dimi:lepi: kalp atışları felan[/QUOTE]

evet cnm işte cmt dr a gitcez, ikili testimiz var anlatsana azcık nasıl oluo.

bas agrisinin ilk nedenlerinden biri suyu az icmek .belki susuz kaliyosundurr

olabilir canım suyu bile içim almıyordu.

rüzgarcım hayırdır mavi patik almışsın içinemi doğdu yoksa mavişmi hoşuna gidiyo

kız hep aklım mavilerde ama bakalım hayırlısı tabim.

canım nbrrr?

ben öyle yattım bu sefer bakalım ne olucak...ama sen biliyordun dimi hangi taraftan yumurtladığını

biliyonuzya benim ilk denemede tuttu ama hemen tutsun diye felan sabahta yıkandığım olmuştu ama nasip ya zaten tutacağı varsa tutarr

bilmiyodum canım sormayı unutmuştum kaydirigubbakcemile3
ayy sağada yatsam solada yatsam amuda da kalksam olmuyo anacım
sıpaa gelemedi bi türlüü

gelir gelir nie gelmesin nazlı çıktı bizimkiler sadece

rüzgarcım bende mavilere takmıştım tersi çıktı bide sağlıcakla gelsinlerde

aynen öle ben bacaklarımı duvara dayayıp uzanıomda noluo her seferinde 1 saat öle kaldım hiç bişi olmadı geleceği varsa kendiliğinden gelir

ecrin iyi valla bide baş aşağı gelirse inşallah dahada iyi olucak bakalım birazdaha vaktimiz var bebişini görüyon dimi:lepi: kalp atışları felan

evet cnm işte cmt dr a gitcez, ikili testimiz var anlatsana azcık nasıl oluo.

olabilir canım suyu bile içim almıyordu.

kız hep aklım mavilerde ama bakalım hayırlısı tabim.

canım nbrrr?[/QUOTE]
ii yim canım ne olsun bekleyip duruyoruz
artık ovulasyon testlerine başladım ben
aşılama oldum bikez 5 ay geçti tık yok hala bu ayda
olmazsa yine gitcez dr

bende mavi patik aldım yaa,
ama bilinçsizce :)) belki oğlkuşum olurr

ii yim canım ne olsun bekleyip duruyoruz
artık ovulasyon testlerine başladım ben
aşılama oldum bikez 5 ay geçti tık yok hala bu ayda
olmazsa yine gitcez dr[/QUOTE]

hayırlısı olsun canım, hadi bakalım inş hemencecik gelir benimkinin arkadaşları.

kızlar valla kasım annelerinde baya kalabalığız ama burda daha çok yazı yazılıyo ya nedenkii?

ayy bende işyerimdeyim ama işten çok
ellerim ve burda çenem çalıştı bi o topik bi bu topik deli dana gibi oldum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…