Kv nin vatsap a attığı fotoğraf:)

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)
Bunu kafaya takmak, üşenmeyip bdv'ye yazmak... Allahım, ne dertler var.

Kadıncağızın hoşuna gitmistir fotoğraf, hemen paylaşmak istemiştir. Bir fotoğraf paylaşmak için ayrı bir grup açması beklenemezdi. Kaldi ki bu daha nahoş bir hareket olurdu. Sizin bu kadar anlam yükleyeceğinizi de düşünmemiştir eminim. Ben de hassas bir ailede büyüdüm ve nezaket kurallarını önemserim. Ama burada bir sorun göremedim.

Ayrıca "statü" konulu yorumunuzu, bahsedilen sorunları yaşayan insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir buldum. Nezaket kurallarını önemsediğiniz için vurguluyorum bunu.
Haklisiniz lakin ben kimsenin sorununu küçümsemedim benim de kv mayorkaya giderken beni özel jetiyle götürmedi gibi bi sorunum olamaz. Demek istediğim herkesin sosyo kültürel yaşantısından dolayı sorunları farklı. Ben şimdi kayinvalidem bana cam sildirmiyor diye şükredip onu çok sevsem gerçekçi olmaz çünkü kendi bile yapmıyor öyle şeyler. Bunu daha kibar nasıl anlatabilirim ki.

Bunu kafaya takmak, üşenmeyip bdv'ye yazmak... Allahım, ne dertler var.
Üyelerden üşenmeyip profilinize girip diğer konulara yazdığınız yorumları okumalarını rica ediyorum. Zira buraya birilerini tersleyip incitmeye çalışmak için gelmiş gibi nefret dolu tüm yorumlariniz. İnşallah rahatlarsınız yoksa keskin sirke küpüne zarar kimseye değil.

Üyelerden üşenmeyip profilinize girip diğer konulara yazdığınız yorumları okumalarını rica ediyorum. Zira buraya birilerini tersleyip incitmeye çalışmak için gelmiş gibi nefret dolu tüm yorumlariniz. İnşallah rahatlarsınız yoksa keskin sirke küpüne zarar kimseye değil.
Kimleri ne için terslediğimi görürlerse eminim bana hak vereceklerdir. Saçmalık karşısında tahammül seviyem düşük biraz.

Haklisiniz lakin ben kimsenin sorununu küçümsemedim benim de kv mayorkaya giderken beni özel jetiyle götürmedi gibi bi sorunum olamaz. Demek istediğim herkesin sosyo kültürel yaşantısından dolayı sorunları farklı. Ben şimdi kayinvalidem bana cam sildirmiyor diye şükredip onu çok sevsem gerçekçi olmaz çünkü kendi bile yapmıyor öyle şeyler. Bunu daha kibar nasıl anlatabilirim ki.

Ben sizi anladım. Yanlış anlaşılabileceğinizi vurgulamak istedim sadece.

Diğer konuda kendinizi üzeceğiniz bir durum yok, bana güvenin. Oldukça ince düşünen biri olarak söylüyorum :)

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)
amannn hic takma genelinde var bu durum yasanmis sahit oldugum bir ornekde vereyim sana; kvalidemdeydin bir gun kvalidemin komsusuda ondaydi dediki komsusu “iki oglumu bide torunumu profil fotografi yapsam” dedi bende gelinler? dedim sonra tabi gelinler dis kapinin dis mandali dedim guldu kendisi...durum bu bizde biliyoruz bizleri kendi evlatlari gibi sevmediklerini ama bari boyle yaparak belli etmeseler

Cocuklari onlar tabii ki cani cigeri.. siz annesinin babssinin fotosunu atip canim anam babam diyor musunuz :)

Ahahahahahahahah yaaa Allah'ım sabırlar versin size :KK70:
Teşekkür ederim ama ben artık sabır istemiyorum çünkü katlancak yanım kalmadı. Allah a havale ettim ettiğini bulsun. Sabır istedikçe azıttılar e 7 yıl da az değil hani.annem 38 yıllık evli senin çektiğini ben çekmedim görmedim diyo :)))

Allah herkesin yuvasına huzurlu geçim versin huzur kaçıranları da uzak etsin inşallah..

Kastettiğiniz his yok sayılmak,dışlanmak tarzı birşey mi?
Öyleyse bu duygu çoğu evli kadının aşina olduğu şey bence!
Aynen yoksa sevmesi falan değil. Yani ben kendi ana babamı atıp canlarım demiyorum öyle bisey yaparsam hepsinin olduğu bi fotoğraf a yaparım. Kimse ayrım hissetmesin diye. Kv min önüne atıp canlarım dediğimi düşünsenize bozulmaz mi yani.

Demiyorum ama kendi ana babamı atıp onların grubuna canlarım da demiyorum.
Yani el kiziyiz sonucta nasil ki benim annem babam onlarin yerini tutmazsa biz de tutmayiz diye dusunuyorum. Siz de esiniz ve babasiyle bi foto atin benzer seyler yazin bakalim ne diyecek :)

Annem evin her yanina benim ve kardesimin fotograflarini asar.eski esimi severdi ama yok yani niye assin onun fotografini.
Kv de 2 oglunu asardi.
Keza annem whatsapp durumu ogrenmis her dakika kardesimle beni paylasiyor arada kizimi paylasiyor.
Damat yada gelinini paylasip canlarim falan demesini düşündümde pek komik geldi.bide gruplari var paso biz iki kardesten gecilmiyor.
Nasil ki ben sadece kizimin fotograflarina bakip canim yavrum vs diyorsam.
Her anneye sadece kendi evladi can yarisidir.gelin damat vs degil.ogullari kizlari hatrina sevilir sayilir kisilerdir onlar sadece.

Aynen yoksa sevmesi falan değil. Yani ben kendi ana babamı atıp canlarım demiyorum öyle bisey yaparsam hepsinin olduğu bi fotoğraf a yaparım. Kimse ayrım hissetmesin diye. Kv min önüne atıp canlarım dediğimi düşünsenize bozulmaz mi yani.
Ne alaka diyeceği kesin,çok iyi anlıyorum sizi çünkü bende de var böyle buldumcuk bir aile!Ya ben yitirdim bazı duyguları ya da bazılarının çok abarttığını ve gösteriş yaptığını düşünüyorum.Özellikle konunuz da ki gibi grup ya da toplum içinde fazla melankolik ve sahte davranışlar kimin üzerine ne pay düşer hesabında olmayan, hesapsız insanlar....

benzer bir durumu ben yaşadım..
eşimin abisi bir grup açmış adınıda bizimkiler koymuş
bu grupta ise eltim ,görümcem, görümcemin ,eşi kv kp bir kaç kişi daha var ve eşim..
ben görünce şok oldum.. eşime dedim ki hmm bizimkiler grubu öyle mi ?
ben neyim peki ? pardon unutmuşum dış kapının dış mandalı !!!
ya saçmalama felan dedi..
bende saçmalayan sensin ben el kızıyım hadi ! eltim de el kızı! görümcemin eşi de elin adamı mı ! değil mi ? dedim sinirlendm resmen beni kasıtlı seçmişler yani eşimi çıkarttım gruptan.
sizin mevzuya gelelim normalde böyle şeyleri bende biraz abartır ve alınganlık yapardım ama en son yaşadıgım sacmalık abartı yada alınganlık felan değil di bariz belliydi beni seçtikleri. herneyse.
kv iki kardeşin resmini koyması ve sizin olmamanız bence normal bir durum.. onlar kardeş sonuçta
sizde el kızısınız bunu kabullenelim ben kabulleneli çook olduda..
herhangi bir art niyet yok ve sizi koymak zorunda değil ama alınganlık göstermişsiniz belkide yaşadıklarınızdan dolayıdır tabi bilemiyorum
mesela gecen eşim de görümcem ile bir resim atmış profil resmi whatsapp da hiç oralı bile olmadm atabilir kardeşi sonucta yani..
boşverin takmayın üzülmeyin bu kadar cok pinpiriklide olmayın.
yani kv en fazla sizi kıskandırmak istemiştir ? ki bu bile çok sacma

Siz kayınvalidenizi anneniz kadar seviyor musunuz? Tabi ki hayır. Her ne kadar sevseniz bile anneniz kadar sevemezsiniz.
Bir gelinle kaynana ne kadar iyi anlaşırsa anlaşsın anne evlat gibi olmaz.
Boşuna ve gereksiz bir alınganlık yapmışsınız.

Herkesin ince dusunceli olmasini beklemeyin. Ben de annemle kv cok karsilastiririm ama artik vazgectim diyebilirim. Alinmaniz gereksiz o yuzden bosverin ay ne guzelmisler deyin gecin :)
Gelinine en kizim kizim diyen kv bile el kizi olarak goruyor. Yapmacik davranmayi evlenince ogrendim ben bu yuzden :)

X