Kv nin vatsap a attığı fotoğraf:)

Solede birsey var kizlar.. tabiiki elkiziyiz onlarda el bizler icin.. ama konu sahibinin gozune sokacak gibi paylasmasida komik olmus:) cok istiyosa ole paylasim sade cocuklarinin oldugu bi grup acip ordan paylassin bu tarz seyleri..

Teşekkür ederim ama ben artık sabır istemiyorum çünkü katlancak yanım kalmadı. Allah a havale ettim ettiğini bulsun. Sabır istedikçe azıttılar e 7 yıl da az değil hani.annem 38 yıllık evli senin çektiğini ben çekmedim görmedim diyo :)))

Allah herkesin yuvasına huzurlu geçim versin huzur kaçıranları da uzak etsin inşallah..

Amin.

Hemen cevap vereyim,facebook a zaten koyuyor ben de koyuyorum orası genel bi alan tabi ki koyacak, ama yazdım ben kendi annem ve babamin fotoğrafını kv ye canlarım diye atmam. Gözüne sokar gibi . Ha keza benim annem eşimin olduğu gruba sadece benim için bile canım yazmaz eşim yalnız hissetmesin diye canlarim der. Eşim varken benimle tek fotog bile çekilmez annem babam illa ki eşimi de dahil ederler.
O zaman yanlışlık yapan taraf sizin aileniz. Çocuk değilsiniz sonuçta ne alaka eşim olmadan foto çekmezler, ikimize de canım der filan . Ben annemin canıyım oda kendi annesinin canı. Kadim çocuklarının resmini paylaşmış canlarım demiş. Siz o fotoda niye olasınız ki ??

şurda bir konu açıyorsunuz, bir şey paylaşıyorsunuz gelen yorumlara bakıyorum da ne fesatlığınız kalmış ne kıskançlığınız. nasıl böyle çatır çatır sert dille eleştiri yapıyor insanlar anlamıyorum. sürekli bir laf sokma çabasındalar, sürekli kavga ortamı oluşturmaya zemin hazırlıyorlar. sakin kalmayı başarabildiğiniz için sizi kutlarım.

Sen bununla mi soguyorsun alisirsin zamanla demekki benim kv nin ve saz ekibi şirret kiz kardeslerinin bana ve aileme tam dugun gunu yaptiklarini ogrensen sogumayi birak kafandan asagi buz kutleleri dusermis.

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)
Kadın çocuklarını paylaşmış canlarım demiş normal bence

şurda bir konu açıyorsunuz, bir şey paylaşıyorsunuz gelen yorumlara bakıyorum da ne fesatlığınız kalmış ne kıskançlığınız. nasıl böyle çatır çatır sert dille eleştiri yapıyor insanlar anlamıyorum. sürekli bir laf sokma çabasındalar, sürekli kavga ortamı oluşturmaya zemin hazırlıyorlar. sakin kalmayı başarabildiğiniz için sizi kutlarım.
:)) teşekkür ederim. Şöyle gerçekte bu olaya sinirlenseydim bi de üstüne burdaki yorumlar...Ama gerçekte bile burda bana kıskanç diyenlerin sinirlendiği kadar ben sinirlenmedim olaya. Gülüp geçtiğim bi konu ama dur bi akli selim birileri varsa sorayim ben anlamamis olabilirim dedim ve sakin olumlu yorumları ciddiye aldım. Benim gülüp gectigim konuya gelip kıskanç vs yazanlarin muhtemelen gelinleriyle eşleriyle vs sorunlari var burda hınç alıyorlar, sonuçta sanal ortam onlara da gülüp geçiyorum. Hakaret etmeden fikir kabul ettirebilmek de zeka gerektirir çünkü. Ama sizin gibi sağduyulu insanlar geneli okuyunca anlayabiliyo ne amacla yazdigimi.

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)
Ben olsam hiç alınmam kendimi dışlanmış olarak da görmem, kayınvalidenizin huyunu suyunu siz daha iyi bilirsiniz nispet yapan, alttan alttan laf sokan biriyse bu yaptığında belki kasıt vardır, ama aranız iyiyse hiç takılmayın önemli bir şey yok ortada.

O zaman yanlışlık yapan taraf sizin aileniz. Çocuk değilsiniz sonuçta ne alaka eşim olmadan foto çekmezler, ikimize de canım der filan . Ben annemin canıyım oda kendi annesinin canı. Kadim çocuklarının resmini paylaşmış canlarım demiş. Siz o fotoda niye olasınız ki ??
Ben ailemin yanlışlık yaptigini düşünmüyorum çünkü başından beri yazdım eşim ailesine çok uzak diye ama benim aileme öyle değil. Demek ki eşim ince düşünceli insanı ayrılabilen biri. Babasını annesini aramaz benimkileri aradığı kadar ve bir kez olsun ben ara demedim bu konular hiç konuşulmadi. İnce düşünce iyidir .

Solede birsey var kizlar.. tabiiki elkiziyiz onlarda el bizler icin.. ama konu sahibinin gozune sokacak gibi paylasmasida komik olmus:) cok istiyosa ole paylasim sade cocuklarinin oldugu bi grup acip ordan paylassin bu tarz seyleri..
Anlayan insanlar çıkması güzel:) ikisinin fotosu zaten evlerinde var face ine koyuyor bi yerde denk gelince çekiliyorlar... Yani tabi ki elbette ki.. Kimse buna bisey demiyor. 10 kişinin olduğu gruba atsa bile bi nebze normal.ama grup zaten o ben ve eşim kardeşi. İkisini bana atiyor resmnen e ben ne diim.. Onlar canların ben ? El kızı:) hayır yani aramız kötü olsa ona da tamam. Elkizisin dese ok. Ama durup dururken?

Keşke benim tüm dertlerim böyle olsa, öper başıma koyarım o dertleri. :) Boşuna canınız sıkılmış, sonuçta kendi canından kanından ablası.. çocuklarıyla birlikte sizi de mi paylaşmak zorunda, çok saçma bence..kayınvalidenizin yaptığı aşırı doğal bir durum. Bence siz çok fazla alıngansınız..

Evet kvnin yapdığı fazla nazik olmamış. Bebeklik resimlerini filan atsa hadi neyse...
Benim müstakbel kv evinde kaynimin eski kiz arkaşinla olan fotografi asili.
Benim ve nişanlımin resmi yok. Düşün yani... bazi kvler arada dozu kaçırabiliyor

Eşim su anda annesinde bütün kardesleriyle cay iciyor.biz gelinler evlerimuzde bacaklarımızı uzatıp keyif yapıyoruz.eminim kayınvalidem su an cok mutludur.biz gelinleri sormus mudur.hic sanmam.aramızda sorun mu var?hayır.neden bizi götürmediniz diyip kıskanan mı var? Kesinlikle yok!! Onlar onun canı.tabiki canlarım diyecek.kıskanmayın.

Bi konu oldu tepem attı çıktım aile grubundan. Eşim kardeşleri ve anne babası takılıyorlar fotolar boş muhabbetler işte..üstünde durulacak konu değil hiç

Dertsiz kalmışsınız herhalde
Bundan da soğunuyorsa.

Atar sananeki bundan kafanı saçma şeylere yorma .. kaynanla aran çok ii demekki rahatlık batmış çatacak yer arıyorsun..

Ben ailemin yanlışlık yaptigini düşünmüyorum çünkü başından beri yazdım eşim ailesine çok uzak diye ama benim aileme öyle değil. Demek ki eşim ince düşünceli insanı ayrılabilen biri. Babasını annesini aramaz benimkileri aradığı kadar ve bir kez olsun ben ara demedim bu konular hiç konuşulmadi. İnce düşünce iyidir .
Ince düşünceyle ne alakası var ya. Neyse burdaki herkes gereksiz alındığını söylediği halde anlamamakta ısrar ediyorsun. Yapacak birşey yok .

ahhahah şasırdın heralde. kadının cocuklarinin fotografini atmasnda sen kendinle nasi bi alaka kurdun. şok yani. sanane ayol kardeş onlar analari da ister atar foto ister duvara asar.

X