Kv nin vatsap a attığı fotoğraf:)

Bence kendi annenizle eşinizin diyaloğunu, kayınvalidenizle sizin diyaloğunuz ile kıyaslamayın. (Anlatabildim mi bilmiyorum:)) Bence temel yanlış bu. Mesela benim annem eşimi benden daha çok sevmese de benden daha çok ona hürmet eder, sen evin kızısın çekinmezsin ama belki o çekinir diyerek onun sevdiği yemekleri yapmayı tercih eder, sofrada ona yakın koyar vs. E benim kayınvalidem de eşimin sevdiği yemekleri yapıp eşimin önüne koyar. Anneme sorsan doğrusu onun yaptığıdır, e buradaki yorumlara bakınca kayınvalidem de gayet normal davranıyor. Peki ben bu durumda nerede sevdiğim yemekleri yiyip taltif edileceğim:confused:

Bence hiç takmayın başka dertler olmasın ..kötü niyetli olduğunu sanmıyorum herkesin kendi yavrusu sonuçta ..yaş ilerledikçe daha duygusal olunuyor bakış açınız önemli ..ufak şeyleri takmayın insan kafasında kurdukça soğuyor gerçekten ..

Ay ne alaka....
Ne yani benim cocuklarim büyüyüp evlenince ben evlatlarimin fotosunu istediyim yere koyamicakmiyim. Illa gelini veya damadidami koyucam. Evlat benim keyif benim profil benim kime ne? Oldu gelin veya damat gelsin birde benim profil resmime karissin cocuklarimi koydum diye. Yeri gelir gelinle damatla koyar kadin yeri gelir istemez kendi evlatlarinin fotosunu koyar.

Siz grubun admini yada yöneticisi misiniz yoksa?Koca kadın sizden mi onay alacak evlatlarının fotoğraflarını koymak için?

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)

Cnm kaynanalar arada yapiyorlar boyle seyler :))) bende kaynanamla cok iyiyimdir allah bozmasin. Bir ara esime mesj atmis ben sana kiyamiyorum ama el kizi nasilda kiyiyor diye... ama bozulmadim. Yzuune de mesaji gordugumu cok komik oldugunu soyledim ben guluyordm ama o bozulddu :) o da bana yetti.

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)
Bence gereksiz alınganlık yapıyorsunuz. Ki bu sizi kırdıysa tatlı dille kv ne bunu soyle bence arkadan kırılıp konusmaktansa yuz yuze konusmak en dogrusu.

Canim bence birazcik alinganlik yapmissin. Sonucta onlar onun cocuklari. Ben bi artniyet goremedim. Yaptigi seni dislamak deil bence. Sogutma kendini

Bence kendi annenizle eşinizin diyaloğunu, kayınvalidenizle sizin diyaloğunuz ile kıyaslamayın. (Anlatabildim mi bilmiyorum:)) Bence temel yanlış bu. Mesela benim annem eşimi benden daha çok sevmese de benden daha çok ona hürmet eder, sen evin kızısın çekinmezsin ama belki o çekinir diyerek onun sevdiği yemekleri yapmayı tercih eder, sofrada ona yakın koyar vs. E benim kayınvalidem de eşimin sevdiği yemekleri yapıp eşimin önüne koyar. Anneme sorsan doğrusu onun yaptığıdır, e buradaki yorumlara bakınca kayınvalidem de gayet normal davranıyor. Peki ben bu durumda nerede sevdiğim yemekleri yiyip taltif edileceğim:confused:
Bunca yorumdan şunu anladım ki çoğu kişi kendi kv siyle kıyas yapıp cevap verio, e öyle olunca benim annemle yapmam zaten saçma:) yorumları okudukça kvden dayak yemedigime şükrettim, ülkemin iyi kv çıtası epey düşük:)

:)) teşekkür ederim. Şöyle gerçekte bu olaya sinirlenseydim bi de üstüne burdaki yorumlar...Ama gerçekte bile burda bana kıskanç diyenlerin sinirlendiği kadar ben sinirlenmedim olaya. Gülüp geçtiğim bi konu ama dur bi akli selim birileri varsa sorayim ben anlamamis olabilirim dedim ve sakin olumlu yorumları ciddiye aldım. Benim gülüp gectigim konuya gelip kıskanç vs yazanlarin muhtemelen gelinleriyle eşleriyle vs sorunlari var burda hınç alıyorlar, sonuçta sanal ortam onlara da gülüp geçiyorum. Hakaret etmeden fikir kabul ettirebilmek de zeka gerektirir çünkü. Ama sizin gibi sağduyulu insanlar geneli okuyunca anlayabiliyo ne amacla yazdigimi.
Durup durup düşündüm sürekli kafama takıldı, kv ye soğudum, gruptan çıkmak istiyorum eşime ayıp birkaç okuduğum hatırladığım cümleniz hadi geçtim herşeyi burada konu açmışsınız. Mune Mune o zaman biz de günlük yaşadığımız kaale almadığımız şeyleri paylaşalım burada, olumsuz yorum yapanlara da zekasız diyelim? Hem Bu mu sizin sinirlenmeyip gülüp geçme algınız, sinirlenseniz ne olurdu, kestiremedim.

Aman dert ettiğin şeye bak. Eğer çok içine oturduysa eşinle bir fotoğrafını at bir ara "canım" diye.. :KK48:

Durup durup düşündüm sürekli kafama takıldı, kv ye soğudum, gruptan çıkmak istiyorum eşime ayıp birkaç okuduğum hatırladığım cümleniz hadi geçtim herşeyi burada konu açmışsınız. Mune Mune o zaman biz de günlük yaşadığımız kaale almadığımız şeyleri paylaşalım burada, olumsuz yorum yapanlara da zekasız diyelim? Hem Bu mu sizin sinirlenmeyip gülüp geçme algınız, sinirlenseniz ne olurdu, kestiremedim.
Burada beni mune ye şikayet etmenizi gerektirecek ne gibi bir sebep buldunuz gerçkten şaşırdım. Soğukkanlı oluşum hakaret edenlere uymayisim mi sizi rahatsız etti. Kimseye zekasiz demedim. Hakaret etmeden fikir kabul ettirmek zeka gerektirir dedim halen de arkasindayim. Grupran cikayim ben demedim çıkın diyenlere eşime ayıp olur, nasıll cikayim diye konu mu açsam diye geyik yaptik. Ha demis olsam suç mu? İnsaniz arada kafamızı kurcalayan bisey olamaz mi? Bu forumun amacı da bu değil mi? Buraya konu açmak için illa ki çok mu sinirlenmek gerekir?

X