Kv nin vatsap a attığı fotoğraf:)

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)
cnm kavganız yoksa ağız sürtüşmeniz olmadıysa sorun yok
takıcakda birşey yok ,rahatsız olursan grupdan çık
hayat güzel :KK47:

Ne var ki bunda illaki herseyde sizi mi koyacak.belki icinden geldi paylasti boyle ufak seylere alinip hayati kendinize daha zor hale getirmeyin.

Telefonuna bakarken fotoyu görmüştür hoşuna gitmiştir atmıştır.
Çok herşeye takılmayin ya gerçekten onun canı onlar siz dışarıdan birisiniz.

Iki cocugu varsa ikisinin abi kardes ,abla kardes
Fotografina denk gelmis ve atmistir normal degil mi?
Siz ne alaka.

kızlar aile grubumuz var taaaa düğün zamanımızdan haberleşmek için. Aile grubu da şöyle sadece eşimin annesi ablası babası ve ben. Geçen gece durup dururken kv gruba eşimin ablasiyla olan bi fotoğrafını atıp canlarım yazmış. E ben?? Oldum tabi:) yani canı olmayı beklemiyorum kv sonuçta ama hiç bir sorunumuz yok ayda yılda bir görüşüyoruz zaten, seviyeli iyi bir ilişkimiz var. Ama durdukca ne alaka ya oldum. Hani 3 ümüzün olduğu bir sürü fotoğraf var. Sevgi gösterisi yapmak istiyorsa benim annem olsa gelini dışlamaz ince düşünür onlardan birini yollardı..Siz böyle bisey e gıcık olur muydunuz? Not:bu arada eşimin ablasıyla arasi soğuktur yani genel olarak yapısı öyle arayip sormaz kimseyi .. Hani diorum aralari iyice soğumasın diye mi yapti hatırlatma gibi.. Ama beni soğuttu kendinden:)
Ağır saçmalamışsınız.

Iki cocugu varsa ikisinin abi kardes ,abla kardes
Fotografina denk gelmis ve atmistir normal degil mi?
Siz ne alaka.
Benim olduğum grup ya hani anne baba ve çocuklar grubu. 5 kişilik grup. Face e koysun demiyorum . Benim önüme canlarim diye koymasi... Hani sen dışarlıksın..

Benim olduğum grup ya hani anne baba ve çocuklar grubu. 5 kişilik grup. Face e koysun demiyorum . Benim önüme canlarim diye koymasi... Hani sen dışarlıksın..
Onlar kardes.kv nizin 2 evladi.sizin oldugunuz grup diye iki cocugun fotografini görüp evlatlarim diye paylasirken ayip mi olur diye dusunmenizi bekleyemez degil mi?
Tuhaf geldi bana dusunceniz

Onlar onun evlatları. Ne bekliyordunuz anlamadım

Kayinvalideniz bana göre sahte davranmamiş. Samimi bir şekilde davranıp fotoğraf paylaşmış. Siz zaten ayda yılda bir gorüşuyormuşsunuz.

Eşiniz de zaten kardeşiyle sogukmuş eee sizde mesafeliymişsiniz.
Kayinvalide mutluluğunu paylaşmak istemiş olabilir herseyin altında birşey aramayın.
Yok çok canınız sıkıldıysa gruptan çıkabilirsiniz.

anaaaaam anam neymıs gı bu gelınlerın nazı kaprısı, bacım napıyonuz hergun sabah uyanıp bugun neye gıcık olsak, neyı kıskansak hangı okuzun altından buzagı arasak mı dıyonuz ? Yapmayın etmeyın, hayat sızın ıcın cok zor olur byle

anaaaaam anam neymıs gı bu gelınlerın nazı kaprısı, bacım napıyonuz hergun sabah uyanıp bugun neye gıcık olsak, neyı kıskansak hangı okuzun altından buzagı arasak mı dıyonuz ? Yapmayın etmeyın, hayat sızın ıcın cok zor olur byle
:)) valla öyle olurdu heralde ya. Neyse ki eşimin alakası yok ailesiyle. Yoksa vah banaymıs yani. Yorumları okudukça millet baya gamsızmış diyorum. E o zaman da bu kadar gelin kaynana derdi nerden çıkıyor anlayamadım. Forum dolup taşıyor oysa ki.

Beni almasalar eşim de girmez ki gruba. Hatta ben çıkmak istiyorum oraya koysunlar ne koyuyolarsa eşime ayıp olur die çıkamıyorum. Eşim annesi ablasiyla ben konuşmazsam hiç konuşmaz ilişkileri kötü epey.
Eşinizden bir çocuktan bahseder gibi bahsetmişsiniz.
Niye eşinize ayıp olsun ki zaten aralari kötü,üstelik siz de her resmi negatif yorumluyorsunuz çıkın gruptan aile tam dağılsın.

:)) valla öyle olurdu heralde ya. Neyse ki eşimin alakası yok ailesiyle. Yoksa vah banaymıs yani. Yorumları okudukça millet baya gamsızmış diyorum. E o zaman da bu kadar gelin kaynana derdi nerden çıkıyor anlayamadım. Forum dolup taşıyor oysa ki.

Iste bak senınkı dert bıke degıl bunda takılacak bısey yok ne kaynanalar var kuzum, ne dertler var okuyunca goruyorsun az once okudum 9 aylık karnı burnunda gelıne butun evın ısını yıkmıslar nefes nefese ıs yaptryrlar bıde annesıne gndermıyrlar bırde sana gununu gsterırdık de dua et hamılesın dıyrlar dusunebılıyr musun? ne kaynanalar var bsver sen takılma bunlara

X