Kv ile tatile çıkmak? Annesini Tatile Çağıran Eş?

Peki şöyle yapsanız?

Kv hatta kp yi dr çağırın, birlikte bikaç gün geçirin, sonra onları tatil bitti deyip oyobüse bindirin, siz de bir iki gün daha başka otele geçin, veya aynı otelde devam edin.

Benim senede bir kaç tatil imkanım olsa, her sene olmaz ama arada bir kendi ailemle tatil yapmak isterim, e eşim de kendi ailesi ile isteyebilir. Çok çok nadir olmak kaydıyla ben olsam sorun etmem.

Cocugunuz var mi ,yoksa su an tam zamani ,
Cunku bu evlilik artik boyle gitmez ,
Ben gelmiyorum diyin ,annesiyle giderse bavulunu toplayin eline verin ,siz fazla alttan almissiniz bu ne yahu alti ustu 3 gun bodrum ,gezin eglenin,
O sonra gotursun annesini ,sanki genc kiz ,kerimcana gidin gormeden olmesin :-)

Daha önce hep beraber gittiyseniz bir kerelik bunu teklif ettiyse sorun yapmayın o zaten geç vakte kadar gezemez sizinle kalır otelde siz gezersiniz masraf para 3 gün için hesap etmek hoş değil. yine sarılarak yürürsünüz yine vakit geçirirsiniz.. bende bir kere annemi götüreceğim o da Antalyayı merak ediyor

Merhaba ;

Burada çok yankı bulan konularımın ardından daha sade bir konu açmak istedim, çünkü gün geçmiyor ki eşimle yeni yeni sorunlarımız türemiyor..

Ben bir hafta yıllık izne çıkıcam, bunun 3 gününde de Bodrum'a gidicez, ama eşim annesini de çağırmak istediğini söyledi, neymiş annesi Bodrum'u çok görmek istiyormuş..

Bende tamam dedim sonra kv'ye söyledik hemen de atladı tabi, yok oğlum benim ne işim var siz eşinizle başbaşa gidin filan yok hemen atladı geliyorum diye tabi tüm masraflar vs. bizden.. Senede bir sefer birkaç gün bir yere gidicez onda da sağolsun kv hiç bizi yalnız bırakmıyor, birey olmayı başaramamış eşim de hemen plana onu da dahil ediyor..

Sizce bu tatil planını iptal mi etsem?

Bu işe biran önce son vermelisin . Tamda senin bahsettiğin gibi bir hayatın içinde büyüdüm . Çocuğun varaa ona zarar verirsiniz bu gidişle . İnanın çok etkileniyorlar. Kesinlikle taviz vermeden savaşmaya başlamalısın çünkü bu bir savaş durumuna doğru dönüyor. Unutma ki taviz tavizi doğurur. Hayatının geri kalanını böyle geçirmek istemiyorsan yavaş yavaş bazı şeyleri değiştirmeye bak.

Esin sana bu fikrini soylediginde al anneni git ben gitmiyorum dicektin yada " senle basbasa olmak istiyorum baska zamanda onu goturruz" diye gecistirecektin. Once kabul edip sonra kayinvalideye hemen atladi demeniz cok yanlis. Sadece teklifinizi kabul etms.. caresi Yok cekeceksiniz. Seneye kabul etmeyin artk.

Kabul edip kadını heveslendirip sonra tatili iptal mi etsem gevrekliği de saçmalamaya giriyor artık.
Benim kv hiç Bodrum'a gitmemiş bir kocam olmadı beni Bodrum'a götüren diyordu anne kocan yoksa gelinin var ben götürürüm seni dedim ne var sizinle gelse. Gelmesini istemiyorsanız söylemezsiniz olur biter.

Merhaba ;

Burada çok yankı bulan konularımın ardından daha sade bir konu açmak istedim, çünkü gün geçmiyor ki eşimle yeni yeni sorunlarımız türemiyor..

Ben bir hafta yıllık izne çıkıcam, bunun 3 gününde de Bodrum'a gidicez, ama eşim annesini de çağırmak istediğini söyledi, neymiş annesi Bodrum'u çok görmek istiyormuş..

Bende tamam dedim sonra kv'ye söyledik hemen de atladı tabi, yok oğlum benim ne işim var siz eşinizle başbaşa gidin filan yok hemen atladı geliyorum diye tabi tüm masraflar vs. bizden.. Senede bir sefer birkaç gün bir yere gidicez onda da sağolsun kv hiç bizi yalnız bırakmıyor, birey olmayı başaramamış eşim de hemen plana onu da dahil ediyor..

O kadar is hayatından sonra 1 haftalik tatlım var onu da kaynana ile mi geçiricem sinir krizi gecirirdim

Böyle konular şaka olsa keşke, insan tatile niye annesini çağırır ki, eşi ile gülmek eğlenmek gezmek varken. Hadi o yaptı bir hata siz niye tamam diyorsunuz cıngar çıkartmak varken?

Şu durumda en iyisi hayatım çok yoruldum bu sene, biz bu tatile beraber gitsek dinlensem, sonra annenle de yakın bir yerlere gideriz diyip günü kurtarın.

Merhaba ;

Iptal et

Merhaba ;

eşinize en baştan, başbaşa gidelim diyecektiniz . şimdi o da bana da soruyorlar demek ki gitsem sorun olmıcak deyip gelmek istemiş.

X