kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl yani annen seni 15 yaşında mı doğurdu. Peki 40 yaşında Nasıl bir hayat tarzı var annenin de kaynananı yadırgıyorsun

42 büyük bir yaş değil. O yaşta ilk defa evlenen var inanmazsınız ama. Günlerdir 42 yaşı nine pozisyonuna sokma çabanız gerekçesine bakınca komik geliyor.

Bence kayınvalidelerde genel var bu ya.
Benimki de ben ne alırsam alır, hatta bana der bana al parasını vereyim diye. O parayı verirse almam vermezse niye vermedin diye laf sokarım ajsjaj

Evimin eşyasını değiştirdim komple, ciddi para harcadım, güzel/çirkini es geçiyorum komple yeni döşenmiş eve girdiğinde aaa çok güzel dersin ya. Benim kv "hmm eskisinden daha iyi tabi" dedi. Kocamla bana da laf oldu bir dönem kim diğerine ne sorsa "eskisinden iyi ya" dedik, güldük. Onu bana da al diyemedi tabi.

Bir dönem benim sütüme taktı. Daha hastanede hemşire gayet iyi diyo, bebenin ağzından süt akıyo tutturdu yok aç, süt yok diye onda da kocam anne 10 tane doğurdun hepimiz pirinç unuyla büyüdük sence süt konusunda seni mi dinlicez?? Deyince çok uzatamadı. Uzatacak gibi oldu bu sefer de sütlü Nuriye diye seslenmeye başladık kvye.

Asla tartışmadık ne ben ne kocam. Arada böyle şaka yollu lafı söyleyip çekildik arkasından güldük. Ne kavga çıktı ne devamı geldi. Tavsiyem budur.

Bu hafta airfreyer aldım ben de, konu komşudan gördüm de daha yeni aldım valla yalan yok çok düşmüş fiyatları. Kvye de gittim elektrikli sac aldım. İşini göreceğini bilsem airfreyer da alırdım nolcak biz senede en fazla 4-5 kez gidip geliyoruz isterse donunu benle aynı giysin.

Bu dediklerinizin hepsi bende de var, sanırsam ben sizi kıskanıyorum

Şu kadar dertsiz olsam yeter diyenlere ne eksik ne fazla kaynanamin aynısından diliyorum rabbimden. Görsünler bakalım hayat nasil zehir oluyor. Kendi evime çocuğuma odaklanamaz oldum.
O laf soktuğunuz üyenin konularına bakarsanız kaynananızın ayaklarını öpersiniz. Toy yeni gelin özgüveni en sevdiğim.

En azından yalnız olmadığımı biliyorum böyle kaynanaların cidden var olduğunu biliyorum güzel bir yöntem bulmuşsunuz hem kalp kırmadan:) senede 4 5 kez görüşmek benim için de gayet ideal olurdu keşke öyle olsaydı

Burası senin pembiş evin değil küçük gelin. Kimseyi kovamazsın. Git kocana ağla. Adama gık diyemiyon burda aslan kaplansın. Yazıkçık seni.
Senin muhteşem dertsiz bir hayatın olsa burda ne işin var demekki seninde burda soracak şeylerin var Allah bin beterini versin canım kendi kendine oyna umrumda değilsin cevapta yazamicam kesin sende kart bişeysin belli

Senin muhteşem dertsiz bir hayatın olsa burda ne işin var demekki seninde burda soracak şeylerin var Allah bin beterini versin canım kendi kendine oyna umrumda değilsin cevapta yazamicam kesin sende kart bişeysin belli
Biraz daha yazarsan banlanican benden demesi

Ben sormuyorum cevap veriyorum aşkım. Malım da meydanda gir bak neler sormuşum. Kocam görse gördüğünü bile bilmem o kadar mühim etmez zaten hep açık burası. Ama senin kocan bu konuyu görse yuvan yıkılır. Git derdine yan hadi yavrucum.

Bosver cevab vermeye degmez arkadasa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…