Kuzenimin düğününe aldım sizce nasıl kızlar güzel mi

Kıyafet çok güzel ama rengi olmamış. Düğünde gelinden başkası beyaz giymemeli bence...

canim uzerine giymeden anlasilmaz ki.ama guzel duruyo.istersen giyili bir resim koy

ablamın eltisi çok fesat kıskanç biri.bendende çok korkar çünkü haksızlıga asla gelemem lafımı bagışlamma neyse kıyafet aldım herkezin dilinde acaba ne giyecek.
.......dügün gelti çattıı salona giricezzz baktım biri geliyo beyazlar içinde pırıltılı saçlar o biçimm aha dedim noluyoz yolacam bu kadını.resmen kasnaksız kabarık olmayan gelinlik.bide hanım salına salına girmezmi ablamı tanımayan insanlar gelin sanıp alkışlamazmı delirdimmmmmm......
ama ablam bir girdiii ki ofbeee acayipgüzeldiiiiiii.bende sevmiyorum gelin sadece beyaz olmalı....

boşuna masraf ettin şimdi niye değiştirmedilerki ya hayret bişe millete masraf yaptırıolar zorla e canım sende keşke baştan düşünseydin ama olan olmuş neyse.diğer elbiseni çok merak ettim beklioz hepimiz resmi

boşuna masraf ettin şimdi niye değiştirmedilerki ya hayret bişe millete masraf yaptırıolar zorla e canım sende keşke baştan düşünseydin ama olan olmuş neyse.diğer elbiseni çok merak ettim beklioz hepimiz resmi

değiştrmediler işte bilgisayara geçmişlermi aynı elbisenin başka rengini yada başka bedenini istersek değiştirirlermiş hiç münakaşa etmek istemedim ne bileyim belki biraz çirkefleşseydim değiştirirlerdide Çok üzgünüm çoook ..olsun severek aldım zaten giyilcek biyer bulunur.Yeni aldığımda çok düzel bende sabırsızlanıyorum alınca ilk işim resim eklemek olucak

eveeeeeeeeeeeeet kızlar elbisem geldi

80278818vw2.png

w320.png

kljxl8.png

w320.png

ghbw2.png

w320.png

Son düzenleyen: Moderatör:
süper olmuşsun cnm..çok begendim bunu..çok yakışmışş..

Bu cok daha guzel olmus canim. Dugun icin gayet uygun bir elbise. Benim de dugunum de beyaz giyen oldu ama onlar genc kizdi bozulmadim onlara. Kirik beyaz giyen bir arkadasim vardi ancak onun kiyafet i de cok hostu hic takilmadim. Ancak bembeyaz bir kiyafeti gelinden baskasinin gymesini ben de hos karsilamam dogrusu. Bu elbisen cok hos olmus canim dugunun tadini cikarmaya bak :)

Bu cok daha guzel olmus canim. Dugun icin gayet uygun bir elbise. Benim de dugunum de beyaz giyen oldu ama onlar genc kizdi bozulmadim onlara. Kirik beyaz giyen bir arkadasim vardi ancak onun kiyafet i de cok hostu hic takilmadim. Ancak bembeyaz bir kiyafeti gelinden baskasinin gymesini ben de hos karsilamam dogrusu. Bu elbisen cok hos olmus canim dugunun tadini cikarmaya bak :)

aşk olsun bende kenç bi kızım yani şurda 13 gün oldu 20 olalı :dilcikar::dilcikar: neyse
beyaz elbisemde kırık beyaz benim ama aklıma soktular bikere giyilmez diye bende bunu aldım :1rolleyes:

Alinma sekerim onlar daha 16 larindalardi ondan simdi kucuk kiz demek olmaz bayan desen olmaz genc kiz diyim bari dedim :))) onlarinki spor beyaz etek boyu kisa bi elbiseydi yani abiye tarzinda degildi bu yuzden goze batmiyorlardi ancak seninki boyu uzun abiye tarzinda bu yuzden degistirmenin daha iyi olacagini dusundugumu soyledim. Vucut hatlarin duzgun belli oluyor sana ne giysen yakisir zaten :KK66:

Alinma sekerim onlar daha 16 larindalardi ondan simdi kucuk kiz demek olmaz bayan desen olmaz genc kiz diyim bari dedim :))) onlarinki spor beyaz etek boyu kisa bi elbiseydi yani abiye tarzinda degildi bu yuzden goze batmiyorlardi ancak seninki boyu uzun abiye tarzinda bu yuzden degistirmenin daha iyi olacagini dusundugumu soyledim. Vucut hatlarin duzgun belli oluyor sana ne giysen yakisir zaten :KK66:

:eek: utandırdın beniii teşekkür ederim iltifatın için ... Şaka yapıyorum zaten beyaz elbiseyi dizlerimin biraz altında kestiricem teyzzemin torununun sünnetinde giyicem böyle uzun çok ağır duruyo biraz kısa daha rahat giyerim diye düşünüyorum ... SÜNNETTE DE BEYAZ GİYİLMEZ DİYİNDE ATAYIM KENDİMİ CAMDAN kaydirigubbakcemile3

:eek: utandırdın beniii teşekkür ederim iltifatın için ... Şaka yapıyorum zaten beyaz elbiseyi dizlerimin biraz altında kestiricem teyzzemin torununun sünnetinde giyicem böyle uzun çok ağır duruyo biraz kısa daha rahat giyerim diye düşünüyorum ... SÜNNETTE DE BEYAZ GİYİLMEZ DİYİNDE ATAYIM KENDİMİ CAMDAN kaydirigubbakcemile3
ay nasil güldüm sen cok yasa emi :roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol:süpersin canımm iyi güldüm:roflol::roflol:
elbisen çok güzel.iyi günlerde giy.Allah içine sindirsin inşallah:nazar:a.s.

X