Kuzenime gelen görücü, maddiyat sıkıntı olur mu?

Yalnız konu sahibi ,kuzenin adına konu açıyorsun millet onlarca yorum yapmış sen ortadan kaybolmuşsun. İnsan bir yorum yapar. Şu yaptığın şey saçmalık ötesi. Birkaç fikir alıp nabız yokluyorsun tamam.
Arkadaşlar beyhudeye yazmayın fikirlerinizi değmez.

Zaten düzgün giyiniyor baktım instagramdan ama sen yine de uyar demiş

Gerçekten çok haklısınız ama çocuk o kadar efendi ki tüm aile hayran oldu. Ama hepsi gösteriş

Yoooo efendi falan değil. Anasının eteğinden çıkamamış bir bebe. Eğer efendi olsaydı dediğiniz gibi, anasının dediğini kuzeninize söylemezdi. Bizi ilgilendirmez deyip annesinin ağzını kapatırdı. Efendillik olmuyor bu.

Birşey diyim mi bence giyim konusundan kaynananın haberi bile yok. Adam kuzeninizin giyimini değiştirmek istemiş. Ancak ters teper diye söyleyemiyor. Annem böyle dedi ama ben cvbını verdim dıyerek kuzeninizin giyim tarzını değiştirmeye çalışıyor. Kadının bir halttan haberi yok bence oğlanın halt yemesi.

Bazen efendilik yetmiyor.

o ne ya, çocuğun annesinin isteklerine göre mi yaşayacak yok annem uzun tırnak sevmez vs. kendisini onun annesine beğendirmeye mi çalışacak daha neler

Diğer konuları da kardeşi için

oooo şimdiden balık baştan kokmuş
o teyze gelmiş bakmış ailenin durumu iy ivs kız da güzel oğlumu toparlasınlar düşüncesinde

kılık kıyafet tırnak vs şimdiden karışmaya başlamışlar
maddiyat önemli kuzenine söyleyin mutlu falan olamaz onunla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…