Kuzen belası

selamerhabaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
23
18
28
Merhaba ben 27 yaşındayım kuzenimde benle aynı yaşda
Eskiden cok yakındık ama art niyetli davranışlarını görünce biraz uzaklaştım
Sorun şu ki benim 1 bucuk senedir bi ilişkim var
Kuzenimde bi ilişkisi varmış 1 buçuk senedir saklıyomuş benden
ben evlilik düşünüyorum ekim gibi nişan olacaktı hemen oda nişan yapacağını söyledi ekimde
Mesela biz takı olarak 5 bilezik isteyecektik 20 gramdan hemen oda aynısı istediyeceğini söyledi
Şubat ayında bi kolye almıştım mesela gidip hemen aynısını sevgilisine aldırmış bana dün attı
Nasıl filan diye benimkinin aynısı dedim
Ben babaannemle yaşadığım için babannemle ne konuşsak halamlar da biliyo otomatikmen bu kuzenimde öğreniyor
Mesela bana instadan durumlarını gizleyip sürekli gizleyip acıyo
Ayrıca benim ceyize aldıgım şeyleri gidip aynısını almış
Ne alsam ne etsem aynısını yapıyo
Ben bu kızla napcam
Mesela babannemle aramızdaki iletişimi kıskanıyo
ve sürekli sevgilisinin durumunun iyi olmasından bahsediyo işte bana şunu aldı bunu aldı
Sevgilin sana alıyomu gibisinden

Mesafe koyun.Kıskanan ,haset edenden pek hayır gelmez.Herkesin hayatında birtane kuzen/arkadaş terörü muhakkak vardır.

Nasıl mesafe koycam işte birden konuşmayı kesersem herkes noldı diyecek
Bunları söylersem beni yanlış anlarlar ama arkadaşlarım bile farkında durumun
Benimde bir tane fütursuz davranan çok yakın olduğum bir kuzenim vardı direk sildim valla hiç zorlanmadım:))) Siz ağırdan yapın ozaman görüşmek istedikçe uzaklaşın her aradığında açmayın yazdıklarını geçiştirin yavaş yavaş acı çektirerek Ben acısız olsun diye direk kestirip attım

Normalde bende direk keserimde
Ben babannemle yaşıyorum kuzenimin anneside sürekli geliyo bazen kuzenimde geliyo
Bide Babannem biraz takıntılı bi insan şimdi küssek üzülür kafaya takar
Evlenince görüşmeyeceklerimin arasında baba tarafı geliyo

Ahahah baba tarafı+ anne tarafı+damat tarafı valla hepsinden uzağım kafam rahat evlenen kdr idare et ama çok samimi olmadan sonrasında herkes yoluna bu ilişki yürümüyor ayrılmalıyız kuzen diyip boşol de gitsin

Uygulayacam bunu
Valla bu devirde haklı olan değil ağzı laf yapan insan yerine konuyor. O yüzden görüşmeyi kesme politik davran. Yani köprüyü geçene kadar*yıya kuzenim de. Zaten evleneceksin bir daha yılda iki kere falan görüşürsünüz. Birşey anlattığı zaman "hı öylemi canım ya?" de ilgisiz ilgisiz alaya aldığınızı anlasın ama sadece onunla oldugunda.

Belkide asıl kıskanan sizsiniz..

Buraya dertlenecek kadar taktığınıza göre sizde karşı tarafı takip ediyorsunuz.

Sizinle aynı şeyleri almasında ne sorun var anlamadım.
Ha, kıskanmasından rahatsızsanız mesafe koyun biraz.

İnsanı yoran ve gıcık eden bir zorunlu ilişki biçimi bu. Bende de vardı yıllarca beraber büyüdük sayısız iyiliklerimiz oldu birbirimize. Hiç bir zaman kıyas gereği dahi duymadım.

Ne istediysem birebir kopyaladı gelin tacımdan, istediğim yüzük modeline kadar. Bunlara takılacak insan değildim ama ben gösterirken aa ben olsam tercih etmezdim hoş değil deyip aynısını yapması komikti sadece.

Beraber yapmayı planladığımız şeyleri gidip tek başına yapar ve laf arasında normal bir şey yapmış gibi anlatırdı. Bu hareketlerinden dolayı yavaş yavaş uzaklaştım zaten. Mesafe koydum plan yapmadım kendisi ile paylaşımlarımız azaldı.

Aradan 16 yıl geçti evlendiği süreden beri toplasanız 16 kere görmedim. He deyip geçin en iyisi siz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…