Kuzen belası

Ben sana daha kötüsünü söyleyim eşimin kuzeni ben hamileyüm diye karısına haber vermeden hamile bırakmıs kız hamile kaldıktan sonra öğrendi zirve bu bence 🤣

Demedim sadece düşüncem bu yönde 😂
Erkek arkadaşım evlenen ilk cocuk olacak maddi olaral durumları iyi onlar için sorun olmaz diyelim :)

Zaten iyise maddi durumları zaten size hediye olarak bir şeyler takmayı düşünmüşlerdir. İstemeye utanmıyor musunuz? Ciddi bir soru yadırgamak için değil. Normal mi geliyor yani istemek.

En güzel günlerinizi kuzeninize kafayı takarak geçirmeniz de bana normal gelmedi.

Kendisine sormanız daha kolay bir yol değil mi?

Nedense ben de bileziklere takıldım. Nasil isteyebiliyorsunuz? Hadi siz istediniz karşı taraf demiyor mu biz de şu marka saat isteriz diye mesela

Her alınanı edileni söylemeyin babaneye de cok detay verip durmayın yaptıklarınızı yapmasında sorun yok benim eltimde böyleydi aldigim herseyi alirdi sorun etmez icimden acırdım ona baska sebeplerden dolayi gorusmuyorm 2.5 yildir.. küsmeye değecek bir durum değil kendine ediyor, kendine zor böyle yaşamak size değil her planinizi anlatmayin üstü kapalı geçiştirin gitsin... bilmiyorm daha karar vermedim , spontane neyi begenirsem onu yapacagim, suan bir planim yok vs gibi

Merhaba ben 27 yaşındayım kuzenimde benle aynı yaşda
Eskiden cok yakındık ama art niyetli davranışlarını görünce biraz uzaklaştım
Sorun şu ki benim 1 bucuk senedir bi ilişkim var
Kuzenimde bi ilişkisi varmış 1 buçuk senedir saklıyomuş benden
ben evlilik düşünüyorum ekim gibi nişan olacaktı hemen oda nişan yapacağını söyledi ekimde
Mesela biz takı olarak 5 bilezik isteyecektik 20 gramdan hemen oda aynısı istediyeceğini söyledi
Şubat ayında bi kolye almıştım mesela gidip hemen aynısını sevgilisine aldırmış bana dün attı
Nasıl filan diye benimkinin aynısı dedim
Ben babaannemle yaşadığım için babannemle ne konuşsak halamlar da biliyo otomatikmen bu kuzenimde öğreniyor
Mesela bana instadan durumlarını gizleyip sürekli gizleyip acıyo
Ayrıca benim ceyize aldıgım şeyleri gidip aynısını almış
Ne alsam ne etsem aynısını yapıyo
Ben bu kızla napcam
Mesela babannemle aramızdaki iletişimi kıskanıyo
ve sürekli sevgilisinin durumunun iyi olmasından bahsediyo işte bana şunu aldı bunu aldı
Sevgilin sana alıyomu gibisinden
Art niyet zarar verme cabasıdır. Bu variz kıskanclık.
Hayatınızı kendine kopyala yapıltır yapıyorsa cok zavallıca. Çok sıkılıyorsanız görüşmeyi azaltın

ben evlilik düşünüyorum ekim gibi nişan olacaktı hemen oda nişan yapacağını söyledi ekimde
Mesela biz takı olarak 5 bilezik isteyecektik 20 gramdan hemen oda aynısı istediyeceğini söyledi
Şubat ayında bi kolye almıştım mesela gidip hemen aynısını sevgilisine aldırmış bana dün attı
Ben babaannemle yaşadığım için babannemle ne konuşsak halamlar da biliyo otomatikmen bu kuzenimde öğreniyor
Ben bu kızla napcam
ve sürekli sevgilisinin durumunun iyi olmasından bahsediyo işte bana şunu aldı bunu aldı
Sizin kıskanç kuzeyden daha önemli bir sorununuz var. Aç gözlülüğünüz, 20 gr dan 5 bilezik hem de şu zamanda.

Ben size beterini söyleyim mi? Gelinliğinizin aynısını Aynı yerden aynı şekilde alan ve düğünü de sizden önce yapan birini düşünün. Benim başıma geldi de. Yerinizde olsam gelinliği bi Allah’ın bi sizin bide modaevinin bilmesini sağlardım

Ben bu kızla napcam
kuzeniniz ağır işsiz galiba. Sizin de biraz öyle olduğunuzu düşünüyorum. Yani 27 yaş derdiniz yok çeyizime aldığımın aynısını almış yok altın şu kadar mı? Gerçekten böyle saçma sapan şeylerle vakit mi harcıyorsunuz. Bir de çeyiz ne ya havlu, bardak, tencere. Zaten herkes aynısını alıyor ne kadar farklı olabilir ki sjfkss. Bence acil hobi ve vizyonlu arkadaşlar edinin

evlenilirken damat dan neden altin vs istenilir ?
Hadi talep ettiniz eee siz damada ne takicaksiniz ?

Kendinize boyle fiyat bicerseniz sizi mali gibi goren cok olur benden size bir abla tavsiyesi

X