Kuyumcudan bileziğimi alamadım.

Nie paranin hepsini verdiniz ki ? Bir kusmini verp kalani sonra vermeliydiniz .ibandan atmaniz iyi olmus sadece

Keşke parayı verirken ürünü alabilseydiniz para verip beklemek tamamen risk ve dükkanda da pek bişey kalmamış dükkanı boşaltıp gidiyor olmasınlar ? Malesef haberlerde görüyoruz bu tarz olayları

Eşime de sordum kuyumcu kendisi büyük ihtimalle adam batmıştır parayı da veremiyor malı da dedi..Umarım öyle çıkmaz

Ama parayi ibanla atmis, ispati var. Sizin yerinizde olsam polisle kuyumcuya girerim ya korkarlar ya kacamazlar

Polis kimseyle gitmez bir yere, şikayetçi olunur, sonrasında ekip gider. Cezası yok ki dolandırıcılığın, korkacak olsalar bu tip işlere girmez dolandırıcılar :/

tek iyi nokta konuda, parayı banka yoluyla atmış olması ama düşününce; dava açılacak, sonuçlanacak, paranın iadesine karar verilecek, kuyumcu parayı yatıracak. E zaten o zamana parasıyla muhtemelen 1 Ajda anca alınır…

İnşallah boşuna kuruyoruzdur da konu sahibi mağdur olmaz

Benim annem 25 yıllık kuyumcuya altınları bırakıyordu kasası var diye çoğu kişi bırakıyordu anneme dedim ki anne kesinlikle al altınları güven olmaz , 2 gün sonra adam tası tarağı toplayıp kaçmış, yani güven olmaz bacım ...haram zıkkım olsun böyle insanların hakkını yiyenlerin , bağırsakları dugumlensin , micamasinlar inşallah

Merdiven altı kuyumcu mu nedir bu saçmalık ya.
Bunca yıldır altın alır satarım bir kez kulp taktırmak için 1 saat beklemişti kuyumcum onda da fatura kesip verdiler onunla teslim aldık altını.
Ayrıca piyasada dolar,altın var bugün aldım daha az da değil ev parasını verdim.
Vitrine de mi bakmadiniz olacak iş değil,

Tamam böyle bir hata yaptınız bari 2. Gittiğinizde 22 ayar başka bilezik alıp çıksaydıniz bu işten siz zararlı çıkarsınız ekmek bile alırken önce ekmeği alıyoruz mal almadan paranın tamamını vermek nedir
Başka altin alıp çıkın o bilezikleri gelince satsın

Seçimden sonra dolar 30 lira olacağı için şuan altın dolar vermiyor hiç bir yer
Birkaç aydır bu muhabbet dönüyor ancak sık sık alıyoruz altın - döviz.
Gayet her yer veriyor. Büyükşehirdeyim.
*Daha dün aldım hatta.

Banka kasasına yıllık ücret vermemek için kuyumcuya bırakan çok insan duydum. Halbuki bankada kasa kirası yıllık 1000 TL. O kadar altın için iyi bir tercih
(Deprem, soygun gibi şeylerde güvence vermiyor tabi. Kasa içinde ne olduğunu kimse bilmediği için ama kuyumcuya bırakmaktan daha iyidir, fiziki altınlar için.)

Alırsınız korkmayın. Bu şekilde çok alışveriş yaptım. Bir kaç gün geciktiği vs de oldu. İçinizi karartmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…