Kürtaj ve adet azalması

Benim ilk kürtaj evet benim de 8 haftalık kalbi durdu. Maalesef ilk kayıp diye test yapmıyorlar. Kromozom anomalisi doğsaydı da sakat olacaktı dediler.

Benim ilk kürtaj evet benim de 8 haftalık kalbi durdu. Maalesef ilk kayıp diye test yapmıyorlar. Kromozom anomalisi doğsaydı da sakat olacaktı dediler.
Zaten sağlıklı bebek herzaman her koşulda hayata tutunur gerçekten sağlıklı olmadığı için bunlar başımıza geliyor Allah korusun ileri aylarda kayıplar yaşayan da var yine çok şükür halimize eğer nasibimizde evlat varsa o dünyaya geliyor merak etme bende ilk kürtajımda çok bunalıma girmiştim sürekli ağlıyordum hamile kalamadım kapı kapı doktor dolaştım duvarlar üstüme geliyordu ama rabbim zamanı varmış ki yinede çok aratmadan nasip etti inş yine nasip edecek içini ferah tut kardeşim

Teşekkür ederim. İnşallah rızkı olan ne olursa olsun geliyor dünyaya dediğiniz gibi.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Siz de yine sağlıkla alırsınız inşallah kucağınıza

Benim kürtaj sonrası adetlerim 2 gün sürmeye başladı az az , tekrar hamileliğe engel olmadı doktor normal demişti

Benim kürtaj sonrası adetlerim 2 gün sürmeye başladı az az , tekrar hamileliğe engel olmadı doktor normal demişti
Benim gün olarak aynı da miktar olarak azaldı sanki biraz bir de günü belli olmuyor. Yeni desem 7 ay oldu. Neyse düzene girecektir belki.

Bende de maalesef en fazla 3 gun sürüyor 3 ay önce kürtaj oldum 3 adet döngümde de aynı oranda azalma var yapışıklık olabilir mi yoksa azalmaya takılmamam en doğrusu mu şuan zaten korunuyoruz zamanla düzelir mi

Bende kürtaj oldum ilk adetimde kanamam çoktu.2 adetim henüz göremedim gecikme yaşıyorum kan testimde negatif çıktı 2. Adetini geç gören varmı?

Bende kürtaj oldum ilk adetimde kanamam çoktu.2 adetim henüz göremedim gecikme yaşıyorum kan testimde negatif çıktı 2. Adetini geç gören varmı?
Ben 9 ocakta Kürtaj olmuştum fakat hala adet olmadım adet söktürücü içtim gene olmadım doktor gene farklı bı adet söktürücü verdi onu kullanıyorum gene olmazsam yapışıklık mi oldu acaba çok korkuyorum tedavisi varmı daha ilk bebeğim olacaktı kürtaj olalı 76 gün olacak.en fazla 20 ile 45 gün sonra adet olunuyor normalde benim geçti o süre toplamda 76 gündür adet olmadım çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…