Gebeliğe Hazırlık Kurdeşenim sanıyordum !!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

freearc

‍♀️
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2016
1.106
1.340
Merhaba Kızlar ben 14 aylık evliyim ve yaklaşık sekiz ayına kurdeşen olduğumu sanıyordum. düğün sürecinde kaşıntın başladı önce ellerimde sonra ayaklarımda ve akabinde bütün vücudumda hissettim bana ürtiker dediler bir sürü tahlil yaptım daha sonra özel bir doktora gittim inceledi ve hikayemi dinledi ve bana kurdeşen değilsin sadece vücudun aşırı hassas dedi neredeyse bir bebek gibi şu anda benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı varsa birbirimizi bilgilendirelim

Merhaba freearc seninle ayni durumdayim canim doktorlarda care yok dua ve inanc onemli okuyan birisi olmali eski ocaklar bilir ben kac doktora gittim bunun duasiyla atlatanlar var hangi ildesin

Kızlar bende çok sık kurdeşen dökerim we çaresi hep aynı oldu bende kurdeşen yanir ürtiker tıpta çare bulamıyo ne yazıkki ben antibiyotikten bile kurdeşen olurum öyle düşünün üzülünce korkunca tiksinince falan hemen başlar başlayıncada hemen ailem eşim kayınvalidemler falan görür benim dalgın olduğum bi anda duşta otururken falan farketmez birden yoğun şekilde soğuk su dökerler we tiksinirim inanır mısınız o kabaran heryer hemen solar bir gecede geçer allahın izniyle bu eski kadınların bildiği bişey deneyin belki faydası dokunur geçmiş olsun rabbim kmseye dermansız dert wermsn inşallah

Kızlar bende çok sık kurdeşen dökerim we çaresi hep aynı oldu bende kurdeşen yanir ürtiker tıpta çare bulamıyo ne yazıkki ben antibiyotikten bile kurdeşen olurum öyle düşünün üzülünce korkunca tiksinince falan hemen başlar başlayıncada hemen ailem eşim kayınvalidemler falan görür benim dalgın olduğum bi anda duşta otururken falan farketmez birden yoğun şekilde soğuk su dökerler we tiksinirim inanır mısınız o kabaran heryer hemen solar bir gecede geçer allahın izniyle bu eski kadınların bildiği bişey deneyin belki faydası dokunur geçmiş olsun rabbim kmseye dermansız dert wermsn inşallah
Bana egzama diyor kimi kurdesen canim ya oda oyle gecer mi tip herseyi bilmiyor bence atalarimiz ne careler bulmus arayip bulmak gerek bileniniz var ise yardimci olun ne olur zor durumdayim kizlar

Bana egzama diyor kimi kurdesen canim ya oda oyle gecer mi tip herseyi bilmiyor bence atalarimiz ne careler bulmus arayip bulmak gerek bileniniz var ise yardimci olun ne olur zor durumdayim kizlar
Tatlımm eşine annenlere falan söyle senin tammen daldığın bir esnada sana soğuk su serpsinler eğer geçerse kurdeşendir değilse egzama dersin denemekten ne çıkar inşallah işe yarar

Arkadaşlar gıda allerji testi yaptırın. Herşey beslenmeden. Bizim arkadaşın süt ürünlerine çıktı kesti geçti. Herşey beslenmeden.
Birde https://www.biorezonans.com.tr/i/biorezonans-nedir.html bunu deneyin arkadaşlar. Bunda da çare bulabilirsiniz.
Biorezonansi da arastirdim canim yalniz iyi bi uzman bulmak lazim erol konak diye bir bioenerji uzmani buldum hatta asistanini da aradim durumumu anlattim gecebilirde gecmeyebilirde dedi kadin ben de yapiyorum egitimini almista sizce napmaliyim kizceler.Su dokme degilde bakir basma olayi yapildi urksun diye bi sonuc alamadim Allah hepimizin sifasini versin

Canim ben test istedim doktor gerek gormuyorum dedi o an da bisey diyemedim cilt tipi diyende var onca sene yoktuda simdi mi oldu doktorlar inanin hep bastan savma bakiyor ben bunun icsel nedenlerden kaynakli oldugunu dusunuyorum yani vucudumuzda biriken stres uzuntu ofke nedeni ile olusuyor bunu bulup donusturmek lazim hastaliklar inanin bana hep bunlardan demekki care cozum icimizde guzeller..

peki ben ne yapayim hamilelik oldgumu ogrendigim gunden beridir kasiniyorm lalcalarim kollarim bacaklarim her herim sedrf olmis

peki ben ne yapayim hamilelik oldgumu ogrendigim gunden beridir kasiniyorm lalcalarim kollarim bacaklarim her herim sedrf olmis
Bioenerji alıp sedeften kurtulan var Allah bebeginizi kucaginiza Almayı nasip etsin.Bir test isteyin hormonal bisey de olabilir tek dr a bagimli kalmayin biliyosun hamilelik doneminde hormonal degisimler oluyo hamilelikte oluyomus bazen cilt hastaliklari dogumdan sonra gecer buyuk ihtimal..Acil sifalar dilerim

Bioenerji alıp sedeften kurtulan var Allah bebeginizi kucaginiza Almayı nasip etsin.Bir test isteyin hormonal bisey de olabilir tek dr a bagimli kalmayin biliyosun hamilelik doneminde hormonal degisimler oluyo hamilelikte oluyomus bazen cilt hastaliklari dogumdan sonra gecer buyuk ihtimal..Acil sifalar dilerim
sag olun. iki tane doktora gittim gebelik boyunca tekrar eder dedi

mc bilmiyorum. hamile oldugumu ogrenmeden kasintilar basldi. ogrendikten sonra bl vucudu kaplayan kizariklar morarmalar oldu. baklaim nereye kadar olcak
Deriden kazinti ornegi alinip bakilabiliyomus bazen sedef sanilan egzama bile olabiliyo veya daha farkli bisey bence test edilmeli Allah sifani versin canım kac yasindasin acaba ailede var mi bu rahatsizlik

Deriden kazinti ornegi alinip bakilabiliyomus bazen sedef sanilan egzama bile olabiliyo veya daha farkli bisey bence test edilmeli Allah sifani versin canım kac yasindasin acaba ailede var mi bu rahatsizlik
29 yasindayim canim vallah ilk defa basima geldi steresten olmus dedi doktor

Bagirsakta sorunun var mi gaz ishal afedersin bagirsakla alakali deniyor candida yapiyormus bunu bagisiklik dusunce oluyomus bunlar canim

Screenshot_20190108-145957.png
canim bunlari oku sifa olsun sana

Merhaba Kızlar ben 14 aylık evliyim ve yaklaşık sekiz ayına kurdeşen olduğumu sanıyordum. düğün sürecinde kaşıntın başladı önce ellerimde sonra ayaklarımda ve akabinde bütün vücudumda hissettim bana ürtiker dediler bir sürü tahlil yaptım daha sonra özel bir doktora gittim inceledi ve hikayemi dinledi ve bana kurdeşen değilsin sadece vücudun aşırı hassas dedi neredeyse bir bebek gibi şu anda benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı varsa birbirimizi bilgilendirelim
merhaba

ben 3 senedir aynı illeti çekiyorum.ne yaparsam yapayım geçmedi.biorezonans denesem mi diyorum şimdi.yaptırmadığım test kalmadı.sürekli strestendir dediler.gerçekten kaşınmaktan sinirlerim bozuluyor artık ne yapacağım bilmiyorum.

X