Kurbana kadar 10 kilo .

Hosgeldin canım aramıza :KK52: sıkma sen canını sadece yapacagın diyete ve spora odaklan diğer sesleri duyma bizim insanımız maalesef böyle çok patavatsız şaka espiri yaptıklarını zannederek kalp kırıyorlar ne güzel kpss yi de atlatmışsın inşallah güzelde bir puan almışsındır bende girmiştim bu sınava hazırlık vs stres yapıyo birde yeni evlenmişsin hayatında büyük değisiklikler olmuş kilo alman normal şimdiden önlemini alırsan fazla kilolar yerleşmeden kolaylıkla verebilirsin biz buradayız canım birbirimize motivasyon desteği sağlamak için yeter ki azimli ve sabırlı ol o kilolar geldikleri gibi gidecekler :KK66:

hemen bu arada bu sabahki kahvaltımı da yazayım 3 badem salatalık bir parmak boyunda anca vardir 1 domates 1 yumurta 6 siyah zeytin 1 yemek kaşığı lor ve 1 dilim kızarmış kepekli ekmek :kk77:
Hoşbulduk :) kpss hiç iyi geçmedi puanım vasat. Bir de onun için laf duydum:KK43: kolay olmadı ailemden ayrılmak yeni düzene ayak uydurmak ama anlatamadım. Nasıl besleneceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Dün spora başladım işte. Kendime inancım pek yok. Nasıl besleneceğim ne yapacağım hiç bilmiyorum :KK43:

bu sabaah 65.5 çıktım.
ama bugün 2 adet lahmacunu götürdüm öğlen :confused:
yatana kadar ağzıma bişey sürmemem lazım.

YARIN TARTI GÜNÜÜÜÜ:KK36:

Merhaba,aranıza beni de alır mısınız? Kilom 65 boyum 158 sekiz aylık evliyim. İlk başlarda eşim birşey demiyordu ders çalış kilo verirsin o kadar önemli değil diyordu. (kpssye hazırlanıyordum) evlendiğimden bu yana 8kilo aldım. Artık eşim alay eder oldu.yok o kollar bende olacak ne biçim kas yaparım, yol bacakların ronaldo gibi yok göbeğimizi tokuşturalım. Şaka yaptığını sanıyor ama çok zoruma gidiyor :KK43: bayramda akrabaları ziyarete gittik akrabası eşin bayaaa iyi bakmış sana dedi :KK43: herkesin içinde. Kayınbabam aynaya bakmıyor musun kızım sen vs dedi... 65cok üç bir kilo değil biliyorum ama vücudum çok gevşek kollarım ve bacaklarım kalın. 75 80gibi görünüyorum :KK43: lütfen bana yardım edin.özgüvenimi geri istiyorum :KK43:

hoşgeldiniiiiizzz :)
diğer insanları boşverin. kendinize güvenin.
Ve hepbirlikte başaracağız inşallaah :KK74:
incecik olup kocanızın gözünde kat kat güzelleşeceğinizi düşünün. siz çatır çatır kıskanacak :KK71:
böylemHAYAL edin .. :) Motive olacaksınız .. :KK23:

listeye kaydediyorum sizi de.
sık sık buraya bildirim yapın. ne yiyor ne içiyorsunuz.. spor olarak ne yapıyorsunuz vs.
tartı günlerimiz Pazartesidir :)

Kızlar ben de kilo vermek istiyorum. Sizlerle daha kolay motive olacağımı düşünüyorum. 1.73 boy 83 kiloyum. Kaç kilo verirsem vereyim önemli olan vermiş olmak. Beni de eklermisiniz listenize?

Kizlar merhaba :) iki gundur yoktum bende sizler de kaybolmussunuz bugun cok fazla yedim vala yaz yaz bitmez ins sabaha kilo vermis oluruz :KK66: yarin tarti günümüz :KK66:

herkese günaydın bugün kilo bildirim günü ama benimki baya kötü :KK43:
dün ayakkabı gazabına uğrayınca ayaklarım davul gibi oldu bilmiyorum etkisi var mı ama 76 kiloya çıkmışım :KK43:

Günaydın herkese kızlar :KK25: sanırım ilk kilo bildirimi benden :KK66: 60.9 um bu sabah itibariyle üstelik regl de oldum sanırım ödemde vardır biraz

Kızlar iki gündür müsait değildim yazamadım. Bugün tartıldım 60.7 yi gördüm.

Kizlar bende sabah tartildim 62.5 :KK66:

herkese günaydın bugün kilo bildirim günü ama benimki baya kötü :KK43:
dün ayakkabı gazabına uğrayınca ayaklarım davul gibi oldu bilmiyorum etkisi var mı ama 76 kiloya çıkmışım :KK43:

tebriklerr kızlar hepinize. :KK68:
böyle böyle 10 kilo vereceğiz inşallaah :)
_citygirl_ , inşallah ayakların etkisindendir. siz yine de azimle devam edinn:KK9:

ben de 65.5 im.

bu sabah itibariyle de 5 günde 5 kilo şok diyetine başladım :)
ilk gün haşlanmış patates yiyeceğim bütün gün

X