Kumdeniz'in Diyet Günlüğü...

16 Mayıs 2010 Pazar

Sabah:
5i 1 yerde çay
Ilık su

Kahvaltı:
2 dilim tam buğday ekmeği
2 Dilim kaşar peyniri

Ara:
1 Dondurma

Öğlen:
Tavuk göğüs eti
Bol salata
Fasulye

Ara:
1 Kase Kiraz

Akşam:
Tarhana çorbası
1 kase yoğurt
1 tam buğday ekmeği

Spor:
1 Saat yürüyüş

17 Mayıs 2010 Pazartesi

Sabah:
Ilık su
Sirkeli su

Meyveli keten tohumlu tarçınlı yulaf gevreği sütle beraber
1 Vitamin hapı

Ara:
2 Kuru incir
2 Ceviz

Öğlen:
3 yk. Türlü yemeği
1 Kase yoğurt

Ara:
3 Erik

Akşam:
5 yk. Kısır
3 yk. Patlıcan yemeği

Ara:
5 Çilek
3 Kayısı

Spor:
2 Saat yürüyüş
30 dak egzersiz

Son düzenleme:
18 Mayıs 2010 Salı:

Sabah:
Rezene bitki çayı

1 tatlı kaşığı Ruşeym ardından su
1 haşlanmış yumurta
Biraz beyaz peynir
2 dilim çavdar ekmeği

Öğlen:
3 yk. Türlü
2 yk. Patlıcan yemeği
1 Krom kapsülü

Ara:
5 Kiraz
2 Kayısı

Akşam:
3 yk. ciğer
Soğan domates salatası
1 Bardak ayran

Spor:
1 Saat yürüyüş
30 dak. egzersiz

inanmiyorummmmmmmmmm 79a dusmussun canim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravo valla nazar degmesin

bende foto koymayı bekliyorum aslında :)) sende koy foto

bu aralar yoğunluktan taksit taksit yazabiliyorum buraya. Ama yakında foto koyabilirim.opuyorumnanaktan

tamam canım valla sabırsızlıkla bekliyorummm
sen koyda bende koyarımm
haber ver sakın koydugun zaman

19 Mayıs 2010 Çarşamba

Sabah:
Beşi bir yerde çay

1 elma
1 tatlı kaşığı ruşeym

Kahvaltı:
Sütle birlikte gevrek

Öğlen:
3 ciğer
Yoğurt
1 kase yoğurt
1 Tabak Çorba

Ara:
8 Çilek
4 Erik
1 bardak süt

Akşam:
Rezene bitki çayı

2 Tavuk göğüs eti
Salata

Ara:
Elma

Spor:
Sabah:
1 saat yürüyüş
30 dak. egzeriz

ben bu başlığa nasıl bakmamışım yahu:) menülerin süper.. kilo verme durumun nasıl peki? takılma falan var mı? bence 73 falan olunca e hadi bi 65 olayım diyeceksin gibi:)

ben bu başlığa nasıl bakmamışım yahu:) menülerin süper.. kilo verme durumun nasıl peki? takılma falan var mı? bence 73 falan olunca e hadi bi 65 olayım diyeceksin gibi:)

:)) teşekkürler. sağlıklı beslenerek kilo veriyorum. yavaş olsun tam olsun. Evet bu aralar biraz takıldı kilom. Tabi ki öyle diyeceğim 65 oluncada 58 olayım derim herhalde :zemuszemus

Merhaba arkadaşlar

Bu aralar pek yazamadım. Bağışlayın. Hem işlerim vardı. Hemde 12 gündür falan bilgisayarım bozuk. Windows çöktü. Şu an başka bilgisayardan yazıyorum.Eksik olan bütün günleri yazacağım. Hergün not alıyorum ama buraya yazamadım.

Nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Kilo durumları nedir?

Merhaba arkadaşlar.

Yazamadığım günlerdeki ve şimdiki yemek yeme planımı ve spor çalışmalarımı özetliyorum.

Öğünler

Sabah:
2 - 3 Günde bir yumurta peynir zeytin esmer ekmek
4 - 5 Günde bir gevrekler,yulaf gevreği,musli tarzı beslenme
diğer günler genelde normal esmer ekmekli, peynirli zeytinli domates biberli salatalıklı güzel bir kahvaltı yapıyorum.

Öğlen yada akşam:

Et yemeği salata

Ve ya

Sebze yemeği
Yoğurt

öğlen et yemeği yediysem akşam sebze yemeği
öğlen sebze yediysem akşam et

şeklinde dengelerek yiyorum.

Öğün aralarında

Kahvaltıdan öğlen akşam yemeklerinden 1,5 saat sonra

Yediklerim:

Mevsim meyvesi
Yoğurt
Musli
Salatalık
Diyet bisküvi

Canım tatlı isterse
90 Kalorilik barlar
Hindistan cevizli yada portakallı pirinç patlaklı küçük çikolatalar
Dondurma
Siyah çikolata
Sütlü tatlılar

Yiyorum.

Hergün 10 bardak su içiyorum.

Spor
Hergün
1,5 saat yürüyüş
30 dakika egzersiz

Haftanın 3-4 günü
40 dakika pilates
15-20 dakika yürüyüş zamanı 30 dakika yürüdükten sonra ( kaslar açıldıktan sonra) parklardaki spor aletleriyle çalışıyorum.

slm canim hosgeldin tekrardan ne guzel yazmadigin gunlerde de tedbiri elden birakmamissin su an kac kilosun canim kolay gelsin azmine hayranim goruusruz

Arkadaşlar işlerim olduğundan yazamadığım günleri özetledim.Sanki daha iyi oldu kaydirigubbakcemile3

Ve artık bugünden itiberen yediğimi içtiğimi sporumu yazmaya yeniden devam ediyorum.Hele şükür kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar kilo vermem durdu. 79 a takılıp kaldım. Ama üzülmüyorum. Yavaş yavaş veririm. Her kilonun ayrı bir güzelliği var zemuszemus

He bu arada resim koyucam yakında. Hatta elbise giyebiliyorum artık
Çok güzel bir elbise aldım kendime şişkoyken giyemiyordum.

Arkadaşlar beni başka konularlamı aldattınız yoksam aklinialirimsmile nayır nolamaz. senağlama

Ben geldim artık burayım. Beni takip edin zayıflayın alkisalkisalkisşakkıdı

Eee nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz? En baş sorulacak soruyu en son sordum. Tamam yine geldim çenem düştü. mirmirmirmir

Ben iyiyim ama bu aralar işlerim yoğun yazamadımdı ama yeniden inşaallah günü gününe yazacağım.

Güzel baslenin güçsüz kalmayın.

slm canim hosgeldin tekrardan ne guzel yazmadigin gunlerde de tedbiri elden birakmamissin su an kac kilosun canim kolay gelsin azmine hayranim goruusruz

Hoşbulduk
yesa' cığım canım özledim sizleri.
Teşekkür ederim.
Şuan 79 kiloyum. Takıldım kaldım. Ama bu da güzel.
Sen neler yaptın?
:1hug:a.s.

sık yazmasam da takip ediyorum seni aramıza döndüğüne sevindim. eğer takıldıysa kilon sporu artırmalısın canım tek çaresi o:S

ben de iyiyim canim benim yediklerime dikkat etmesem de sporumu ihmal etmiyorum sen de zayifla sitesinden SLIM IN 6 programina basladim 6 haftalik 3uncu haftam bitmez uzere yariladim sen de bi bak begenirsin belki opuyorum kocaman :)

26 Haziran 2010 Cumartesi - Neşe doluyor insan hihoyyyt

Sabah:
Kahvaltıdan 15-20 dak. önce Beşi bir yerde çay

Kahvaltı:
Öğüttüğüm keten tohumlu üzüm çekirdekli, yaban mersinli, tarçınlı sütle beraber meyveli buğday pirinç gevreği

Öğlen:
5 Köfte
Çoban salata

Akşam:
1 etli biber 1 etli kabak dolması
1 dilim çavdar ekmeği

Spor:
30 dak egzersiz
1 Saat yürüyüş

Son düzenleme:
sık yazmasam da takip ediyorum seni aramıza döndüğüne sevindim. eğer takıldıysa kilon sporu artırmalısın canım tek çaresi o:S

takip ettiğin için teşekkürler.
Bende sevindim döndüğüme
Takıldım çünkü bu aralar doğumgünleri anneler babalar günü derken yedim pastaları ondan dolayı oldu sanırım. Genelde yazdığım gibi besleniyorum ama bu kaçamaklarda oldu. Sporu 30 dakika daha uzatsam belki daha iyi olur.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…