KUMAM

Hanımlar burası dini bir platform değildir, kaldı ki her türlü inanca saygımız gereği de dini yorumlar yazılması yasaktır, rica ediyorum sizde hem inançlara hem kurallara saygı duyunuz ve dini içerikli yorumlar yazmayınız.

Konu sahibesi sorulmuş, doğrulama yapabilmek için rutin prosedür uygulandı.

4.sayfada bulabilirsiniz kendini alıntılayarak yazmış

Kültütlü olması şehirle mi alakalı?
Bu insanlar zaten üniversite okumuş konuda öyle yazıyor
Atıyorum büyükşehirde yaşıyor Ankara İstanbul izmir bu şehirlerde olmazmı böyle olaylar ?
Kuma şuan çok ütopik görünüyor gözümüze ama eskisi gibi normal kabul edildiği şehirlerden çok, bölge ve yöreler var.
Onu sormuş hanımefendi.
Büyük bir şehirde ‘kuma’dendiğinde en cahilinden en zekisine kadar alınacak cevap ‘birini hallettik de öbürü kaldı’ olur.
Yaşam masraflı, ekmek aslanım sindirim sisteminde iken, ikinci eş ikinci ayrı ev ciddi ütopik:)

Hangi şehir + kültür diye kısa cümle kurmuş Sorduğu soruyu siz yazınca anladım kuma kelimesi ütopik geldi o açıdan sormuş ok.

Allah yardımcın olsun inan dünyadaki cehennem senin ki Allah eski eşini bildiği gibi yapsın ve onu kabul eden iğrenç kuzenini de öyle.Ondan acil bir şekilde kurtulup kalbinden beyninden hayatından atmalısın geldiğinde saldırip tüm hıncını çıkarmadigina dua etsin

Kuma denmez ona METRES denir.
Coklu evlilik istiyorsa yallah arabistana, Türkiye'de yasadigi surece iki evliligi hukuken de toplumsal olarak da kabullenilemez, siz de etmeyin, ise kumam demeyi, evlendi demeyi bırakmakla başlayın.
Esiniz sadece sizinle evli, o kadin da onun metresi o kadar, imam nikahına gelirsek iranda genelevlerde bile yapiliyor, geçsinler o isleri, bu ülkede gecerli tek nikah sizinki.

Son düzenleme:
Nutkum tutuldu. Evden bir şekilde gitmenin yolunu bulsanız iyi olur.

kimse kusura bakmasın.
Kimseye kuma gelmiyor da size geliyor nedense
Alan memnun veren memnun arkadas
Adam eve ‘zorla’ giriyor ya hani.

İstemesen o eve kimse giremez oldu bizim de evimize adamlar dolsun zorla madem.
Öf şaka gibi.

Şu konuları okuya okuya kafayı yemek üzereyim.
Ahlak namus değeri diye bişey kalmadı ne kadında ne erkekte allah sonumuzu hayretsin.
Bu tipleri toplumdan dışlayacaksın ki normalleşmesin bu işler

Kınamıyorumda artık hıc biseyi neler varmis diyorum sadece.
Allah size sabır ve bir çıkış yolu gostersin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…