Kuma

Maşallah hocam

Sen kocani seviyor musun?!

Sözüm size degil hanfendi yanlış anlaşılmasın ama eşiniz nasıl karaktersiz bir insanmış yuva yikanin yuvasi olurmu hic Allahin gücüne gitmesin benim ne anam var nede babam kocam bana öyle birsey yapsin devletime sığınırım kimseye bakmam ama asla arkami bile dönmem arkami donecek kadar gurursuz olmam o kadinda nasil bir pisliktir ki sizi bile bile yuva kuruyor üstünüze eşiniz karaktersizin tekiymis 1930 larda yasamiyoruz biz 2022 de yasiyoruz köy yerinde bile böyle şeyler kalmadi siz bir kadin olarak güçlü olmalısınız afedersiniz ben tuvalet temizler yine evladima bakarım kadin siginma evinden destek alir çalışırım iki kanepe 1 tv ikinci el beyaz eşyalarımı alir ev tutarim küçük bi ev bakici tutar çocuğuma baktiririm borclarimida öder yoluma bakarım öyle eşi napim ben derim kendinizi guçsüz görmeyin iş başa düşünce inanin katlanmak zorunda bile değilsiniz burasida dağ başı degil bosanirkende maddi manevi tazminat yaptigi evlilik dışı cocuk aldatildigin delillerle mahkemeye sun anlasmali dava aç her türlü kazanirsin eşin olacak adamda iki yalvardi diye kanma biz kadınlar namusumuz icin onurumuz icin gururumuz icin yaşarız bi tane adan için bunları ayak alti yapmayin

Şehir efsanesi dmeis çoğu kişi evet var böyle hayatlar .. aynı evin içinde yaşayanlar bile var ..

boşan beya ortada zina var donuna kadar alırsın beş kuruşu kalmayınca başkasına da gidemez
çünküüü
parasız erkeği annesi bile sevmez

Ç.ke göre ayarlandıysa ç.ke hizmet edilsin
Hamile kalmak nedir ya birde çocuk dünyaya gelecek onunda masraflarını karşılamak zorunda
Bu çocuklar büyüyecek babasının 2 evli olduğunu öğrenecekler
Böyle böyle saltanat babadan oğula devam eder artık

Bunun masayla ilgisi yok metres toplumda asagilamak adina kullanilan bir kelime.bu kadar carpiklik,sapiklik vs varken insanlarin rizasi ile ayni adami paylasmasi beni cidden ilgilendirmiyor ve asagilamiyorum bu durumu.
Tanidigim bir hanim ve adam var.adam zengin.yillardir bosanmaya calisiyor.ne zaman bosanmak istese kadinin yedi sulalesi gelip tehdit ediyor mal mulk icin kadin yapismis vaziyette.adam ayni evde bile yasamiyor.simdi bu adamin hayatinda biri olmasini yadirgamam.hep de adamlar suclu degil.evdeki kadinin haberi varsa ve hala boaanmiyorsa ikinci kadini suclamam ben.bu kadar basit
Evdeki kadin da onurlu olacak sirf para icin kendisini istemeyen adamla zorla evli kalan kadina saygi duyamiyorum ve o adamla beraber olan kadina da metres diyemiyorum kusura bakmayin.
Ha esin haberi yoktur,veya evlilik birligi icin bir zorunluluk vardir mallarin ortak alinmasi vs ok.ama zengin adamla evlen sonra her hakarete katlan para icin ne o digeri metresmis.

Ayrica kadina kullanilan o çok sevgili sifatlardan erkege niye yok?kadinmetres ee erkek ne iki eşli.çünkü o öyle bir erkek ki 2 kadina yetiyor.eekegi onore et kadina metres yaftasini yapistir.demem hicbir kadina metres falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…