Küllerden Doğmak Vol.2

31 EKİM Gunluk odev

Bılgusayar kablolarını derlı toplu hale getırmek.yoksa tv de olur

Hepsı toplu olana 7parca utu ödevi
YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill

Geçen hafta odanın şeklini değiştirdik annem burdaydı kabloları o zaman düzenlemiştik ütüde yokk :) off annemi gönderdik 1 saat önce çok alışmışım 1 haftada ya keşke her istediğimizdr görüşebilsek

bi dilim bostan yan gel yat osman diyorsun yani
oyle olsun bakalim :))

Allah kavu$tursun canim anaciginla

naz gelecek snein benden ne farkin var diycek burda çene yapip duruyorum
kaçtim bennn
buyukelri uyuutup utumu yapayim
ne yedisi yetmisi dunyaaa utu var

aahhaha acelen neydi kiz :))
sende benim gibi fena gaza gelmisin
banada gecen gun koltulkari sildigimde oyle agri olmustu :)

Ben bugün sabah spora başladım, bir de eşim evde yoktu. Hem can sıkıntısı hem de sporun verdiği enerjiyle çalıştım bütün gün, ama çok iyi oldu. Burası olmasa ben o mutfak dolaplarına ancak çok gözüme takılınca dokunurdum hele de kalorifer peteği silmek lügatıma ancak bu topik sayesinde girebildi yoksa benden bi cacık olmazdı

Kızlar harikasınız ya maşallah bu arkadaşınıza da dua edin lütfen ben çok tembelim inşallah sizin gibi olurum, biraz bünyem de dayanmıyor siz ne yiyip içiyorsunuz Allah aşkına

Kızlar harikasınız ya maşallah bu arkadaşınıza da dua edin lütfen ben çok tembelim inşallah sizin gibi olurum, biraz bünyem de dayanmıyor siz ne yiyip içiyorsunuz Allah aşkına

bendimahi canım Spor yap mutlaka, insana acayip enerji veriyor, eğer bugün güne sporla başlamamış olsaydım hiç bir iş yapmaz otururdum muhtemelen. Ben dünyada benden daha tembel biri yok sanırdım ama insan bi başlayınca gerisi geliyor Allah'ın izniyle, burayı bırakmayalım, birbirimize gaz veriyoruz ne güzel, bir şekilde oluyor. Kendini tembelim diye düşünüp üzme sakın. Allah yardımcımız olsun, iyi geceler

Dıger gunlerede odev buraksan ıyıydı
Verecekler eften puften odevı canın sıkılacak sonra:)
,maaşallahh sana:)

Eşım ıkı saat once ne dedı bılıyonmu
Benı sıze sıkayet edecekmiş odev yapmıyom dıye.ıstedıhı gıbı temız deılmiş ev
Esım ıcın ben ve hamaratlıgın ılgısı yok
Senelerdur duya duya bende ınandım buna psıkolojık olrak
Şimdı bıseylrt yapıyom sizin sayenısde ama yetmıyor ınan (((

Dıger gunlerede odev buraksan ıyıydı
Verecekler eften puften odevı canın sıkılacak sonra:)
,maaşallahh sana:)

Ben haftaiçi çalıştığım ve bu hafta bi tane nöbetim olduğu için bugünden yapmam iyi oldu, yarın fırın temizliğini de yaparsam çok rahat edeceğim inşallah. Pazartesi işyerinde farklı bir yerde çalışmaya başlayacağım, ekim ayında çalıştığım yerden çok dah yoğun ve zor bir yer, Allah yardımcım olsun, zor bir iki ay bekliyor beni

Bende eşinin aksine çok hamarat olduğunu düşünüyorum, buradaki bir çoğumuzdan daha çalışkansın, üstelik çocukların olmasına rağmen, yetişiyorsun maşallah, sen üzme kendini. Hamaratsın hem de bu topiği neşelendiren insanlardansın

ofof zordur oyle canim ama napican iste hayat
sen ali$mi$indir nobete falan, yeni yerdede eminim basarili olursun, basarili oluncada zior gelmez :)
kolay gelsin sana simdiden

hamrati bo$vere topigi ne$elendiren dedinmi orda i$ biter
soylemesi ayip hangi topige yazsam oyle diyolar da, çokmu gevezyim ne birazz
çocuklar uyyudu çok sukur
utumu yaptim
sutumu içiyom simdi sonrada gidip yaticam

31 EKİM Gunluk odev

YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral

kablolari yapmakdansa 30 tane utu yapmayi seçtim ve yaptim bitirdim sukur :)

BUGÜNÜN ÖDEVİ (31 EKİM 2015)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral
4. cnntrm

7den fazla çıktı benim ütüler 10-12 vardı heralde saymadım. şimdi de aha bu saatte ıspanak yıkayıp börek pişiricem. eşim yarın seçimde görevli garibime atıştırmalık olsun onu doyurmaz da zira dün gece itibariyle baskül 100kg'yi gösterdi yakında error verecek

Yazima pek cvp veren olmadi galiba. Ben gruptan ayrilmak istemiorum ama biz bir aylik izine cikiyoruz. Ben gelince mi yapsam odevlerde verilipte eksigm olanlar.gerci uzunda bir zaman ama ne olacak smdi

Yazima pek cvp veren olmadi galiba. Ben gruptan ayrilmak istemiorum ama biz bir aylik izine cikiyoruz. Ben gelince mi yapsam odevlerde verilipte eksigm olanlar.gerci uzunda bir zaman ama ne olacak smdi

canım chentiq e söyle mazeretli sayılırsın o dönemde. geri döndüğünde de kaldığın yerden devam edersin

mutfak dolaplari ve firin ok
ne kaldi simdi ?

petekler ve camlarmi?
bide 5 dunluk odev , bu sahane fikir kimden çikdi çok merak ediyorum benn
kablolari duzenlemek kimden cikmissa ondan cikmis olabilir

BUGÜNÜN ÖDEVİ (31 EKİM 2015)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral
4. cnntrm
5.chentiq

etiketlemis miydin? Eger oyleyse kusura bakma gozumden kacmis. Hic sorun olmaz git gel sen

hiçde bikeremmm ben oyle bi odev sundugumu hatirlamiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…