Küllerden Doğmak Vol.2

Çok direndim bugüne kadar ama bu hafta ilk uyarıyı alırım heralde ben

kizlar ben masumum valla odevler hakket çok bu seferrr :)
neyse gunluk odevlerde insafli olalim oyle dengelnir herhalde
firini sildim ben az once
balkonum yok giidp mutfagin camini sileyim

su 5 odev i$i nerden çikdi yawss
yarin bi kek yapayim ben bari :)))

Ben de anlamadım niye 2 kere yahu aman kalkıyorum ben sayı mayi ne yaparsanız

chentiq canım mazeretim yok ki sadece ödevler ağır geldi biraz neyse artık yapabildiğim kadar yapıcam kaldığı yerde alır uyarıyı otururum napayım

Oyy ödevler bomba olmuş çok beğendim balkonu yaptım bugün şimdi fırını temizlerim birazda mutfağa el atarım :)

çikma evdenn , ki$in gunune napacan disarda
kur bacagini otur evindeee
Doğru diyorsun ist çok soğuk,bugünde kendimi gezdirmekden ütü yapamadımeve geldim yapıcakdım eşim çok hasta onunla ilgileniyorum yapabilirsem yapıcam

kizlalr miutfakdan korkmayin , surekli dolap odevi verildigi için dolaplar temiz zatenn
ben bitrdim az biyer kaldi
firinimida yapmistim
bugun petekle beraber mutfak i$ini bitiriyim diyorum bakalim

yalniz benimù kablolar beni a$ti becermedim duzeltmeyi bende utui yapcammm

Doğru diyorsun ist çok soğuk,bugünde kendimi gezdirmekden ütü yapamadımeve geldim yapıcakdım eşim çok hasta onunla ilgileniyorum yapabilirsem yapıcam
geçmis olsun enisteye canim
yarin sbaha bildiirm yapuyrouz bi ara bakarsin kolayina artik :)

Ben de eve yeni girdim kv yemek koymuştu yanımıza sağolsun onu yedik oğlan yemeye devam ediyor hala :)) sorayı kaldırıp oğlani uyutucam ondan sonra da ütüye geçerim. Hepsini bitirmistim cuma günü ama giderken bir makina asmistim 7 parça çıkar sanırım çünkü çoğu kazak

Valla ben de bugün başlayacaktım ama spor yaptım canım çıktı, kalkamadım, zaten ben dolap içlerine dokunmayacağım, gerek yok temiz, düzenli sadece dolap yüzünü sileceğim bakalım ne zaman başlayabilirsem artık :)

Ya Allah aşkına söyle sen kaç külosunboyun kaç nedir bu spor aşkı bu kadargerçi eltimde kürdan kadar ama spora gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…