Küllerden Doğmak Vol.2

sen bi sus ortaligi karisturmasana sekerimm:KK53:
kak git utunu yapp
ya gezmedesin ya çene yapiyon i$imiz var senle heaaaa:KK34::KK34::KK34:
:KK34::KK67:Ütüyü yapamadım beyim izin vermedi:mad: bana bak ben çok hastayım deyor :cry:kaldı benim ödev,olmadı beşgünlük ödeve eklerim olmamı:KK60:gezerim işde ohh Canıma değsin:KK76:bu hafta oturucama say :KK45:

ben iki gündür evimde değilim oy kullanmak icin yeni yerimize olmadı malesef ben haftalik ödevleri beğendim fırın silmemiştim ztn iyi oldu ama benim balkonum cam balkon pazartesi başlarım artık beni zorlayacak kesin

:KK34::KK67:Ütüyü yapamadım beyim izin vermedi:mad: bana bak ben çok hastayım deyor :cry:kaldı benim ödev,olmadı beşgünlük ödeve eklerim olmamı:KK60:gezerim işde ohh Canıma değsin:KK76:bu hafta oturucama say :KK45:
Sen hafta ıçıde gezersın kı alışmışın bı kere:))))

yesa yesa lıste nerde bacım geçmiş odev lıstesı

kızlarrr bu saatte hala ayakta kalmayı nasıl başarıyorum bilmiyorum ama madem ayaktayım ödev benden gelsin

BUGÜNÜN ÖDEVİ (01 Kasım 2015)
En az bir odanın tozunu almak

Dün mutfak ve fırın görevleri bitti ekstra mutfağın camini sildim balkonu yıkadım benim balkonumun korkulukları cam bugün onlarida silcem dun utu odevini yapamadim o yuzden bugünkü ödev de güzel dün evi supurup sildim banyoyla toz alma kaldı onlarida bugün yapıcam off ne çok işim var

BUGÜNÜN ÖDEVİ (31 EKİM 2015)

Bılgusayar kablolarını derlı toplu hale getırmek.yoksa tv de olur
Hepsı toplu olana 7parca utu ödevi

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral
4. cnntrm
5.chentiq
6.seyhan77

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral
4. cnntrm
5.chentiq
6.seyhan77
7.eflalim

merhabalar kizlar..
ben hepinizden ozur dileyerek baslamak istiyorum :KK43: saglik sorunlarim yuzunden bu hafta hic gelemedim :KK43: ben tup bebek tedavisine baslamastim ama hipotroidim sorun cikardi ve doktorum tedavimi yarida kesti.. yani bosu bosuna onca igneyi ve ilaci yedim :KK43: kullandigim ilaclar hormonlarimi, hormonlarim piskolojimi alt ust etti :KK43: kendime gelemiyorum bir turlu tabiki bundada vardir bir hayir diyorum ama donuk bir haldeyim ne hissettigimi bile bilmiyorum tek bildigim canimin hic bisey yapmak istemeyisi :KK43:
ne olur beni affedin ve listeden cikarin bu hafta ne gunluk odevlere bakip yapabildim nede haftalik odevleri yapabildim :KK43:
ben yine arada sizinle sohbete gelirim insallah ama listede olmamin bir anlami yok kimseye kotu ornek olmak istemem hepinizi cok opuyorum..
Canım çok geçmiş olsun en hayırlı vakitte sağlıkla gelsin bebeğin
MaRaL_ MaRaL_ ve Nego Nego geçmiş olsun kızlar ateş diyince söylemeden edemedim ben de son ana kadar vermiyordum oğluma 39u görmeden ama maalesef yazın havale geçirdi oğlum üstelik ateş düşürücüyu de vermiştim ona rağmen oldu siz yine de kontrol altında olun sürekli çünkü havale o kadar anlık bir şey ve o kadar çaresiz hissettiriyor ki Allah kimseye yasatmasin şimdi 38i bile bekleme lüksüm yok 37,5i geçince veriyorum doktor tavsiyesiyle
@mirjam canım moralini bozma sakın her şerde bir hayır vardır bizim göremediğimiz Allah gönlüne göre versin inşallah en yakın zamanda sağlıkla

geçmiş olsun kızlar da anlamadığım bir şey var ateş düşürücüyü niye vermek istemiyorsunuz bilmediğim için soruyorum ateş hastalık değildir belirtidir zaten
hanımlar ben kadir tuğcunun yöntemlerini uyguluyorum o yüzden vermiyorum ateş düşürücü ama işte eşimle çok savaşıyorum bu konuda
vucurda viral yada bakteriyel bi hastalik olunca vuvud savunmaya geçiyor ,savunma askerleride ate$ olarak du$un
yani evet ates varsa bi hastalik var bi yerde oyle bi belirti
ate$i dusurunce vucudun savunmasi yarim kaliyor ve hastaliik uzun suruyor
ben çocuk rahatsiz olmadigi surece 40 da olsa dusyrmem atesi, ama aglar sizlarsa veriyorum agri kesiciyi
havala olyida sade va sadece menenjit hastaligina bagli havale geçirilirse ozur kalir, gribe bagli atesde havale olursa ozur kalmaz
bide havale ate$ aniden yukselince oluyor , zaten yukselmis durumda olan atesden havale gelmiypr
yani biz her ates dusurdugumuzde tekrar yukselme vede dolayisiyla havale riskini yaratmi$ oluyoruz

scoote cum maalesef iste sen ates dusurucuyu verince tekrar yukselmi$ aniden ve havale gelmi$ olmali ama havaleden zarar gelmuyor sukur
oglunun bi sorunu yok demi?
canım sende mi kadir Tuğcuyu takip ediyorsun
nasil kiz anlamadim
buyuk oglani alip gelem oyun grubundan doncem sana ben ozelden

özelden yazıcam canım yoğunum iki gündür:)

Canım çok geçmiş olsun en hayırlı vakitte sağlıkla gelsin bebeğin

hanımlar ben kadir tuğcunun yöntemlerini uyguluyorum o yüzden vermiyorum ateş düşürücü ama işte eşimle çok savaşıyorum bu konuda

canım sende mi kadir Tuğcuyu takip ediyorsun

özelden yazıcam canım yoğunum iki gündür:)
Evet canım bende tugcucuyum
Oglumun atesı dustu
Eşın alışır zamanla,bızzzz cok tartıstık bu yuzden ben hıç pes etmedım.6.5yıldur takıp edıyom ne derse yapıyorum kelımesı kelımesıne.esım 2.5-3 yılını karşıtlıkla gecırdı.o işteyken ılacı lavaboya dokrdım verdım sansın dıye:))))(
Şimdi hiçnkarışmaz nsptıgıma
Bu sonuncu kycuk dıye kıyamıyor gıdıp gelup ılaç ver dedı ama bunada alışacak.sakın gerı adım stma zamanla ıse yaradıgını gorunce esın senın yanında olucak

Bu arada 48 saat boyunca 39 un altına sadece bı ıkı saatlıgune dusen ateşimizın yerınde yeller esıyor,aksamdam berı ateşı yok oglumun:KK76::KK76:

Hıç bı sekılde mudahale etmedım ne sirke ne duş ne ilaç...:KK66:

Aceleyle cırptım ınş guzel olur

Eklentiler

• IMG_20151101_081407.jpg
    IMG_20151101_081407.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 45
kablolari duzenlemek kimden cikmissa ondan cikmis olabilir

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral
4. cnntrm
5.chentiq

etiketlemis miydin? Eger oyleyse kusura bakma gozumden kacmis. Hic sorun olmaz git gel sen
Evet ama olsun tabiki onemli degil. Cok tesekkur ederm o zaman tatil donusu gorusmek uzere millet size iyi temizljklierrr.. bizde smdi otobusteyiz gidiyoruz herkesi opuyorummmm

Kızlar şu dakika itibariyle kalkıyorum

1- Tüm dolaplar dışı silinecek (dış fırçası, microfiber bezler, bir takım temizlik malzemeleri)
2- Tüm kalorifer petekleri silinecek
3- Fırın ve mikrodalga silinecek

X