Küllerden Doğmak Vol.2

sen bi sus ortaligi karisturmasana sekerimm
kak git utunu yapp
ya gezmedesin ya çene yapiyon i$imiz var senle heaaaa
Ütüyü yapamadım beyim izin vermedi bana bak ben çok hastayım deyor kaldı benim ödev,olmadı beşgünlük ödeve eklerim olmamıgezerim işde ohh Canıma değsinbu hafta oturucama say

ben iki gündür evimde değilim oy kullanmak icin yeni yerimize olmadı malesef ben haftalik ödevleri beğendim fırın silmemiştim ztn iyi oldu ama benim balkonum cam balkon pazartesi başlarım artık beni zorlayacak kesin

Ütüyü yapamadım beyim izin vermedi bana bak ben çok hastayım deyor kaldı benim ödev,olmadı beşgünlük ödeve eklerim olmamıgezerim işde ohh Canıma değsinbu hafta oturucama say
Sen hafta ıçıde gezersın kı alışmışın bı kere:))))

yesa lıste nerde bacım geçmiş odev lıstesı

kızlarrr bu saatte hala ayakta kalmayı nasıl başarıyorum bilmiyorum ama madem ayaktayım ödev benden gelsin

BUGÜNÜN ÖDEVİ (01 Kasım 2015)
En az bir odanın tozunu almak

Dün mutfak ve fırın görevleri bitti ekstra mutfağın camini sildim balkonu yıkadım benim balkonumun korkulukları cam bugün onlarida silcem dun utu odevini yapamadim o yuzden bugünkü ödev de güzel dün evi supurup sildim banyoyla toz alma kaldı onlarida bugün yapıcam off ne çok işim var

BUGÜNÜN ÖDEVİ (31 EKİM 2015)

Bılgusayar kablolarını derlı toplu hale getırmek.yoksa tv de olur
Hepsı toplu olana 7parca utu ödevi

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral
4. cnntrm
5.chentiq
6.seyhan77

BUGÜNÜN ÖDEVİ (31 EKİM 2015)

Bılgusayar kablolarını derlı toplu hale getırmek.yoksa tv de olur
Hepsı toplu olana 7parca utu ödevi

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.catuke
2. nnightsaill
3.maral
4. cnntrm
5.chentiq
6.seyhan77
7.eflalim

Canım çok geçmiş olsun en hayırlı vakitte sağlıkla gelsin bebeğin

geçmiş olsun kızlar da anlamadığım bir şey var ateş düşürücüyü niye vermek istemiyorsunuz bilmediğim için soruyorum ateş hastalık değildir belirtidir zaten
hanımlar ben kadir tuğcunun yöntemlerini uyguluyorum o yüzden vermiyorum ateş düşürücü ama işte eşimle çok savaşıyorum bu konuda
canım sende mi kadir Tuğcuyu takip ediyorsun
nasil kiz anlamadim
buyuk oglani alip gelem oyun grubundan doncem sana ben ozelden

özelden yazıcam canım yoğunum iki gündür:)

Evet canım bende tugcucuyum
Oglumun atesı dustu
Eşın alışır zamanla,bızzzz cok tartıstık bu yuzden ben hıç pes etmedım.6.5yıldur takıp edıyom ne derse yapıyorum kelımesı kelımesıne.esım 2.5-3 yılını karşıtlıkla gecırdı.o işteyken ılacı lavaboya dokrdım verdım sansın dıye:))))(
Şimdi hiçnkarışmaz nsptıgıma
Bu sonuncu kycuk dıye kıyamıyor gıdıp gelup ılaç ver dedı ama bunada alışacak.sakın gerı adım stma zamanla ıse yaradıgını gorunce esın senın yanında olucak

Bu arada 48 saat boyunca 39 un altına sadece bı ıkı saatlıgune dusen ateşimizın yerınde yeller esıyor,aksamdam berı ateşı yok oglumun

Hıç bı sekılde mudahale etmedım ne sirke ne duş ne ilaç...

Evet ama olsun tabiki onemli degil. Cok tesekkur ederm o zaman tatil donusu gorusmek uzere millet size iyi temizljklierrr.. bizde smdi otobusteyiz gidiyoruz herkesi opuyorummmm

Kızlar şu dakika itibariyle kalkıyorum

1- Tüm dolaplar dışı silinecek (dış fırçası, microfiber bezler, bir takım temizlik malzemeleri)
2- Tüm kalorifer petekleri silinecek
3- Fırın ve mikrodalga silinecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…