Küllerden Doğmak Vol.2

ahahaah kuru iftiraa
de get.... hepsi senin yuzunden. Yok basit yok kolay. Al sana odev. Senin yaninda yas da yandi malesef

Ben de anlamadım niye 2 kere yahu aman kalkıyorum ben sayı mayi ne yaparsanız
hahaha.. espri yapmistim. Hani sayi istiyorsunuz ya petek icin. Ben de sayi verdim iste. 2 sayisini.

chentiq canım mazeretim yok ki sadece ödevler ağır geldi biraz neyse artık yapabildiğim kadar yapıcam kaldığı yerde alır uyarıyı otururum napayım
gunluk destekler seni

Neeee anlamadım, aloo chentiq sen misin orda mısınnn yahu sen kimsinnn...
Şeyyy tanıyamadım daaa
espri .. hic mi anlasilmamjs. Ya cepten yaziyorum ya. Ikon falan sevimlilik yapamiyorum. O yuzden boyle anlisilmamjs.. benim ben ya hu.. yesaya yazdim orada..

Ya Allah aşkına söyle sen kaç külosunboyun kaç nedir bu spor aşkı bu kadargerçi eltimde kürdan kadar ama spora gidiyor.
duelloya basladik. Ben arada firt tabim misafir gelince uykusuz kalinca iptal oluyorum. Yesa yenisporun linki var mi

chentiq Canım tele geçtim link veremiyorum merve Mistik Kedi ve ben 3umuz başladık. Seninle olan düello açık ara kazandığım için dişli rakipler aradım buldum kendime gore sen o bizim düello topiğinde bana bi Yetiş de ondan sonra bir de bu spor fena focus t25

pilavdan donenin ka$igi kirilsin
balkon yok diye camlari silecem i$te buda sana kapak olsunn
balkonu olmayan komşunun balkonunu temizliyor deyim de gor sen kapagi tencere tavayi.... balkon yok mutfak fayansin yok. Oyle evde os yapılır tabi.. :))

31 EKİM "]Gunluk odev

Bılgusayar kablolarını derlı toplu hale getırmek.yoksa tv de olur

Hepsı toplu olana 7parca utu ödevi
YAPANLAR
1.catuke kabloları topladım, başka yapan var mı bulamadım kızlar, varsa beni o listenin sonuna ekler misiniz rica etsem?

Bu arada ben bugün bütün peteklerimi sildim, balkonumu yıkadım, balkonun camlarını sildim, mutfak dolaplarını sildim ve şu an ellerindeki acıyor, kollarım ağrıyor ovalamaktan. 5 te 3 oldu yani, ama şu an yorgunluktan bayılmak üzereyim ya

Kızlar ben 2 gündür günlük ödev yapamıyorum annemdeyim annem sağolsun herşeyi yapmış.zaten 2 gündür kızım ateşli dün gece hiç uyumadım desem yeridir.

Haftalıklar aslında benim ev içinde çok gerekli olan görevler ama bana da ağır geldi çalıştığım için.ama zorda olsa yapıcam inşallah en Azından bu işler kafamdan çıksın.annemde gelecek bizimle oda destekler beni.
Bu arada bende petek yok ev yerden ısıtma bir görev cepte

Ay aklımdan geçmedi de değil ama korktum yine de bizim chentiq geztapoya bağlamış olmasın dedim...Ay Allah bin şükür aman sen sen ol hep boyle ol ben yalnız kalmayayım, sen benim ruh ikizimsin (benim koci duymasın) bu arada çok haklısın ya ben de telden yazınca ikonsu falan sap gibi yazıyorum şimdi olduğu gibi sadece gülücük yapabliyorum sen de bari onu yap şekerim :)

aahhaha acelen neydi kiz :))
sende benim gibi fena gaza gelmisin
banada gecen gun koltulkari sildigimde oyle agri olmustu :)

balkonu olmayan komşunun balkonunu temizliyor deyim de gor sen kapagi tencere tavayi.... balkon yok mutfak fayansin yok. Oyle evde os yapılır tabi.. :))
mutafka fayansim varda çok az bi yerdi onu sildim dee
sen boyle boydan boya diyince odev belirtirken benimki gozume kuçuk geldi bende yok dedim

mutfak dolaplari ve firin ok
ne kaldi simdi ?

petekler ve camlarmi?
bide 5 dunluk odev , bu sahane fikir kimden çikdi çok merak ediyorum benn

kiz komsumunda yok balkonu hep ayni bina i$te, mutahit haksizlik yapmami$ herkese esit davranmi$
haa gidip a$agi mahalledeki komsuyu sil diyorsan onunki temizdir zaten kadin tzmielik hastasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…