Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar şu dakika itibariyle geri geldim (başka şeyler de yaptım ama onları yazmayım :)

1- Tüm mutfak dolaplarının dışı SİLİNDİ
2- Tüm kalorifer petekleri SİLİNDİ (1 mutfak, 2 salon, 1 oturma odası, 1 banyo, 1 boş oda, 1 yatak odası olmak üzere toplam 7 petek )
3- Hem mikrodalga, hem fırın SİLİNDİ, 2 adet tepsi ve fırın teli de YIKANDI.

Şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2 balkon kaldı (birinde sıkıntı yok ama diğerinde su akmıyor nasıl olacak bilemedim:)
Günlüklere baktım şu ana kadar (yaklaşık 58. günümüz bugün) sadece
wc ve banyonun havalandırmasını silmek ödevini yapmamıştım evde değildim düğüne gitmiştim :)
bir de
Dün verilen ütü ödevini (bir önceki gün yaptığım için ama yine de yapacağım bu hafta içerisinde)

oğluşla baş başa oyumuzu kullandık geldik hatta o kullandı benim yerime zarfı attı falan öğrensin şimdiden :)) daha da bir işe elimi süremedim çamaşır yıkamak ve yatak toplamak dışında. şimdi çocuğu uyutup yaparım ne yapabilirsem Allahtan sabaha kadar oturunca yemeğimi yapmışım :)))

BUGÜNKÜ ÖDEVİ (01 Kasım 2015)
En az bir odanın tozunu almak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1[/QUOTE]
2 . anathema8

Yatak odamin tozunu aldım haftaliklarla uğraşıyorum:)

İyi akşamlar kızlarbende bugün fırın işini hallettim,balkonu temizledim şimdilik bukadaryarın annemi hastaneye götürcem endeskopisi var hiç bi iş yapamam tozuda birazdan alıcam kv geldi çaya

İyi akşamlar kızlarbende bugün fırın işini hallettim,balkonu temizledim şimdilik bukadaryarın annemi hastaneye götürcem endeskopisi var hiç bi iş yapamam tozuda birazdan alıcam kv geldi çaya

canım ellerine sağlık, kayınvalidene selamlar, annene de çooooooook ama çoook geçmiş olsun

Off kızlar çok tembelim bu gün yaa. Hiç toz alasım veya temizlik yapasım gelmedi bütün gün. Nevresimleri değişmem lazım ama canım istemiyor.

canım hadi kalk git değiştir de gel mis gibi yeni nevresim kokusuyla yatarsın.

Saat 22.13 kaç dk alabilir ki, ben saat tutuyorum sen kalk hadi

Dün çok yorulmuşum sanırım, bugün sabah baş ağrısıyla uyandım, migrenim tuttu. Eşim çok güçlü bir ağrıkesici verdi, çok fena baş dönmesi ve bulantı yaptı. Mutfağa giremedim, bütün gün yattım. Çorba içtim de azıcık başımı kaldırdım ama hala çok halsizim. Hiç bir şey yapamayacağım bugün biraz kendime geleyim yeter

Geçmiş olsun Canım yat dinlen boşver sen işi gücü

gecmis olsun. Dinlenmene bak..

catuke çoook geçmiş olsun dikkat et kendine
gecmiste yapmadiklarimiz degil ki. Gecmisteki günlük odevlerden 5 tanesini seciyorsun

Cok yoruldum. Banyo yapip yatmam lazim direk. Tozu alcam ama neti acmam. Beni de eklerseniz sevinirim. Eklemezseniz caniniz sagolsun 9 dan once gelmeye calisirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…